БИГ Brother All Stars 2014г. - 4

  • 41 003
  • 1 024
# 315
....Но аз не искам да излиза, кефи ме поведението и.
newsm78 Кое по-точно Banghead

Да, и аз не разбирам как може подобно поведение да кефи  newsm78 #Crazy
MarsiaНаписала съм го - поведението и.
Пирожка Такива хора ми се гледат, а не някакви влезли в образи...то пък едни образи, чак телевизорът ми припуква от скука Tired

Разни хора, разни идеали.
Това е шоу и всички играят роли, стратегии. Хич и не им вярвам, като вземат да казват, че не играят.
Петя също играе, но е лош играч. Не е нормално /модерно е, да/ да казваш на хора, които едвам познаваш, че ги обичаш,/това Калина й го каза при една от номинациите си/ да водиш монолози пред камерите непрекъснато, да раздаваш целувки и пак да "обичаш" ББ, като я нарекоха мързеливко се скъса да се "доказва" какъв виртуоз е в кухнята и същевременно да говори пред съквартирантите и в изповедалнята, че Катя не готвела нищо особено. Катя беше участничка при Гала месеци, или повече дори, като готвеше и това, че е отлична готвачка го знае цяла България, само Петя ръси злобни коментари.
Не, аз не искам да гледам Петя, не искам да гледам и хора като Петя. Други хора, будят моите симпатии - и в никакъв случай такива като Петя.
Виж целия пост
# 316
"Дава ми се" на финала да бъдат Христо и Катето.

Говореше се преди, че Здравко от Приморско бил обещал безплатно лято на екипа на ББ в неговия хотел ако вземе наградата още веднъж. Те я дадоха на жена му, Христина май се казваше, като го обясниха, че е нещо като наказателен вот срещу известните.

Сега имаме почти идентичен случай. Пак гларус(само че от Поморие), пак човек от народа. Ако Катя не се оплеска, колицата ще отиде в Поморие newsm78

Mwsmunda, аз това имам предвид: кое от поведението ѝ?
Виж целия пост
# 317
Не съм гледала представянето, но според част от думите и аз мисля, че е песента на Sia -  chandelier.
за съжаление не е тя песента. Търся песента не от визитката на Калина, а от снощния лайф, когато даваха моменти от къщата на Калина и след тях я коментираха. Ще потърся видео, но се пееше Bad girl, party girl, sad girl.

 може да е това

Donna Summer - Hot Stuff Bad Girls Rolling Eyes

    







Благодаря, на всички за усилията. Намерих песента.

Chinawoman - Party Girl



Поздрав!  Grinning
Виж целия пост
# 318
  bouquet

клипа е малко смахнат, но иначе песничката е страхотна
Виж целия пост
# 319
Banshee
И не по-малко досадно и тягостно е, как в случаи като този,  все ще се намери поне един проповедник, който се извисява с ореол на главата над озверената глутница, която вкусила кръв не спира да ръфа невинната "жертва"    Rolling Eyes  
[/quote]

А трябва ли да се чувствам виновна, че не налитам като "озверената глутница, която вкусила кръв не спира да ръфа невинната "жертва"", както сама дефинираш ситуацията...?...

...Все пак тук е форум, където всеки може свободно да изложи мнението си, пък било то и различно от фалшивото хорово пеене на стадото...На мен специално, изобщо не ми дреме...А и да не забравяме, че "когато всички мислят еднакво, значи никой не мисли достатъчно"!... Peace
Виж целия пост
# 320
Тази песен сякаш е писана за Калина
Виж целия пост
# 321
tiesto_bg, песничката е много хубава, и мене ме впечатли...  bouquet
Виж целия пост
# 322


Mwsmunda, аз това имам предвид: кое от поведението ѝ?
Цялото и поведение, шантава и непредсказуема ми е, но не е куку, защото в безпределното и дърдорене се прокрадват доста точни преценки за съквартирантите и. Гледам я почти месец вече и  пак не очаквах това, което направи тази вечер. Идеален персонаж за ББ е Grinning Още в началото на сезона писах, че Петя може би ще се окаже находка за шоуто и продължавам да го мисля. Само тя разклаща въздуха в тази заспала къща...и Тошковият атрибут го разклати веднъж, но то не се брои, защото не е самостоятелен участник Mr. Green
Виж целия пост
# 323


Mwsmunda, аз това имам предвид: кое от поведението ѝ?
Цялото и поведение, шантава и непредсказуема ми е, но не е куку, защото в безпределното и дърдорене се прокрадват доста точни преценки за съквартирантите и. Гледам я почти месец вече и  пак не очаквах това, което направи тази вечер. Идеален персонаж за ББ е Grinning Още в началото на сезона писах, че Петя може би ще се окаже находка за шоуто и продължавам да го мисля. Само тя разклаща въздуха в тази заспала къща...и Тошковият атрибут го разклати веднъж, но то не се брои, защото не е самостоятелен участник Mr. Green




хаха Масмунда, и ти ли си позволяваш все още да харесваш Петя?!... Grinning...то и на фона на влезлите в "нови роли" стари наши герои, няма кой знае какъв избор
 Simple Smile...а относно атрибута на Тошко...  да го бяхме зърнали поне, толкова се изписа за него... Grinning...
Виж целия пост
# 324
И какво ви харесва у Петя?
Виж целия пост
# 325
Дааа кофти изиграно от Петя,ама нещо не можа да ме възмути.Може би ,защото постъпката и беше прекалено инфантилна newsm78
Да го беше казала,когато катето на всеослушание се възмущаваше от Тошко,ефекта щеше да е друг.Поведението и било извън къщата ,ми колко от вас изказваха мнение за Вулева само от предването и?
Чистила Катето имидж,че вече е бивша ку..ва,ми то там всичко си е до време
Виж целия пост
# 326
Петя си отмъщава като малко дете. Не го владее това изкуство, от което ми става още по-симпатична. Предполагам, усеща, че Катето е главният манипулатор в къщата и като събра достатъчно гняв, отиде и точно по детски я наклепа пред компанията. Ами не може да ме възмути, не знам как го прави, ако беше друг човек, сигурно щях да скоча възмутено, но Петя с един замах някакси разкъса новия образ на Катето - сладката и кротка бъдеща баба, бивша неуморна купонджийка Simple Smile
Peace
Освен това безкрайно дразнещи са коментарите на водещата - Евро още малко и очакваме да запее в ангелския хор, а на Петя - рогца да поникнат.
Ай, стига, бе. Абсолютно тенденциозно отношение, като в детската градина ни манипулират - милата, добричка и невинна Червена шапчица и злия лош вълк, дето няма нищо по-естествено от това да го изкормиш. #2gunfire
В реала не понасям хора като нито една от двете - нито хитрата сврака Евро, нито елементарната, некадърна манипулаторка Петя, но тук просто ме принуждават да неглижирам простотиите й.
Виж целия пост
# 327
А трябва ли да се чувствам виновна, че не налитам като "озверената глутница, която вкусила кръв не спира да ръфа невинната "жертва"", както сама дефинираш ситуацията...?...

...Все пак тук е форум, където всеки може свободно да изложи мнението си, пък било то и различно от фалшивото хорово пеене на стадото...На мен специално, изобщо не ми дреме...А и да не забравяме, че "когато всички мислят еднакво, значи никой не мисли достатъчно"!... Peace

Тъй де - то и стадото има право на мнение ... било то и фалшиво - беееее...  Wink
Скрит текст:
Лично аз не бих се  чувствала достатъчно уверена Wink  да вкарвам категории, да съдя и определям чие мнение е фалшиво и кой е крив и кой прав и то не само във форумна среда.  Peace
...  но виж Петя го може това   Laughing
Виж целия пост
# 328
Скрит текст:


Mwsmunda, аз това имам предвид: кое от поведението ѝ?
Цялото и поведение, шантава и непредсказуема ми е, но не е куку, защото в безпределното и дърдорене се прокрадват доста точни преценки за съквартирантите и. Гледам я почти месец вече и  пак не очаквах това, което направи тази вечер. Идеален персонаж за ББ е Grinning Още в началото на сезона писах, че Петя може би ще се окаже находка за шоуто и продължавам да го мисля. Само тя разклаща въздуха в тази заспала къща...и Тошковият атрибут го разклати веднъж, но то не се брои, защото не е самостоятелен участник Mr. Green



хаха Масмунда, и ти ли си позволяваш все още да харесваш Петя?!... Grinning...то и на фона на влезлите в "нови роли" стари наши герои, няма кой знае какъв избор
 Simple Smile...а относно атрибута на Тошко...  да го бяхме зърнали поне, толкова се изписа за него... Grinning...

Тошковият атрибут не ми е интересен, но се надявам да не е в такъв помръкнал вид като лицето му. А що се отнася до Петя - да взема да се провъзглася официално за неин фен и да отпаднат тези кавички, които всички слагат, когато пишат за феновете и Laughing
Виж целия пост
# 329
За мен само Христо е трезво мислещ и с реална преценка(доколкото е възможно), останалите - всеки в собственото си "шоу". Crazy

+1
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия