Намаления зима 2014/2015

  • 131 395
  • 736
# 15
В Пловдив намаления все още няма. То тук и магазини няма. Затова следя темата, защото се обсъжда предимно София, а аз от там пазарувам. И не само, че няма намаления, ами в аптеката на Мола, където винаги има промоционални продукти на козметика, шампоани и т.н. всичко вече е с нормални етикети ......предколедно.  Tired
Виж целия пост
# 16
 Благодаря за новата тема Simple Smile
 В очакване на големите коледни намаления  Wink
Виж целия пост
# 17
И аз тук в очакване на намаленията  Grinning !
Регистрирах се за бюлетин от ХМ ,благодаря на момичето ,което го сподели !
Виж целия пост
# 18
Мерси и от мен за новата тема.
Виж целия пост
# 19
И аз да се запиша  в новата тема  Laughing
Виж целия пост
# 20
Пробвах да се регистрирам с друга поща за бюлетина на ХМ и стана. Значи аз съм прецакана, че моето писмо не е като хората. Ваучера важи 3 седмици от датата на получаване и Не важи за намалени стоики и други промоции! Също на него пише, че трябва да се разпечата и покаже в магазина, не става ли само с номера?
Виж целия пост
# 21
Някакви намаления има в ПиК.
Виж целия пост
# 22
 В Orsay на Витошка има 30% намаление на всички плетива -  пуловери, рокли, блузи, чанти и аксесоари за уикенда ( 6-7 дек)  Peace  Не съм сигурна дали важи за всичките им магазини..

Аз минах случайно снощи, но не пропуснах да се сдобия с един лилав клъч, на който бях хвърлила око Heart Eyes
Виж целия пост
# 23
Здравейте и от мен, ще ви следя  Grinning
Виж целия пост
# 24
Благодаря за темата   bouquet
Виж целия пост
# 25
В Бата има ли някакво намаление? 4
В Бата в Дъ Мол  има -30% и -50% на обувки  от стари колекции.
Виж целия пост
# 26
Пробвах да се регистрирам с друга поща за бюлетина на ХМ и стана. Значи аз съм прецакана, че моето писмо не е като хората. Ваучера важи 3 седмици от датата на получаване и Не важи за намалени стоики и други промоции! Също на него пише, че трябва да се разпечата и покаже в магазина, не става ли само с номера?
Стандартен надпис. Става и с продиктуване на номера.
Виж целия пост
# 27
И Комсед най-после с Коледен каталог - http://comsed.net/data/es_data/Коледен%20Каталог%20КОМСЕД%2005.12.14-04.01.15.pdf
Виж целия пост
# 28
Някой да има спомен кога почва намалението в магазина на Некст? Благодаря!
Виж целия пост
# 29
благодаря за темата!  bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия