БИГ Brother All Stars 2014г. - 4

  • 40 982
  • 1 024
# 660
Корнелия има ли веждички?! Joy Joy
Виж целия пост
# 661
А Ицо мисли, че ако излезе ще ги провали ли?
Виж целия пост
# 662
Еее, поставиха Христо в много гадна ситуация.
Виж целия пост
# 663
А Ицо мисли, че ако излезе ще ги провали ли?
Да.

Дано да е успешна мисията му, човека се разплака все пак.
Виж целия пост
# 664
Е, ква е тая коса, бреее:))))
Виж целия пост
# 665
Е, той няма да излезе никога.

Корнелия е умопомрачителна
Виж целия пост
# 666
Дъщерята на Христо много прилича на него, той ги обича така се усеща.
Виж целия пост
# 667
Дъщерята на Христо много прилича на него, той ги обича така се усеща.

Той е .. българи от старо време. Патриархат страшен, думата му е закон, но много ги обича и се грижи за тях. От сто километра се вижда.
Виж целия пост
# 668
Корнелия има ли веждички?! Joy Joy
От няколко години насам, гледам възможно най-грозните нарисувани вежди, в най-неестествената възможна  форма... някои все едно са цапнати от Пикасо или Дали...  ooooh! ooooh! ooooh!

А притежателките им на всичко отгоре си ги харесват, моля те....  Joy Joy ooooh!
Виж целия пост
# 669
Оф, това е толкова нагласено с Китаеца, че нЕам нерви да го гледам чак!
Виж целия пост
# 670
A Петя как се вживява само..!!!
Виж целия пост
# 671
Оф, това е толкова нагласено с Китаеца, че нЕам нерви да го гледам чак!

 Joy Произвеждат го във мачо...  Joy  С мъже - не! С жени-да!...  #Crazy #Crazy #Crazy

И мислят, че някой ще им/му повярва....  #Crazy ooooh!
Виж целия пост
# 672
Не е честно така да манипулират ники. пфуу!!
Виж целия пост
# 673
Айде сега, Китайчето го изкараха жертва  ooooh!  Не мога да го съжаля, въпреки целия драматизъм .
Виж целия пост
# 674
това не е полиграф, а порнограф бате   ...  някой не каза ли, че Китаеца ще спечели?  Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия