БИГ Brother All Stars 2014г. - 4

  • 40 953
  • 1 024
# 45
  bouquet
Виж целия пост
# 46
За темата   bouquet

Само 1 ли ще напусне днес къщата? Предполагам, че ще е Пламена.
Виж целия пост
# 47
Цитат на: Бона
link=topic=813655.msg29659247#msg29659247 date=1417989151
Подкрепям Петя, не знам защо, може би, защото е основното действащо лице
 - за зла участ, и защото май не се движи по сценарий, болна или луда,
но й идва естествено. Не одобрявам никого от тези участници, но все пак,
 любопитно ми е кого ще изтикат до заветното първо място.
И аз така. Подозирам, че Еврото ще спечели...Блякс.
Виж целия пост
# 48
От феновете на Петя съм  bowuu
Виж целия пост
# 49

15 бона заплата?  Crazy Crazy  Аре стига, де.  Stop
Цитат
Самият той обаче се оправдавал с изключителната си натовареност и бил категоричен, че е нормално за 3-часово, а често и по-дълго живо предаване, човек да сбърка няколко пъти.

Прочети цялата статия тук: Ники Кънчев напуска "Биг Брадър" - Поглед Инфо

Ами като е толкова натоварен, да се откаже от някой от ангажимените си и да си върши качествено работата, за която получава толкова много пари. /ако тази цифра  е истинска, разбира се./
Виж целия пост
# 50
Според астроложката на ББ ще си тръгне Пламена-и Гала допълни-"те и зрителите така мислят"
Виж целия пост
# 51
Според астроложката на ББ ще си тръгне Пламена-и Гала допълни-"те и зрителите така мислят"
И продуцентите също  Laughing
Виж целия пост
# 52
И аз мисля, че Пламена ще я изкарат. Но не искам и да си помисля Петя как остава на финал, Twisted Evil
Виж целия пост
# 53
Не разбирам защо някои от вас отхвърлят възможността човек да си промени характера с напредване възрастта. Аз лично много съм се променила сравнено с младостта ми . Пък и като кажете еди какво си е факт.... все едно сте светили.

Защото това виждаме  Peace

София не е чак толкова голям град, като се позавъртиш все можеш да намериш някой от първо лице да ти разкаже нещо  Wink
Виж целия пост
# 54
http://vbox7.com/play:39bd255a67
Участията на Петя от миналото са били доста през м.декември
Виж целия пост
# 55
Ако Петя спечели, трябва да обещае, че ще остави автомобила до някой контейнер за горките бедни. Защото нали те звездите от богаташките къщи си имат всичко.

Сега ще очакваме втори сезон на "Богатите също плачат"
Виж целия пост
# 56
Ако Петя спечели, трябва да обещае, че ще остави автомобила до някой контейнер за горките бедни. Защото нали те звездите от богаташките къщи си имат всичко.

Сега ще очакваме втори сезон на "Богатите също плачат"
Това пък защо..............Жената си го е отработила
Виж целия пост
# 57
Започна излъчването по Диема, но пак е без звук. Мизерници!  Да си го гледат, аз пантомима ако искам, ще намеря по-качествена.
Виж целия пост
# 58
Нашите заслужават да им отнемат лиценза за формата. Пълна порнография е!  ooooh! ooooh!

Трагедия: Буюклиева половин час не може да сложи една мрежичка на главата.  Whistling

Пламена е побесняла нещо заради Буюклиева.

Катето - Снежанка, останалите - джуджета.  Laughing Буюклиева - джуджето Мързеливко.  hahaha
Виж целия пост
# 59
Облечени са в костюми, Пламена се възмущава на капризите на Петя.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия