Повъртя се из фитнеса, разсъди колко хубаво би било да има втора кола. После каза трета да не би да си помислим че имат само една кола ...
Тя просто изневиделица взе решение да промени стратегията на 180 градуса и от демонстративната добронамереност да мине в настъпление. Което не е никак лоша идея, защото в крайна сметка това е игра. Но начина и изпълненеито е тотално сбъркано, както каза и вчера един от коментиращите.
Освен това за 1в път изказа предположение, че е конкуренция на Катя за наградата ( която ама изобщо не й е важна).
Печеливш от цялата тая ситуация е Христо. Той хъката мъката до момента с нищо не се компрометира,о отговори мъжки на предизвикателството на Емил, прави много точни и разумни коментари в изповедалнята, опита да се намеси адекватно когато говореше на Емо и Пламена, и от един деспотичен мъж с непоносимо мазна визия лека полека се оформи като евентуален победител, и даже логичен:) Единственият, който играе играта както трябва и разбира за какво става ?с.
Катя според мен няма да издържи да се дистанцира, ще навлиза все повече в играта на Петя ( може да не съм аз но и ти няма да си), и Кокалянското в нея ще избие много грубо и накрая ще се самопрецака. Още повече, че сега Пламена я няма и тя е с Калина. Мъжете са миманс там, балансьори. Но Пламена все пак й беше още един глас в подкрепа.
...Това ми говори, че ѝ липсва опит и не ѝ идва отръки...