Иии Февруарския бебевалеж започна ! :)

  • 54 191
  • 632
# 420
На мен ми се подуват, когато съм дълго време на крак и с някакви тесни чорапи или обувки. Обикновено спадат за 2-3 часа като се събуя. Ръцете ти как са?
Виж целия пост
# 421
Вчера ми правиха всякакви кръвни и урина всичко е наред само леко утайката е завишена но мисля че е от болката в кръста възпаление
Кръвното е ОК чувствам се добре и на тонове бях сутринта и те бяха ок, но тази сутрин са си пак подути на ръцете ми нищо им няма   newsm78 мисля да звънна на доктора просто се чудя дали не е морално в края на бременността и да не е тъпо да му се обаждам за подобно нещо  newsm78
Виж целия пост
# 422
Обади се за твое спокойствие, въпреки че най-вероятно е от умора и тежестта, щом кръвното и урината са ок.
Виж целия пост
# 423
 Heart Eyes Hug ще звъня то се е видяло. Ние в петък сме на лекар, но по-добре да звънна.

Ще се наложи секцио най-вероятно при мен и многоооо съм се сдухала   ooooh! Някакви съвети от преживели го вече?
Виж целия пост
# 424
Heart Eyes Hug ще звъня то се е видяло. Ние в петък сме на лекар, но по-добре да звънна.

Ще се наложи секцио най-вероятно при мен и многоооо съм се сдухала   ooooh! Някакви съвети от преживели го вече?

Щом изследванията и кръвното ти са наред, а и нямаш отоци по ръцете, и аз мисля, че е от преумора.
Случвало ми се е с предишната бременност да ми отичат без причина, но тогава беше горещо.
Каква е причината за секциото? Аз не съм го преживяла, но по всяка вероятност този път ще раждам така. Интересно, но не съм никак притеснена от това.
Виж целия пост
# 425
И на мен няколко пъти ми бяха подути ръцете, краката не съм забелязала. То и сега са ми леко подпухнали пръстите на ръцете, последните ми кръв и урина са ок, но трябва нови да пускам скоро.
И мен ме е страх много от секцио, утре ще ми кажат уж окончателно дали ще може нормално или секцио..... Confused Все пак преживява се колкото и страшно да го описват някои  Grinning
Виж целия пост
# 426
Heart Eyes Hug ще звъня то се е видяло. Ние в петък сме на лекар, но по-добре да звънна.

Ще се наложи секцио най-вероятно при мен и многоооо съм се сдухала   ooooh! Някакви съвети от преживели го вече?

Щом изследванията и кръвното ти са наред, а и нямаш отоци по ръцете, и аз мисля, че е от преумора.
Случвало ми се е с предишната бременност да ми отичат без причина, но тогава беше горещо.
Каква е причината за секциото? Аз не съм го преживяла, но по всяка вероятност този път ще раждам така. Интересно, но не съм никак притеснена от това.

Съмнения за гестационен диабет. Бебето било мн едро и най-често и препоръчително ги вадели секцио  Confused
Мисля, че още следващата седмица ми престои така го усещам.
Звънях на лекаря каза че щом мина белтък в урината и другите неща са ОК да не се притеснявам просто понеже е едър малкия и вече притиска всичко.  ooooh! Tired
Виж целия пост
# 427
Сега гледах статистиката на 1-ва стр, имаме вече 25 бебета  Heart Eyes, като 17 от тях момчета. Simple Smile
Виж целия пост
# 428
И то не сме добавили всички бебета на първа станица, защото не знам всички никове на всички мами от групата във фейсбук. Simple Smile
Иначе да, момчетата ще са повече. Wink
Виж целия пост
# 429
Казват, че повече момчета се раждат или по време на война или по време на криза  Rolling Eyes иначе статистиката е в полза на момичетата. Явн кризата е сериозна
Виж целия пост
# 430
Родените бебчета в групата са вече около 45  Grinning
Виж целия пост
# 431
Здравейте момичета! Днес бях на консултация ,по думите на лекарката всичко е нормално,бебето тежи 2,600 кг  ,а термина ми е точно след месец - на 28 февруари,надявам се да устискаме поне до средата на месеца Simple Smile 
Виж целия пост
# 432
Нас днеска ни изписаха,и аз и бебките сме много добре Simple Smile
На кърма са и нямам никакви проблеми общо взето са спокойни за сега поне Grinning
Раждането мина добре,много съм щастлива че успях да се справя и ги родих естествено Simple Smile
Контракциите ми започнаха и докато се осъзная какво става щях да родя вкъщи Grinning В болницата вече ме обвзе паника но случих на много добър екип и така.започвам да ви чета и ще разказвам вече като сме си вкъщи с подробности !!
Честито и на другите родили майчета,да са ви живи и здрави бебенцата   bouquet  bouquet  bouquet  bouquet
Погледнах първата страничка бебките са Мелиса и Мелина,а не два пъти Мелиса и са нормално не секцио ;D  Може ли да го поправите Grinning
Виж целия пост
# 433
И на мен термина ми е 28.02 , но коремът ми е толкова ниско, че имам чувството, че всеки момент ще родя  Simple Smile А от преди 30мин. и ми се гади...ужас Sad
Виж целия пост
# 434
Аз да се върна малко към отоците. Сутрин често се събуждам с отоци на глезените, а дланите ми изтръпват и също доста се подуват. Също така имам по-светъл участък на кожата около ставите на пръстите, който именно през нощта (защото ставам често и го виждам) е най-силен. Тогава са ми и най-подути. Гледам да качвам краката на високо за половин час поне. Всеки път като ходя в болницата, ми мерят кръвното и винаги е 110/70.
Имам ли повод за притеснение?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия