От Англия до България - превоз и закупуване на поръчките ни - 14

  • 103 134
  • 732
# 45
Когато се взема пратка ти искат ID ,така че и да искат Габко ,не могат да я вземат.

   Това изречение, честно казано, не го разбрах. Rolling Eyes
Виж целия пост
# 46
Ще искат документ за самоличност или нещо подобно. Нали трябва да са сигурни, че предават пратката на правилния човек. Но в нейния случай това е невъзможно, защото поръчката е направена от името на Драган, а отива да я вземе Петкан. Гъбките няма как да представят документ, с който да докажат, че са фактическите получатели. И затова наистина е най-добре да се свърже с Йодел.
Виж целия пост
# 47
Един бърз въпрос. Вие как форматирате адреса на Габко? Всичко го пишете в едно поле или разделята и част пишете във второто поле за адрес?
Виж целия пост
# 48
Ако не мога да го събера на 1 ред - разпределям до на двата. И ИД-то си не пропускай Peace
Виж целия пост
# 49
Написах ИД, адреса в едно поле. В ибей го събира, въпреки че ми прави някакви проблеми с телефона... Дано не е проблем, че не съм написал код, защото просто не го приема в скобичките
Виж целия пост
# 50
Имам малък проблем ,направих поръчка от един  сайт ,дръпнаха ми парите и не я изпратиха,не отговарят и на имейлите ми  .Платих с фирмената ми карта Виза  ,която  е дебитна на ДСК .Банките в Англия имат chargeback scheme и може да се прави клейм за рефънд при некоректни търговци .Има ли го това в БГ?Не са кой знае колко пари ,но не искам да ги оставям така нещата.
Виж целия пост
# 51
Имам малък проблем ,направих поръчка от един  сайт ,дръпнаха ми парите и не я изпратиха,не отговарят и на имейлите ми  .Платих с фирмената ми карта Виза  ,която  е дебитна на ДСК .Банките в Англия имат chargeback scheme и може да се прави клейм за рефънд при некоректни търговци .Има ли го това в БГ?Не са кой знае колко пари ,но не искам да ги оставям така нещата.

По принцип може да се иска оспорване на транзакцията. В ДСК става и по телефона. Аз имах проблем с Дисни, бяха ми усвоили пари за отказана поръчка и от ДСК веднага се засилиха да оспорват транзакцията, докато ме разберат, че сайта е коректен и ще ми освободи сумата след няколко дни Simple Smile
Виж целия пост
# 52
Кой е този сайт? Ако не е тайна, разбира се... Да не "гърмим" и ние.
Виж целия пост
# 53
Много благодаря ,понеделник ще звънна в ДСК . Китайски е сайта от който поръчах ,нищо че цените са в паунди ,но и друг път съм поръчвала от такива и не съм имала до сега проблеми - www.babystrollerstore.co.uk .Имам клиентка с количка Orbit и трудно си намира аксесоарите за нея .
Виж целия пост
# 54
Аз ги проверявам ето тук http://www.scamadviser.com/check-website/www.babystrollerstore.co.uk
Като излезе така отказвам поръчка, че не се знае ... Макар, че и други познати сайтове, за които знам, че са коректни пак излизат с нисък рейтинг тук, но за всеки случай като не ми е познат, по-добре да не се занимавам.
Виж целия пост
# 55
Някой ползва ли
http://www.dostavka-anglia.com/ ?Доволни ли сте?Доста по ниска им е цената на превоза,надявам се да са коректни.
Виж целия пост
# 56
здравейте, моля за малко помощ  Flutter
Опитвам се да пусна поръчка от сайта myprotein.com като ползвам за посредник Габко, но от сайта засичат по някакъв начин че адреса на Габко е адрес на посредник и отказват да пуснат поръчката ми  Cry Има ли някой посредник чийто адрес мога да ползвам без да бъде засечен и да мога да си получа нещата? newsm78
Виж целия пост
# 57
Явно от сайта не доставят до индустриални адреси, какъвто е адресът на Габко. Или с други думи казано - искат домашен адрес - на къща, апартамент, прочие. Някои от фирмите имаха такъв. Не съм много сигурна, но мисля, че КД бяха едните. И за другите... да кажат другите Simple Smile

И да питам и аз, макар, че няма кой знае каква връзка с транспорта до БГ, но само 25-26.12 и 01.01 ли са почивните дни в УК? Днес направих поръчка и искам долу-горе да знам кога да я очаквам на адрес в Англия.
Виж целия пост
# 58
Някой ползва ли
http://www.dostavka-anglia.com/ ?Доволни ли сте?Доста по ниска им е цената на превоза,надявам се да са коректни.
Доста по-ниска изглежда цената, но е без ДДС, обърна ли внимание? 1.80 лв. без ДДС=2.16 лв. с ДДС. Да не се заблудиш.
Виж целия пост
# 59
Явно от сайта не доставят до индустриални адреси, какъвто е адресът на Габко. Или с други думи казано - искат домашен адрес - на къща, апартамент, прочие. Някои от фирмите имаха такъв. Не съм много сигурна, но мисля, че КД бяха едните. И за другите... да кажат другите Simple Smile

Благодаря за отговора , а как разбирате кои от фирмите са с домашен адрес и кои с индустриален?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия