Намаления зима 2014/2015

  • 131 405
  • 736
# 30
http://m.emag.bg/ghid-za-pokupki-na-rojdeniya-den-2014
Виж целия пост
# 31
Мега , гига ,хипер нагли и нахални.
Виж целия пост
# 32
Има ли промоция на мицеларната вода на Биодерма 2 на цената на 1?
Виж целия пост
# 33
Има ли промоция на мицеларната вода на Биодерма 2 на цената на 1?
Има комплект 2 за 40 лв. Не съм виждала и някакви промоционални комплекти крем + вода от миналата година.
Виж целия пост
# 34
В началото на годината бях купила 2 мицеларни води на Биодерма по 250мл за 28-30 лв.
40 лв ми се струва много, пък какво остава да е на промоция  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 35
Благодаря за темата!  bouquet
Виж целия пост
# 36
мерси за инфото за OVS
Виж целия пост
# 37
Да се запиша и аз за темата   bouquet
Виж целия пост
# 38
 И аз се записвам да ви следя.  Hug
Виж целия пост
# 39
В аптека Субра мицеларната вода на Биодерма, 500мл е 28.40. Вероятно 40лв са 2х500мл Simple Smile
Виж целия пост
# 40
В Уайкики имаше намаление до -50 %,но повечето неща бяха намалени с по-малко!
Виж целия пост
# 41
Пробвах да се регистрирам с друга поща за бюлетина на ХМ и стана. Значи аз съм прецакана, че моето писмо не е като хората. Ваучера важи 3 седмици от датата на получаване и Не важи за намалени стоики и други промоции! Също на него пише, че трябва да се разпечата и покаже в магазина, не става ли само с номера?

не става само с номера на ваучера, вчера изрично питах в магазина в Мол София, но се чудя, дали няма да направят проблем ако се явиш с няколко ваучера  newsm78
Виж целия пост
# 42
в Oysho дали има нещо намалено  newsm78
Виж целия пост
# 43
И аз чакам намаление в Некст и по аптеките
Виж целия пост
# 44
Моята мицеларна вода също на е на привършване и се оглеждам за изгодни предложения по аптеките.

Иначе в събота бяхме в Манко Кидс в дъ Мол и имаше -40% на текстила, така пишеше. Аксесоари и пр. не бяха намалени, защото точно това търсехме за един детски РД. Но видях якета детски за по 30-35лв. Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия