БИГ Brother All Stars 2014г. - 4

  • 40 938
  • 1 024
# 870
Цитат
Гледала съм шоуто, видяла съм му простотиите, речника към жените Stop

И всичките жени го прегръщаха и всяка казва, че е Емо е много готин и забавен. Явно само вие се обиждате, но не и обидените. Моме и невесто, ако е обидно обръщение, значи аз не съм наред.
Виж целия пост
# 871
Цитат
Стига бе - опълчил се ... на умряло куче нож вади - бах' го и храбрия мъж  Rolling Eyes  Скокна да трупа точки Емчо, ама не му се получи ... ха-ха
А за неговата простотия нещо ...  ъм?

Е каква му е простотията ? Хайде нещо ъм ?

Ти гледаш ли изобщо или просто така си мелиш?  newsm78
 На Пламена какви и ги говореше - че щял да я изкара на магистралата и какво щяло да и се случва там - много "цветни" описания  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 872
Цитат
Ти гледаш ли изобщо или просто така си мелиш?  newsm78
 На Пламена какви и ги говореше - че щял да я изкара на магистралата и какво щяло да и се случва там - много "цветни" описания  Rolling Eyes

ДА, гледах. И не видях Пламена да е много засегната от думите на Емо. Или Калина. Егати и обидите, на които никой не се сърди. Той просто така си говори, за да се прави на интересен. Това правеше и в Къртицата, но и там СТРАННО никой не се сърдеше. Явно вие и съквартирантите сте в различни предавания.
Виж целия пост
# 873
Емо с най- малък вот?! Според фейсбук е съвсем различно, ама айде:)
Откога пък фейсбук стана единственият показател за общественото мнение newsm78

Къде видя думата единствен:) Аз не харесвам Емо и поведението му. Просто прави впечатление как в предни елиминации беше един от първите спасени с най- голям вот, а сега рязка промяна в полза на Христо и Китаеца например.
Виж целия пост
# 874
Катето: Емо я пребърква по задните джобове -  не му се сърди, пък на Тодор се сърди, че казал това и онова.   33uu
Виж целия пост
# 875
Цитат
Ти гледаш ли изобщо или просто така си мелиш?  newsm78
 На Пламена какви и ги говореше - че щял да я изкара на магистралата и какво щяло да и се случва там - много "цветни" описания  Rolling Eyes

ДА, гледах. И не видях Пламена да е много засегната от думите на Емо. Или Калина. Егати и обидите, на които никой не се сърди. Той просто така си говори, за да се прави на интересен. Това правеше и в Къртицата, но и там СТРАННО никой не се сърдеше. Явно вие и съквартирантите сте в различни предавания.

Не ме интересува Пламена какво е показала - всеки си има стратегия. Освен това на тази горила няма как да и скочиш, ако си жена 45 кг и имаш инстинкт за самосъхранение - а всеки го има. Търпеше го, но не личеше да ѝ е чак мнооого приятно ...  А на мен лично като зрител ми беше доста гнусно да го слушам, а Тодор поне има оправданието, че  не осъзнава какви ги говори, защото е пиян
Виж целия пост
# 876

Дано Тодор не е победителя, не може един алкохолик да е любима звезда.

Не може, разбира се. И никога не се е случвало  Laughing



Между другото,Тодор наистина се сърди на Катето.Приема че тя е застанала срещу него.

Застана! Юда...Гледа да блесне с висок морал на фона на бедното пиянде. Или наистина я е страх да не изтърси нещо в това състояние. Прави ли ви впечатление, че тя е първата, която започва да врещи истерично по Тошко. Явно познава добре характера му и знае, че така ще го провокира да се оака още повече. Ако му беше истински приятел, за каквато се представя, щеше да го подхване лекичко, Тошко изглежда от тези, дето се водят. според мен целта и е да го изложи, защото и е пряка конкуренция. И той, и Петя усетиха нещата, но за съжаление изразните им средства не са на ниво  Laughing
Виж целия пост
# 877
Брадъра нарочно даваше алкохол, ясно е, че Тодор си е пиянка, няма да се спре, пие много и после ... видяхме.
Докато при Емил простотията си е натурална Peace няма нужда от стимуланти.
Виж целия пост
# 878
Брадъра нарочно даваше алкохол, ясно е, че Тодор си е пиянка, няма да се спре, пие много и после ... видяхме.
Докато при Емил простотията си е натурална Peace няма нужда от стимуланти.

 Peace Grinning Grinning Grinning
Виж целия пост
# 879
Подкрепи:

Катерина Евро                10 (22%)
Емил Каменов                    8 (17%)
Николай Китаеца              0 (0%)
Христо Трифонов             12 (26%)
Тодор Славков                  13 (28%)
Калина Паскалева               2 (4%)

Общ брой гласове: 36

Според нашата анкета Николай, обаче ББ реши Емил да напусне!
Виж целия пост
# 880
Защо го наливаха два дни с алкохол, след като го знаят какъв е?

Но не мисля, че Катя гледала да го изложи. Той сам го прави без помощ. Тя го познава отвън най-отдавна, вътре е най-възрастната, защо да мълчи? Толкова мразя пияндетата, че на мен ми идва да му забия един ако съм вътре. китайчето най-сетне се усети, че може да получи точка ако го придърпа към спалнята, та с половин уста го караше да си ляга.

Очаквах да дадат как са пуснали на Калина онова, което китаеца плещеше за нея на Христо- че била парцал и прочие...
Виж целия пост
# 881

Дано Тодор не е победителя, не може един алкохолик да е любима звезда.

Не може, разбира се. И никога не се е случвало  Laughing

Ако не се е случвало, значи е време за прецедент. Не обичам пияндета, а и Тодор направо се освини с топлата подкрепа на ББ, но дори и мъртвопиян, той ми е по-симпатичен и естествен от останалите фалшиви пешки. Все ми се струва, че след толкова дълги запои, трябва да е казал и по-интересни неща от това, което ни показаха Mr. Green
Виж целия пост
# 882
Тази вечер каза повече от достатъчно и на Каката  на всички останали Mr. Green
Виж целия пост
# 883
Един въпрос: наградата 100 000 + кола ли е или само кола? Имам чувството, че няколко дни живея в заблудата, че има парична и материална награда, защото всъщност не чух обявата на ББ  newsm78
Виж целия пост
# 884
Тази вечер каза повече от достатъчно и на Каката  на всички останали Mr. Green
LaughingДааа... евала на пияна глава какви точни оценки даде на Калина и на Еврото
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия