Иии Февруарския бебевалеж започна ! :)

  • 54 191
  • 632
# 480
Краскас, честито и тук Hug. Наистина, за  предизвикано раждане не звучи никак зле Simple Smile

Алина, стискам палци да родиш леко и безпроблемно и скоро да се похвалиш Hug
Виж целия пост
# 481
Благодаря.   
Кръвното след хапчето тук и системата, ми е добре. Казаха, че ще ме държат докато родя, дано да е скоро.
Виж целия пост
# 482
Мами искам да попитам за едно бебешко олио за тяло,дето не намирам в нито една аптека и никой саит за бебешка козметика ако някоя от вас е запозната да пише" bio clinic shower oil clean ser"
Виж целия пост
# 483
Честито на мама Краскас! Да ти е живо и здраво момчето и да ви носи много радост! Разказът ти не звучи никак зле, дори е леко окуражаващ. Справила си се чудесно. Пожелавам ти бързо възстановяване.

alina_si ще ти стискам палци всичко да бъде наред и накрая да гушкаш пухкаво малко съкровище. Simple Smile

Аз в сряда бях на преглед като си мислех, че ще ме оставят вече в болницата, но тъй като нямах нито контракции нито разкритие ме върнаха в къщи, а утре сутринта ще пътуваме направо към родилно та да видим какво е положението.  Simple Smile
Виж целия пост
# 484
Честито Краскас! Много окуражаващо си ни разказала твоето раждане, дано и  нашето бъде такова Simple Smile. Бъдете живи и здрави ти и бебчето , ако имаш време ни пиши за кърменето Simple Smile Кога идва, болезнено ли е, хранителен режим ще спазваш ли...? В коя седмица роди, че аз съм 36г.с. и чакам някакви симптоми, но за сега нищо? Grinning
Виж целия пост
# 485
И аз искам на първа страничка: Емел Манолова, 29г, термин 30.01.2015г, трета бременност, очаква се да е момиче, вече имам момче и момиче.
А за фейсбук: emel_manolova@abv.bg

Пиша си тук данните, за да може някой, който е свободен да ме добави и на двете места.
Виж целия пост
# 486
Хммм, момичета, имам нужда от помощ. За бебето взехме дрешки за изписването от болницата, но не са готов комплект, а отделно си събрахме няколко подходящи и одеало-порт. Но не мога да измисля къде да ги сложа, за да ги донесе ММ в деня на изписването. Готовите комплекти си имат кутии мисля. Мозъкът ми съвсем е блокирал вече и нищо не ми идва на ум. Бих се радвала на предложения Simple Smile
Виж целия пост
# 487
Изпрани и изгладени в чист плик.
Виж целия пост
# 488
Честито на родилите мами,да са им живи и здрави бебчетата и бързо възстановяване на всички!  bouquet
Не е нужно комрплекта за изписване да е в кутия,моя е в чантичка.На изписването събличате го от болничните и го обличате във вашите,снимате се  и товае. Wink
Виж целия пост
# 489
Изпрани и изгладени в чист плик.
И моите са така, сложени на бебешкото легло.
Виж целия пост
# 490
Изпрани и изгладени в чист плик.
И моите са така, сложени на бебешкото легло.

Аз съм ги сложила в чантата от количката...имаха си кутия, но няма смисъл от нея след като ги изпрах.
Виж целия пост
# 491
Моят комплект за изписване имаше опаковка, но ми се стори захабена и я хвърлих. Изпрала съм го и изгладила и е зареден в бебешкия гардероб. Свекито и майка да му намират с какво да го носят до болницата!   Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Виж целия пост
# 492
Мили февруарски мами влизам да ви пожелая от името на всички февруарки 2014 и нашите февруарчета леко и бързо раждане и невероятни първи мигове с вашите бебенца. Снимайте всеки момент, че докато се усетите вече са прохождащи  малки човечета.
Виж целия пост
# 493
Здравейте и аз съм от февруарските мами 2014, въпреки, че родих предизвикано януари  Mr. Green

Върнах се назад във времето и се сетих за онези вълнуващи мигове покрай раждането и си представям и вие как се чувствате. Искам да честитя на родилите мами   bouquet и да пожелая успех на останалите  Peace. Най-хубавото тепърва предстои    newsm07
Виж целия пост
# 494
Благодарим ви, мами февруарки 2014  Hug  Половината вече родихме, а всеки ден се появяват доста нови бебенца, да са ни живи и здрави всичките. На вас честити рожденни дни и весело изкарване  Hug

И моя комплект беше изпран и изгладен, прибран в чанта и само ми го донесоха преди изписването  Peace

Моята принцеса днес става на половин месец хихи - голямо момиче е вече  Heart Eyes

Успех и късмет на всички на които им предстои раждане  Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия