БИГ Brother All Stars 2014г. - 4

  • 40 964
  • 1 024
# 765
Боже господи,прибери си версиите Mr. Green Вижте каква война се заформя.Публикувана статия от страницата в ФБ.
Тази жена може ли така злобно да търси сметка на Албена за зададените въпроси,и заплашва с разплата май  Mr. Green

http://blife.bg/article-33549?fb_action_ids=380581878783376& … types=og.comments
Виж целия пост
# 766
Продължение на интервюто с Буюклиева при Гала.

Повториха абсурдното твърдение на самата Буюклиева, че играела през цялото време: "Хора, вие не видяхте ли, че си приготвих багажа, преди ББ да ми каже, че трябва да излизам?"  ooooh! Себе си ли убеждава или нас? Всички номинирани си приготвят всеки път багажа в деня на елиминациите.
Виж целия пост
# 767
За първи път виждам коментаторите при Гала толкова кротки  Laughing
Виж целия пост
# 768
За първи път виждам коментаторите при Гала толкова кротки  Laughing
Те са втрещени  Mr. Green Загубиха и дума и ума  Grinning То с такова чудо как да разговаряш?Тя си е тотално в някакъв неин свят ooooh!
Виж целия пост
# 769
 Петя има раздвоение на личността  ooooh!
Виж целия пост
# 770
Боже господи,прибери си версиите Mr. Green Вижте каква война се заформя.Публикувана статия от страницата в ФБ.
Тази жена може ли така злобно да търси сметка на Албена за зададените въпроси,и заплашва с разплата май  Mr. Green

http://blife.bg/article-33549?fb_action_ids=380581878783376& … types=og.comments
Не знаех, че въпросната жена е майка на Калина. Не бих дори предположила, защото съм чела, че майката на Калина е адвокат, а не мога да допусна , че един адвокат ще пише неграмотно / в страницата на ФБ цитирана жена пише с правописни грешки/ и ще ръси заплахи. Що за адвокат би била? Озадачена съм.
Виж целия пост
# 771
За първи път виждам коментаторите при Гала толкова кротки  Laughing

Опитват се да са деликатни.

Буюклиева вместо да говори за това, което показа, не спря да говори за Катето. Тя й е виновна за всичко.  ooooh!

И в сто реалити да участва, все тая.

Тръгнала да се извинява на Васил Найденов. Отврат!  Sick
Виж целия пост
# 772

Не знаех, че въпросната жена е майка на Калина. Не бих дори предположила, защото съм чела, че майката на Калина е адвокат, а не мога да допусна , че един адвокат ще пише неграмотно / в страницата на ФБ цитирана жена пише с правописни грешки/ и ще ръси заплахи. Що за адвокат би била? Озадачена съм.

И аз съм засичала коментарите и в ФБ.На едно момиче,което изказа по културен начин негативно мнение за Калина,беше отговорила "Безумно грозна си".Поинтересувах се и като отворих профила,видях едно нормално момиченце на не повече от 16 години Rolling Eyes Отвратих се Sick Но все пак,крушата не пада по-далече от дървото,и явно в този случай е точно така.
Албена ги поставя много добре на място,особено права е и по отношение на така наречената "книжка" Mr. Green
Виж целия пост
# 773
Е дъщеря като Калина каква майка очаквате да я е родила, че се изненадвате?
Виж целия пост
# 774
От разговора при Гала стана ясно ,че все пак Тошко има работа  Laughing
човека има три фирми ,за производство на тръби,капаци на шахти и ракети против градушка
Не е безпаричен и безработен ,който се мотае в риалити формати за пари  Mr. Green
Виж целия пост
# 775
За мен Петя е много сложен образ #Crazy Ама честно newsm78 Тъкмо съм убедена,че е пълно хахо,и тя изстреля нещо много точно казано и съвсем на място Shocked После съм потресена от някоя нейна изцепка и оставам с впечатлението,че просто е злобничка,и тя вземе че започне да се държи като инфантилче Thinking Изобщо,хич не е за подценяване Crazy
Виж целия пост
# 776
А защо Захажаева да може да скача, за да защитава дъщеря си, а майката на Калина - не? По какъв начин - отделен въпрос.

Буюклиева голяма шегаджийка се извъди. И показването на бутилката на Тодор била шега.
Виж целия пост
# 777
Е дъщеря като Калина каква майка очаквате да я е родила, че се изненадвате?

Абсолютно си права.Но поне малко такт и замаскиране на простащината очаквах,особено предвид възрастта.Явно дъщерята го умее това по-добре,въпреки че и тя издиша  Mr. Green
Виж целия пост
# 778
Smiley Всеки си защитава детето.Въпросът,както казваш,е как Peace Това обсъждаме Hug
Виж целия пост
# 779
Абе, Петя колкото и да циври, не може да изтрие с един замах всичките идиотщини и издънки,които направи.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия