БИГ Brother All Stars 2014г. - 4

  • 40 973
  • 1 024
# 675
Китаеца изобщо не е никакъв участник, а подставено лице на продукцията. Но е твърде смотан, за да го изиграе както трябва Tired
Виж целия пост
# 676
Ама то саможертва, то героизъм.......... Mr. Green
Виж целия пост
# 677
това не е полиграф, а порнограф бате   ...  някой не каза ли, че Китаеца ще спечели?  Wink
Изкараха го герой, какви неща, пък жена му сега ги чува  Laughing
Виж целия пост
# 678
Не схващам идеята с неработещия полиграф... и съквартирантите да оценяват истина или не.
Ицо за нищо на света не би излязъл да види Корнелия в тази ситуация, той знае, че има само няколко дни до края, предполага, че мисията е да НЕ излезе и е типчният "мъжкар", т.е. няма да си отстъпи от принципите, предвидимо и скучно.
Виж целия пост
# 679
Изпран, изчеткан и лъснат Китаец.
Виж целия пост
# 680
Не е честно така да манипулират ники. пфуу!!
Не знам дали манипулират Китаеца, но манипулират нас. Ако ще го подлагат на детектор, нека е истински. Аз лично имам подозрение, дали детектора щеше да отчете по начина по който гласуваха участниците. Те все пак са му донякъде близки, някои му симпатизират, а други се водиха от отговорите им. Емо постоянно гледаше какво ще кажат другите.
Виж целия пост
# 681
Не схващам идеята с неработещия полиграф... и съквартирантите да оценяват истина или не.
Ицо за нищо на света не би излязъл да види Корнелия в тази ситуация, той знае, че има само няколко дни до края, предполага, че мисията е да НЕ излезе и е типчният "мъжкар", т.е. няма да си отстъпи от принципите, предвидимо и скучно.
Ами ако предполага, а не мисли / след като ясно е чул условието/, това го прави глупав, а не мъжкар с принципи...  Whistling
Виж целия пост
# 682
Не схващам идеята с неработещия полиграф... и съквартирантите да оценяват истина или не.
Ицо за нищо на света не би излязъл да види Корнелия в тази ситуация, той знае, че има само няколко дни до края, предполага, че мисията е да НЕ излезе и е типчният "мъжкар", т.е. няма да си отстъпи от принципите, предвидимо и скучно.
Съгласна съм за Христо. Да, предвидимо и скучно е, но и целящо да го злепостави/ изложи пред публиката. Отново ръката на продуцентите се намеси, да въведе ред в сценария си.
Виж целия пост
# 683
Ох,така да ми е мъчно за Китаеца,дето изневерявал на жена си ,че сега плачка  Mr. Green
Виж целия пост
# 684
Баба Кате знае за цялата завера на Китайчето и го подпомага, че той завалията хич не умее да играе.
Тя жена му се е навила да се мота мъж и с Лорда, айде моля ви, да им п..я на морала и на филмите.
Ептен ни взеха за шарани, Никулден нъл мИна:)
Виж целия пост
# 685
Изчистиха ли вече Китайчето, та да си отдъхна?  Whistling Сън не ме хваща.
Виж целия пост
# 686
Не успях много да се убедя в мисията на Ники.
Жена му се показа с доста широки разбирания, познават се и ми се стори малко пресилено разкаянието му.
Виж целия пост
# 687
Боже мили,в какво лицемерие живеят тези хора.В очите им прозира фалш.Няма такъв гнусен сезон.
Виж целия пост
# 688
Гнус ме е, честно...   Sick
Виж целия пост
# 689
Само утре и в понеделник мъката свършва.  Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия