От Англия до България - превоз и закупуване на поръчките ни - 14

  • 103 143
  • 732
# 240
Да , от Англия е мн. бързо , аз чакам от Германия и вече ....
Аз още си чакам пратката от Германия - пристигнала на техен адрес на 11.02., курсът уж тръгна на 13.02. и нищо още! Сега гледам, че е променен курсът им - тръгнал на 18.02., а уж беше на 13.02. Голямо забавяне на 1-та ми поръчка чрез GGBG. Иначе са много мили и отговарят винаги!

Да , мили , отзивчиви и не знам какво става с тази Германия - аз съм позвала основно за Англия и съм супер доволна  Peace
И аз се обадих преди малко - казаха ми , че отиват да вземат курса и до 2 часа най - вероятно ще започнат да раздават , та при мен ще е утре пратката - а дано !

пп. Аз чакам същият курс - а при тях е пристигнала на 5.02 - малко ми се изчака чакането .
Имам пак пратка със следващият курс - дано не я чакам и нея 20 дни .

Хм, а на мен вчера друго ми написаха, че ще вземат пратките вчера и за вчера след обяд ще започне раздаването. Камионът е пристигнал в петък вечерта още! Голямо разминаване и голямо чакане!
Виж целия пост
# 241
 Joy

ох , добре , че вече ме избива на смях  Laughing

сега ще видим - утре ще вземем ли нещо или ще чакаме  Mr. Green
Виж целия пост
# 242
Joy

ох , добре , че вече ме избива на смях  Laughing

сега ще видим - утре ще вземем ли нещо или ще чакаме  Mr. Green

Май ще чакаме още! Дано се оправи проблемът им със спедицията им в Германия!
Виж целия пост
# 243
Аз съм се занимавала с логистика и знам колко е трудно в определени ситуации , но пък и да чакаш е трудно  Laughing Crazy
Виж целия пост
# 244
Айде като научите каква е била причината за забавянето на немския курс на GGBG кажете.

Иначе когато има хора, камиони, път, логистика...винаги може да се случи нещо.
Виж целия пост
# 245
Айде като научите каква е била причината за забавянето на немския курс на GGBG кажете.

Иначе когато има хора, камиони, път, логистика...винаги може да се случи нещо.

Да, така е, няма лошо да се коментира обаче.  Имат проблеми с немската спедиция.
Виж целия пост
# 246
Айде като научите каква е била причината за забавянето на немския курс на GGBG кажете.

Иначе когато има хора, камиони, път, логистика...винаги може да се случи нещо.

Да, така е, няма лошо да се коментира обаче.  Имат проблеми с немската спедиция.

Именно, няма лошо. Всички трябва да знаем какво се случва из тия превозвачи.
Само че за Германия има отделна тема  Peace

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=442629.0;topicrefid=4
Виж целия пост
# 247
Не разбрахте ли че по-добри от Габиели и Габко за Германия няма? Курсът е 7 дни , разписанието за тръгване и ристигане се спазва.
Виж целия пост
# 248
Само да кажа на всички, чакащи пратки чрез GGBG, че курсът им от UK ще пристигне утре.

Е той нормално така пристига, в сряда, нали?  Минала седмица беше изключение доколкото разбрах.
Като ракета са, за 2-3 дни и са тук.
Писах основно защото на сайта им нямаше инфо. До моето обаждане, когато обещаха да напишат в сайта, че курса е на път и кога пристига. Сега видях, че вече е отбелязано и там.
Виж целия пост
# 249
Сагата с немският курс продължава - днес отново се обадих - същият отговор като предишните два дни - сега отиваме да го вземем  Close

Отивам да се оплача в другата тема  Peace
Виж целия пост
# 250
Сагата с немският курс продължава - днес отново се обадих - същият отговор като предишните два дни - сега отиваме да го вземем  Close

Отивам да се оплача в другата тема  Peace
Да, групирали са с курса от Англия, така да знаете. В понеделник щяха да го раздават, курсът пристигнал в петък и ни вест, ни кост. Е, нямам думи, търпението ми се изчерпи! И само лъжи, на нищо вече не прилича това!
Виж целия пост
# 251
Момичета,една пратка с KD от 13.02 на техен адрес, я няма никаква.Някой има ли да чака пратки от тях от тази или близка дата?
Виж целия пост
# 252
GGBG доставят ли до други градове в България, след пристигане на пратката в София?

Същите имат ли практика да задържат пратки на един и същ клиент, с цел изпращането им на един път?
Виж целия пост
# 253
Да попитам,с кой превозвач е най изгодно ако пратката е над 50 кг.от Лондон ?
До Варна трябва да отиде?
Мерси   bouquet
Виж целия пост
# 254
GGBG доставят ли до други градове в България, след пристигане на пратката в София?

Същите имат ли практика да задържат пратки на един и същ клиент, с цел изпращането им на един път?
На мен с Еконт ми доставят. Имат телефони, обади им се, много са любезни!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия