БИГ Brother All Stars 2014г. - 4

  • 40 999
  • 1 024
# 615
Понеже сутринта не можах да стана за да гледам "На кафе", заслужава ли си да го търся из интернет да го гледам?

Зависи как възприемаш Буюклиева. Нищо ново в държанието й /поне за мен/. Продължавам да мисля, че не е добре.
Виж целия пост
# 616
Понеже сутринта не можах да стана за да гледам "На кафе", заслужава ли си да го търся из интернет да го гледам?

 И аз сега я гледам http://vbox7.com/play:371dbd55c2 тук е само интервюто с нея, а не цялото предаване ,,На кафе''  Peace
Виж целия пост
# 617
smileys, възприемам я като абсолютно без връзка с главния мозък и действителността навън.

Mari_Mar    bouquet за линка отивам да зяпам.
Виж целия пост
# 618
Имате ли представа какво стана снощи в къщата по време на разговора с Христо?
Кънчев се изпусна ,че Емо вдигнал децибели спрямо Тошко. Христо се измъкна , че не видял всичко ...мрън мрън.
Виж целия пост
# 619
Нямам нищо против кипренето на Петя - дали в повече, дали в по-малко - нейна си работа, а и наистина за жена на години е по-добре да се грижи за вида си. Дали е искала само един лак или повече - тя непрекъснато досаждаше с нещо на ББ, реакцията й за дрешките - и на влизане или на излизане.... ми, неадекватно ми е някак си и за възрастта, и за положението й. И това дали готви, чисти или не - пак не ме интересува - жени всякакви, не е задължително да го правиш или да ти харесва. Но, колко пъти повтори за маникюра си като огрооомно доказателство за работливостта й. Sunglasses

Убедена съм, че ББ е бил напълно наясно със здравословното й състояние и нищо от това, което й се е налагало да прави не го е застрашавало. Просто тя има нужда от внимание.... явно нещо й липсва в живота...

С две думи от интервюто й при Гала разбрах, че тя е толкова бяла и добра, издръжлива /особено на бунището/ и обичаща всички - заклевам се!  Laughing- а всичко останало е манипулация от страна на ББ.  И, да не забравяме многото СМС-и, които е получила, хаха.
Виж целия пост
# 620
Ето как изглежда залата, от която наблюдават всички камери /в испанския формат/:


Виж целия пост
# 621
защо не ги дават???
гледам бон апети по никое време...

тези дни до понеделник ще е супер тъпотия,....най-много Тошко пак да си го покаже Embarassed
Виж целия пост
# 622
В този ред на мисли и аз искам да се включа с мнението си относно облеклото. На мен ми е неприятно да гледам Катето Евро по долнище, с размъкната жилетка и ролки и това са дрехи, Mr. Green които не смени цяла седмица или поне аз не съм забелязала. В интерес на истината Петя имаше много готини за възрастта и туники и рокли, които и стояха перфектно и евала за това, че издържаше на токчета по цял ден. От друга страна , едва ли в къщи човек ходи с токчета  и това ми беше много неестествено, но тя се справяше отлично!

На леля ми - 80 годишна! - и домашните чехли са с 3 см токче, а без прическа и у дома не стои. Кой какъвто си е, няма възраст за тая работа.
Виж целия пост
# 623
Ама то няма звук от самото начало, вече 40 минути  Joy

Да, де!  Wink

От екипа просто са решили да ни образоват на тема - Четене по устни! За 4 месеца неми филми вече трябва да сме станали малки специалисти!
Виж целия пост
# 624
Тя Петя още във визитката си казва че не влиза в къщата за да спечели/макар че сигурно се е надявала и на това/
Каза още-"нека спечели някой по-млад и както решат зрителите и ПРОДУЦЕНТИТЕ"

И нещо за младостта и влюбването-
https://www.facebook.com/video.php?v=815056868551880&set=vb. … ype=2&theater
Виж целия пост
# 625
защо не ги дават???
гледам бон апети по никое време...

тези дни до понеделник ще е супер тъпотия,....най-много Тошко пак да си го покаже Embarassed
Може и вече да си го показва, по време на нямото предаване пееше, гушнал бутилка Rolling Eyes
Тези от ББ преминаха всички граници вече, накрая ще откажат и най-заклетите почитатели на формата Tired Тук вече почти няма какво да се коментира и аз от една седмица чета повече темата за Сървайвър, а дори не съм гледала и пет минути от шоуто Sad
Виж целия пост
# 626
Да се поддържаш е проява на уважение както към самият теб,така и към околните.И аз съм доста суетна,и ако съм пред камери,не бих си позволила да ходя като Катето,но със сигурност няма да съм като Петя на токчета Rolling Eyes Иначе моята красива баба до последно беше наконтена,прическата,червената коса,дори ежедневното и бельо беше "Триумф" Heart Eyes

Това с лака наистина беше прекалено,аз не знам Петя колко пъти молеше за лак,но ни го представиха почти все едно е било всеки ден.Все пак за колко време можеш да изхабиш цял един лак?Предполагам 2 седмици ако пръскаш всеки ден newsm78

Гледах малка част от интервюто при Гала и ми стана мъчно,видя ми се натъжена,явно не са и спестили нищо вкъщи.Но се държи Laughing ,не се дава Mr. Green

Тази вечер ни чака поредна доза МАНИПУЛАЦИЯ,с тоя детектор на лъжата ще се разбере кой толерират и кой като какъв се насилват да ни го представят.
Виж целия пост
# 627
Едно е да се поддържаш, друго е да полагаш тежък сценичен грим след ставане.
Вярно, че по трамваите е пълно с жени, гримирани като за оперетата, но все пак сме в 21ви век.

Издържах до някъде интервюто на Петя по Нова.  По всичко личи, че е надула поредния балон, който устойва психичното й здраве, за да си живее в него. Не я укорявам, но сякаш очаквах да каже нещо трезво и разумно. Коментиращите както винаги много слаби.
Виж целия пост
# 628
Петя си е съвсем наред, просто е много емоционална и не само вътрешно. Продължавам да съжалявам, че я изгониха, защото има енергия в нея - един път не я видях в покой -да се търкаля отегчено по канапетата, да спи по никое време, да се усамотява, защото е тъжна или и е скучно. Дори и за прекомерните грижи, които полагаше за външния си вид, не мога да и се подигравам. Приятно е, когато някой постоянно е в приличен вид и не се разхожда до вечерта по хавлия, с ролки на главата или размъкнати дрехи. Петя може и да го е правила с мисъл за безбройните си фенове, но всъщност по този начин уважи публиката на шоуто.

Подкрепям с две ръце. Иначе, на някои хора им дай само да джъчкат на айфоните или на компютрите и да го играят до болка отегчени. Когато истината е съвсем прозаична - просто ги мързи. Лошото е, че мързелът не мори, а мъчи...
Виж целия пост
# 629
Според мен, днес за коментиращите при Гала беше доста трудно. Не можеш да кажеш очи в очи на някой, че е неадекватен, или че живее в паралелна вселена - опитаха се малко по по-заобиколен начин да го направят. Все пак всички са публични личности, срещат се тук-там, както виждаме, много от участниците във форматите след това се изявяват в други предавания на телевизията... Просто любезност.... какво да се прави Sunglasses
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия