БИГ Brother All Stars 2014г. - 4

  • 40 987
  • 1 024
# 630
И при Гала не видях нищо интересно, Петя хем постоянно тръби, че е различна и ексцентрична, хем все се опитва да се слее с останалите...
Виж целия пост
# 631

И...?
Темата е "БИГ Brother All Stars 2014г", а не "Житие и битие на грешната Катерина Евро". И между другото снимката е от плаж, а не от нощно заведение, за да  в тон с "героичната" изцепка на Петер Бу.
Ако някой чак толкова живо се интересува от подобни...неща, ще се поразрови и ще си ги намери. В нета - жълто и пошло, колкото искаш.
Но не виждам никакъв смисъл в постването им в темата.

Всеки си има глава на раменете и отговаря за постъпките си, но само пред когото трябва.
Същата грозна история като с публикуването в темата за VIP-овете на папарашките снимки от известен таблоид на Йорданка Христова!

След като има смелостта като известна дама да се показва на обществен плаж по цици, значи може и в заведението да си ги е показала. В тази връзка сложих линка. Съжалявам, че съм накърнила чувствата на феновете на Катето, но това е тя, аз съм само проводник на информация.

PS Ама дори да си ги показала в заведението, не мисля, че е кой знае какъв проблем.
Виж целия пост
# 632
Никой тук не се е интересувал дали това е вярно, или не, никой не се интересува от голата гръд на Катя Евро.  Обсъждахме постъпката на Петя.
Виж целия пост
# 633
Скрит текст:

И...?
Темата е "БИГ Brother All Stars 2014г", а не "Житие и битие на грешната Катерина Евро". И между другото снимката е от плаж, а не от нощно заведение, за да  в тон с "героичната" изцепка на Петер Бу.
Ако някой чак толкова живо се интересува от подобни...неща, ще се поразрови и ще си ги намери. В нета - жълто и пошло, колкото искаш.
Но не виждам никакъв смисъл в постването им в темата.

Всеки си има глава на раменете и отговаря за постъпките си, но само пред когото трябва.
Същата грозна история като с публикуването в темата за VIP-овете на папарашките снимки от известен таблоид на Йорданка Христова!

След като има смелостта като известна дама да се показва на обществен плаж по цици, значи може и в заведението да си ги е показала. В тази връзка сложих линка. Съжалявам, че съм накърнила чувствата на феновете на Катето, но това е тя, аз съм само проводник на информация.

PS Ама дори да си ги показала в заведението, не мисля, че е кой знае какъв проблем.

Да не говорим, че и в "Плейбой" има достатъчно материал за разглеждане Mr. Green
Но постъпката на Петя беше много грозна!!!
Виж целия пост
# 634
Никой тук не се е интересувал дали това е вярно, или не, никой не се интересува от голата гръд на Катя Евро.  Обсъждахме постъпката на Петя.

Аз пък се интересувам. А ти от позицията на каква говориш от името на форума?
Виж целия пост
# 635
Ами от позицията на  внимавала в темата и разговора.
Ти можеш да постнеш и собствената си гола гръд и пак никой няма да се интересува от нея.
На никой не му пука за гърдите на Катя Евро, освен ако не е с подпрагово айкю и наистина низки клюкарски пориви. И не случайно преди да ги размахаш пред очите ни никой не ги пусна. Гугъл всички можем да ползваме.
Виж целия пост
# 636
Темата на разговор непрекъснато се прекъсва и променя! Всеки коментира това, което му е интересно.
Виж целия пост
# 637
Ами от позицията на  внимавала в темата и разговора.
Ти можеш да постнеш и собствената си гола гръд и пак никой няма да се интересува от нея.
На никой не му пука за гърдите на Катя Евро, освен ако не е с подпрагово айкю и наистина низки клюкарски пориви. И не случайно преди да ги размахаш пред очите ни никой не ги пусна. Гугъл всички можем да ползваме.

Тогава да сложим забрана във форума да се поства всякаква информация от гугъл, защото така или иначе всеки може да си я намери!
Виж целия пост
# 638
Това е така да, всеки има право да коментира каквото си пожелае според интересите си.
Това не променя факта, че никой тук не се поинтересува да зърне гърдите на Катя, за което евала на момичетата.

Виж целия пост
# 639
Това не променя факта, че никой тук не се поинтересува да зърне гърдите на Катя, за което евала.


Ти откъде знаеш, че никой не се е поинтересувал?
Виж целия пост
# 640
Ох, сериозно ли говориш  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 641
Ох, сериозно ли говориш  Rolling Eyes

Не налагай своя морал на другите! Познавайки човешката природа, гарантирам ти, че доста хора са кликнали да й видят циците.
Виж целия пост
# 642
Малко ниво не вреди никому. Това е като да станеш сутрин и да се погрижиш за себе си.
Или го можеш и се усещаш за границите,  или се излагаш.

Хайде сега да гледаме новия епизод.
Виж целия пост
# 643
Това не променя факта, че никой тук не се поинтересува да зърне гърдите на Катя, за което евала.


Ти откъде знаеш, че никой не се е поинтересувал?
Е как от къде, нали четем какво се пише   ooooh!
10 c`s Hug
Виж целия пост
# 644
Мирела, разбрах те.


Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия