БИГ Brother All Stars 2014г. - 4

  • 40 998
  • 1 024
# 330
Според мен Петя обърна палачинката, когато разбра че има награда.
Повъртя се из фитнеса, разсъди колко хубаво би било да има втора кола. После каза трета да не би да си помислим че имат само една кола ...
Тя просто изневиделица взе решение да промени стратегията на 180 градуса и от демонстративната добронамереност да мине в настъпление. Което не е никак лоша идея, защото в крайна сметка това е игра. Но начина и изпълненеито е тотално сбъркано, както каза и вчера един от коментиращите.

Освен това за 1в път изказа предположение, че е конкуренция на Катя за наградата ( която ама изобщо не й е важна).

Печеливш от цялата тая ситуация е Христо. Той хъката мъката до момента с нищо не се компрометира,о отговори мъжки на предизвикателството на Емил, прави много точни и разумни коментари в изповедалнята, опита да се намеси адекватно когато говореше на Емо и Пламена,  и от един деспотичен мъж с непоносимо мазна визия лека полека се оформи като евентуален победител, и даже логичен:) Единственият, който играе играта както трябва и разбира за какво става ?с.

Катя според мен няма да издържи да се дистанцира, ще навлиза все повече в играта на Петя ( може да не съм аз но и ти няма да си), и Кокалянското в нея ще избие много грубо и накрая ще се самопрецака. Още повече, че сега Пламена я няма и тя е с Калина. Мъжете са миманс там, балансьори. Но Пламена все пак й беше още един глас в подкрепа.
Виж целия пост
# 331
Еврото е лисица. Този сезон, тя просто случи на компания. Не я харесвам.
Виж целия пост
# 332
от един деспотичен мъж с непоносимо мазна визия лека полека се оформи като евентуален победител, и даже логичен:) Единственият, който играе играта както трябва и разбира за какво става ?с.

Е, не съм много съгласна. Все пак избираме любима риалити звезда на България. Що за риалити звезда е Христо? Скука...той ако трябва да направи някакво шоу, то сигурно ще е "лека нощ деца"...
Виж целия пост
# 333
Поведението на Петя беше наистина супер инфантилно, изтърси го пред очите на всички, използвайки играта, с която преди това компанията се забавляваше с небезизвестната...Сашка Васева Grinning...Това ми говори, че ѝ липсва опит и не ѝ идва отръки...
Къде по-зряло е да номинираш за изгонване двамата си най-близки приятели в къщата?!... Да разиграваш етюди на крайно възмущение, че приятелят ти по чашка в реала, се е напил и си показва мъжкото достойнство...При все, че е много вероятно да си му го виждала по време на някой звезден купон... а ти пък на свой ред невинно нещо друго да си му показвала...Но не разбирам защо беше целият цирк...?...Помислих, че ще изгонят Тодор, заради приреваването на "преподобна" Катя...пък последва дълбоко разкаяние и сто пъти ѝ се извини Тодор...пък тя едвам му прости ...пък не спря да го "гони", за да спечелела тя... Е, аз пък това поведение не разбирам?!...Много на сериозно да гледаш на една игра, сякаш ти е на живот и смърт тази победа?!...готова да прецакаш и приятелите си от реала...
...Както и опитът да минеш през "химическото чистене" на ББ...И само след 1 месец престой да излезеш чисто нова...Без следа от лицемерна, истерична, злобна, доволно пийваща купонджийка, каквато цял живот си била,...само, защото си щяла да ставаш баба...
...А Петя, какво?...Тя не се ли засегна, когато ББ подличко я запозна как "добричките" ѝ съквартиранти я "хранят", но далеч "по-изискано"... зад гърба ѝ?...Всеки на нейно място би се афектирал...
... Наивна като дете, тя няма толкова акъл да влиза в роли, да чисти имидж, да играе друг...Тя е първосигнална...изстрелва всяка "мисъл", която премине през главата ѝ...Ядосва се и на мига реагира първично, затова и нескопосано...Тя си е естествено тъпа, досадна, дразнеща на моменти, но е себе си, реална, истинска...такава, каквато персона отдавна скучновато  "шоу" ББ не е прибирал в къщата си...
Но, когато си себе си, все си губещ...Ставаш уязвим...Видяхме го тази вечер...Много се постара ББ, даде всичко от себе си...Едва ли остана неизлъчен кадър с П. Бу...?!...Употреби я и я хвърли на разярената тълпа, докато лъскаше новият имидж на прикритите хиени там...
...И затова, театърът ББ ще става все по-натрапчив и ще събира под логото си само мераклии за актьори и актьорки... Simple Smile
...и все от нафталина ще са им съквартирантите, само крайно нуждаещи се от пари и/или нов имидж...А ТЕЛЕзрителите ще стават все по-малко...
Виж целия пост
# 334
от един деспотичен мъж с непоносимо мазна визия лека полека се оформи като евентуален победител, и даже логичен:) Единственият, който играе играта както трябва и разбира за какво става ?с.

Е, не съм много съгласна. Все пак избираме любима риалити звезда на България. Що за риалити звезда е Христо? Скука...той ако трябва да направи някакво шоу, то сигурно ще е "лека нощ деца"...
кой според теб е звезда в къщата, освен Петя и Катето?
Виж целия пост
# 335
от един деспотичен мъж с непоносимо мазна визия лека полека се оформи като евентуален победител, и даже логичен:) Единственият, който играе играта както трябва и разбира за какво става ?с.

Е, не съм много съгласна. Все пак избираме любима риалити звезда на България. Що за риалити звезда е Христо? Скука...той ако трябва да направи някакво шоу, то сигурно ще е "лека нощ деца"...
А Еврото каква звезда е?Ако не бяха пиянските и креватните изцепки нямаше и да я знаем.
Виж целия пост
# 336
eve# , не еточно така, Катето все пак я познаваме от филм и от телевизионно предаване като водещ на рубрика. Да го кажем, че е популярна.
Виж целия пост
# 337
eve# , не еточно така, Катето все пак я познаваме от филм и от телевизионно предаване като водещ на рубрика. Да го кажем, че е популярна.
Знам,че има един филм,но честно казано не мога да се сетя кой.Не съм и гледала предаването.
Казвам,че е по- известна с това какво прави в свободното си време.
А пък друг е въпросът,че ми е страшно фалшива,а пък като реши да се смее..
Виж целия пост
# 338
eve# , не еточно така, Катето все пак я познаваме от филм и от телевизионно предаване като водещ на рубрика. Да го кажем, че е популярна.
Позволявам си да те коригирам-не филм, а филми: 22 на брой
Виж целия пост
# 339
eve# , не еточно така, Катето все пак я познаваме от филм и от телевизионно предаване като водещ на рубрика. Да го кажем, че е популярна.
Знам,че има един филм,но честно казано не мога да се сетя кой.Не съм и гледала предаването.
Казвам,че е по- известна с това какво прави в свободното си време.
А пък друг е въпросът,че ми е страшно фалшива,а пък като реши да се смее..

+1

Катето гравитира и тя около "звиздите"  Mr. Green
Наистина е по-известна с изцепките си в т.н хай- лайф.
Виж целия пост
# 340
eve# , не еточно така, Катето все пак я познаваме от филм и от телевизионно предаване като водещ на рубрика. Да го кажем, че е популярна.
Позволявам си да те коригирам-не филм, а филми: 22 на брой

Честно казано аз знам само за "Оркестър без име", а смея да твърдя, че съм голям фен на старите бг филми и често гледам такива. Не казвам, че не се е снимала в 22 филма, но определено не е станала известна с тях.
Виж целия пост
# 341
Всички влизат като участници в други реалити шоута, кой какво има зад гърба си не е от значение, това не е Вип Брадър, а друго предаване.
В този смисъл аз съм за Христо  Peace
Виж целия пост
# 342
Много тегав епизод ,и Петя беше отвратителна и трите квачки също.Отвратителна ми е тази намусена Калина.

И на мен тегаво ми дойде епизодчето Rolling Eyes И Петя бая изпростя.Катето общо взето ОК се държа в началото,после си показа рогцата.Пламена е както винаги пригласящата.А Калина не е просто намусена,тя е един злобен индивид,който е с тези,които са "приети" и задължително срещу тези,които никой не харесва.Най-голям пример за това е как се опълчва на дразнещата всички Петя,но думичка не гъкна когато Емил я обиждаше.
Всички са ми просто уникално никакви.Не мисля,че мога да кажа за кой съм..
То толкова пънене от тея продуценти да изкарат нещо от този сезон,напъват,напъват.....и айдееееее....осраха сезона Rolling Eyes
Виж целия пост
# 343
Понятието "Вип" в тази игра е според ББ, а не като категорично понятие. Така, че щом участникът е поканен във формата, значи е ВИП. И аз съм а Христо. Те всичките звезди в този сезон са измислени. Както би казал Шамара- "иапърдяни".
Виж целия пост
# 344
eve# , не еточно така, Катето все пак я познаваме от филм и от телевизионно предаване като водещ на рубрика. Да го кажем, че е популярна.
Позволявам си да те коригирам-не филм, а филми: 22 на брой


УАу! Имаме новина! Сериозно ли има толкова филми? Та те са почти наполовина на тези на Коканова!
Не бих казала, че е много за гордост - толкова филми, а само една запомнена роля (неслучайно не употребих "запомняща се"  Mr. Green).
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия