Иии Февруарския бебевалеж започна ! :)

  • 54 191
  • 632
# 435
Щом кръвното ти е нормално, нямаш белтък в урината, захарта ти е добре, нямаш повод за притеснение!
Живей си живота и чакай бебенцето! Simple Smile
Виж целия пост
# 436
Аз да се върна малко към отоците. Сутрин често се събуждам с отоци на глезените, а дланите ми изтръпват и също доста се подуват. Също така имам по-светъл участък на кожата около ставите на пръстите, който именно през нощта (защото ставам често и го виждам) е най-силен. Тогава са ми и най-подути. Гледам да качвам краката на високо за половин час поне. Всеки път като ходя в болницата, ми мерят кръвното и винаги е 110/70.
Имам ли повод за притеснение?
Аз имах такива отоци по ръцете + изтръпване и сърбеж по пръстите (беше много неприятно!) след като се бях преуморила един ден. За себе си установих, че за да не отичам вечер, и съответно сутрин - вечеря много рано, най-късно 18.30 (преди бях свикнала изобщо да не вечерям, но сега по време на бременността ми е трудно), много вода, но през деня, вечер по-малко и ако единия ден съм се изморила, ходила много навън или шетала в къщи, на другия ден - почивка.
Виж целия пост
# 437
Да се похваля и тук Simple Smile. От тази вечер съм мама и на бебе Лейла, 52 см и 3690 гр. Роди се секцио.
Виж целия пост
# 438
Да се похваля и тук Simple Smile. От тази вечер съм мама и на бебе Лейла, 52 см и 3690 гр. Роди се секцио.

Честито!!! Да ти е жива и здрава и много да ви радва  Hug
Виж целия пост
# 439
Да се похваля и тук Simple Smile. От тази вечер съм мама и на бебе Лейла, 52 см и 3690 гр. Роди се секцио.

Честита ти девойка!!! Да е жива и здрава, много да ви радва!
Момичета, не ми остана много до термин 9 февруари, и започнах да се притеснявам най- вече от това, което твърди доктора, че бебето ще много едро най-вероятно над 4 кг. Не ми се иска да вярвам на това което показа ехографа в сряда, защото се шокирах 4 700 Shocked знам, че е възможно да е допуснал грешка. От сряда само това мисля, все пак смятам да раждам нормално и сигурно ще е много тежко -първа бременност ми е, дано не се наложи да ме резнат, че тръпки ме побиват само като си помисля. На 4 -ти пак съм на преглед и подозирам, че ще ме оставят в болницата, тъй като не съм от града в който ще раждам и да не стават изненади . На последните тонове апарата ми отчете 2 контракции, а аз дори не разбрах че ги има, въобще не знам какво представляват и се чудя дали ще ги разпозная ако стане нещо непредвидено  Thinking А Вие как се чувствате? Страх ли ви е?
Виж целия пост
# 440
Да се похваля и тук Simple Smile. От тази вечер съм мама и на бебе Лейла, 52 см и 3690 гр. Роди се секцио.

Честита ти девойка!!! Да е жива и здрава, много да ви радва!
Момичета, не ми остана много до термин 9 февруари, и започнах да се притеснявам най- вече от това, което твърди доктора, че бебето ще много едро най-вероятно над 4 кг. Не ми се иска да вярвам на това което показа ехографа в сряда, защото се шокирах 4 700 Shocked знам, че е възможно да е допуснал грешка. От сряда само това мисля, все пак смятам да раждам нормално и сигурно ще е много тежко -първа бременност ми е, дано не се наложи да ме резнат, че тръпки ме побиват само като си помисля. На 4 -ти пак съм на преглед и подозирам, че ще ме оставят в болницата, тъй като не съм от града в който ще раждам и да не стават изненади . На последните тонове апарата ми отчете 2 контракции, а аз дори не разбрах че ги има, въобще не знам какво представляват и се чудя дали ще ги разпозная ако стане нещо непредвидено  Thinking А Вие как се чувствате? Страх ли ви е?
Цвети на мен ми казаха че беба е над 4кг и ми предизвикаха раждане по спешност, а тя се оказа 3270кг, такаче не се притеснявай. Аз също само го мислех и знам каквоти е.
Виж целия пост
# 441
Относно отоците- и аз съм така ,но преди една седмица бях с адски болки чак не можех да ходя и да си свивам ръцете.АГ ми пуска допълнителни изследвания, но всичко всичко беше ОК.Просто задържам вода и като се преуморя оттичам много.Не се притеснявай, ако изследванията са ти в норма всичко е наред.
Виж целия пост
# 442
Да се похваля и тук Simple Smile. От тази вечер съм мама и на бебе Лейла, 52 см и 3690 гр. Роди се секцио.

Честита ти девойка!!! Да е жива и здрава, много да ви радва!
Момичета, не ми остана много до термин 9 февруари, и започнах да се притеснявам най- вече от това, което твърди доктора, че бебето ще много едро най-вероятно над 4 кг. Не ми се иска да вярвам на това което показа ехографа в сряда, защото се шокирах 4 700 Shocked знам, че е възможно да е допуснал грешка. От сряда само това мисля, все пак смятам да раждам нормално и сигурно ще е много тежко -първа бременност ми е, дано не се наложи да ме резнат, че тръпки ме побиват само като си помисля. На 4 -ти пак съм на преглед и подозирам, че ще ме оставят в болницата, тъй като не съм от града в който ще раждам и да не стават изненади . На последните тонове апарата ми отчете 2 контракции, а аз дори не разбрах че ги има, въобще не знам какво представляват и се чудя дали ще ги разпозная ако стане нещо непредвидено  Thinking А Вие как се чувствате? Страх ли ви е?

Не се притеснявай за контракциите...това, което е отчел уреда са подготвителни...те помагат за скъсяването на шийката на матката...и на мен ми ги засякоха, а пък нищо не усещах. Като тръгнем да раждаме обаче съм сигурна, че ще разберем Wink я болки, я изтичане на води...няма да пропуснем момента...надявам се Laughing Моят термин е след 2 дни, така че и аз чакам в напрежение...
Виж целия пост
# 443
Здравейте момичета  Hug Hug
Ние сме добре,бебките също къърмя ги,спокойни са спят си двечките в легълцето даже разделени не искат започват да плачат искат да се усещат и така са много по-спокойни  Laughing
Гледам че за отоците говорите,не се притеснявайте  и аз имах вече към последните седмици но високо кръвно никога не съм имала  Peace пазете се  Hug Hug
Целувки от нас !
Виж целия пост
# 444
И аз съм с високо кръвно от вчера.
Бях на преглед вчера, докторката каза, че бебето се чувства добре. Не е добре да вдигам кръвно, да пия допегит. Пих снощи един и днес сутринта и следобед, но не се сваля това кръвно и започвам да се притеснявам. Не ми се лежи пак в болница. Там като бях, един път не го вдигнах. Много ме е страх с това кръвно. Sad
Виж целия пост
# 445
Да се похваля и тук Simple Smile. От тази вечер съм мама и на бебе Лейла, 52 см и 3690 гр. Роди се секцио.

Честита ти девойка!!! Да е жива и здрава, много да ви радва!
Момичета, не ми остана много до термин 9 февруари, и започнах да се притеснявам най- вече от това, което твърди доктора, че бебето ще много едро най-вероятно над 4 кг. Не ми се иска да вярвам на това което показа ехографа в сряда, защото се шокирах 4 700 Shocked знам, че е възможно да е допуснал грешка. От сряда само това мисля, все пак смятам да раждам нормално и сигурно ще е много тежко -първа бременност ми е, дано не се наложи да ме резнат, че тръпки ме побиват само като си помисля. На 4 -ти пак съм на преглед и подозирам, че ще ме оставят в болницата, тъй като не съм от града в който ще раждам и да не стават изненади . На последните тонове апарата ми отчете 2 контракции, а аз дори не разбрах че ги има, въобще не знам какво представляват и се чудя дали ще ги разпозная ако стане нещо непредвидено  Thinking А Вие как се чувствате? Страх ли ви е?

Не се притеснявай за контракциите...това, което е отчел уреда са подготвителни...те помагат за скъсяването на шийката на матката...и на мен ми ги засякоха, а пък нищо не усещах. Като тръгнем да раждаме обаче съм сигурна, че ще разберем Wink я болки, я изтичане на води...няма да пропуснем момента...надявам се Laughing Моят термин е след 2 дни, така че и аз чакам в напрежение...

Мен лично от няколко дни ме е обзела голяма паника, направо ми се доревава. Само си мисля, как ще мине, дали всичко ще е наред. Успокоявам се с това, че жените раждат от хилядолетия и щом го правят и аз мога, доста помага!  Simple Smile
Виж целия пост
# 446
Здравейте дами  Hug Честито на новите мами да са ви живи и здрави съкровищата  Heart Eyes

Бях на преглед да решим как ще раждам заради гестационния ми диабет  ooooh!
Доктора каза, че според него трябва да родя нормално и ше се пробвам а ако недай си Боже не става винаги може да ме срежат спешно  Confused
Сега един месец бях с нагласа за секцио а от днес мисля за нормалното което попринцип предпочитам. Най-големия ми страх е да не се мъча часове наред и накрая да ме срежат  Confused, но както дойде само да е добре малкото човече.
И ние уж сме много едри, но днес пък 3,500 термина ми е в средата на месеца а ми се иска вече да раждам. Каза постепенно да спра магнезия до сряда и да си ходя на записи на тонове два пъти седмично ако не родя ще се видим на 18.02  ooooh! аз се надявам тия дни да се случи а дори корема не ми е паднал още  newsm78

Задължително ли е да падне корема надолу за да почне раждане?
Виж целия пост
# 447
Kraskas захарта ли ти е висока? Други симптоми имаш ли?
За корема не знам, на мен предния път ми падна по време на раждането. Все високо си беше бебето.
Виж целия пост
# 448
Беше ми висока, но така и ме доуточниха в болницата с обременяване с глюкоза, защото буквално избягах от там заради стреса който преживях, но това е др тема. На диета съм от месец и нещо и вече е в граници захарта.
Надявам се да родя нормално макар че вече съвсем се обърках кое е по болезнено кое е по добре за бебето и за
Мен Sad  Божа работа ще се доверя на лекаря си дано всичко е наред
Виж целия пост
# 449
Това с избягването от болницата звучи ужасно. От коя болница избяга?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия