Иии Февруарския бебевалеж започна ! :)

  • 54 191
  • 632
# 450
Simple Smile)) не избягах буквално, просто намекнах на доктора, че там се чувствам мн зле и ми нямаше нищо а там вдигнах захар и започнаха контракции и не ми се отразява добре а и беше преди бъдни вечер и коледа

Аз съм с нова драма на урина ми излезе белтък ОПАЛ.  доктора каза няма нищо а аз съм в размисли пак с лекитв отоци и това Sad
Виж целия пост
# 451
Това с белтъка и отоците не е добре. Кръвното как е?
Виж целия пост
# 452
Здравейте нетърпеливи февруарски мами! Виждам, че и при вас бебевалежът е започнал преди началото на заветния месец. Аз до последно бях уверена, че ще си имам янаурско бебче и затова не съм ви чела изобщо, но през последните дни се уверих, че няма да е така. Терминът ми е 30.01, а още не съм родила. Вече е очевидно, че ще си имам февруарче, така че пристигам скорострелно във вашите редици. Това е третата ми бременност, от Добрич съм.
Виж целия пост
# 453
Здравейте нетърпеливи февруарски мами! Виждам, че и при вас бебевалежът е започнал преди началото на заветния месец. Аз до последно бях уверена, че ще си имам янаурско бебче и затова не съм ви чела изобщо, но през последните дни се уверих, че няма да е така. Терминът ми е 30.01, а още не съм родила. Вече е очевидно, че ще си имам февруарче, така че пристигам скорострелно във вашите редици. Това е третата ми бременност, от Добрич съм.
Добре дошла при нас Simple Smile дано съвсем скоро гушкаш малкото съкровище Simple Smile
Виж целия пост
# 454
Честито на всички бебчета  .Бързо възстановяване на мамите.
На 27,01 се роди и нашето момченце КристиАн  3,470кг и 51см секцио с термин 09,02.Вече сме си в къщи и се чувстваме много добре и двамата.
Emel Manolova добре дошла и леко раждане .И аз съм от Добрич.
Виж целия пост
# 455
Аз ходих на преглед в болницата днес. Провериха тоновете на бебето. Д-рът ме успокои, че може и 10 дена да пренося и в моя случай това не е страшно. Ще ходя пак за запис на тонове в четвъртък, пък тогава ще видим какво ще решат. Така се зарадвах, че не ме взеха от сега да кисна там!
Честито бебче gabriel02! Твоето е подранило, а моето закъснява...
Виж целия пост
# 456
Честито,  gabriel02! Много да те радва бебокът  Hug

Иначе и моят мъник закъснява, но при мен чакаме най-много до събота...околоплодните води са намалели доста, а плацентата вече не е в най-добрата си форма, така че съм на тонове през ден и ще видим дали бебето само ще тръгне или ще му е нужна помощ...
Виж целия пост
# 457
Привет, Emel! С теб в трета тема се засичаме. Grinning
Виж целия пост
# 458
Явно имаме много общи неща, Аня! Laughing
Виж целия пост
# 459
Явно имаме много общи неща, Аня! Laughing
Hug
Виж целия пост
# 460
Какво затишие само....от 28.01 насам си нямаме бебе  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 461
имаме си бебчетааа,даже доста Simple Smile но тук май вече няма особена активност и новините са в групата в facebooka
Виж целия пост
# 462
имаме си бебчетааа,даже доста Simple Smile но тук май вече няма особена активност и новините са в групата в facebooka
Нямам си аз фейсбук Simple Smile е казвайте и тук все пак  Whistling Mr. Green
Виж целия пост
# 463
имаме си бебчетааа,даже доста Simple Smile но тук май вече няма особена активност и новините са в групата в facebooka
Нямам си аз фейсбук Simple Smile е казвайте и тук все пак  Whistling Mr. Green

Ооо, бебчета да искаш - по няколко всеки ден, но ако майките не искат да се похвалят, не мисля че е редно да ги пишем ние Simple Smile
Виж целия пост
# 464
Ако може и аз да бъда добавена в групата във фейсбук  Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия