Сладкарничка за книги-тема 24

  • 23 344
  • 742
# 210
УуууууФ !!! Седнах най-накрая

Гледам, Сливче, и ти си откарала до късно снощи  Grinning и си изкарала страхотно  Hug

Гиговче, аз получих от една колежка подаръче в коледно ботушче от плат керамична поставка за салфетки като дядо Коледа и комплект солнички като снежни човечета  Heart Eyes

Честити придобивки, Вени!
Кога ли ще стигна и аз до Филипката  Rolling Eyes Мислех, че ще е тази година, но не би...

Лофче, честит ти телефон! Да получаваш само хубави обаждания по него  Hug

Панаирите не са това, което бяха  Laughing
Факт, за съжаление!

Отивам да "пиша" домашно по математика.
Ще ви нагледам по-късно пак.
Виж целия пост
# 211
Мери  Hug  Ама ти така и не каза нищо за това твое сладко другарче кое е  gydi
newsm53 smile3503 smile3505 smile3533

 Еййййй мълчиш като мушната гайда значи
Виж целия пост
# 212
 Ох, толкова много писах, но се затри всичко. Яд ме е.

 За всички писах по нещо, но ето, не мога да го повторя.

 Само ще кажа огромно Благодаря на Вени за нейната бърза реакция. Вече си имам желани и търсени книги, благодарение на нея. Вени, кажи си какво би те зарадвало, да ти го пратя, защото благодаря към теб вече е толкова незначително.  Hug Hug HugЗа "Йоан Асен" място не си намирам от радост.  Heart Eyes

СливHug!

Точи, да не разнасяш лазаня по адреси?!  Laughing Къде миткаш към Бургас. Нара търсиш, а?  Crazy
Виж целия пост
# 213
Здравейте!

Изчезнах трайно тази седмица, но такова струпване на събития не бях имала отдавна. Понякога дълго време дните минават тъпо и еднакво, та чак се обърквам кой ден е. А тази седмица веднъж не съм се прибрала нормално след работа. Снощи например ходихме на коледен концерт на оркестър "Симфониета" - Йохан Щраус Гала. Чудесен!!! . След това уж за малко да се видим с приятелите, с които бяхме, та затворихме "Дон домат". Днес на работа, след малко пак излизаме, че дъщерята станала началник и ще черпи. Аз като началник на началниците в къщи, оказах натиск, събитието да е тази вечер, за да съм свободна утре. Но сега си давам сметка, че хладилникът е празен, не е прано, не е почистено...., дори не успях да стигна до панаира. Исках да взема "Марсианецът" за ММ, но явно ще я купя от някоя книжарница. Затова моля ви, ако утре не успея да дойда, не ми се сърдете. Вашите 22 май  са много по-добри от моите 22. newsm62 Такъв активен живот много ме уморява. Направо съм скапана smile3507
Виж целия пост
# 214
Сега имам малко повече време да ви прочета  Hug

Гиговче, страхотна манджа си спретнала! Браво на теб! На дневна готвиш, на нощна переш  Peace
И на мен ми се прияде, макар че не ям кисело зеле  Blush

Слив и Кали, радвам се, че сте изкарали хубаво и сте сЪ мятали  Mr. Green

Вени, и с Блажев /Авраам?/ какво си говорихте  Flutter

Честит телефон на Лофчето!  Heart Eyes

Нели, аз щях да ти звъня да те питам на кое издателство са книгите, но като влязох да проверя книгата на Кон Игълдън през тел-а, видях, че Вени вече е свършила работа  Hug

Евилан, ще се радвам, ако успееш за утре  Simple Smile

Ех, 'начи....искам и аз бургаски вечери и бургаски срещи .... но ще е чак лятото  Confused

Виж целия пост
# 215
Вени, и с Блажев /Авраам?/ какво си говорихте  Flutter
За книги, Миж  Grinning. За "Прилив" на Суарес, споменахме Сарду и "Опрости нам греховете". Каза, че не се е продавала добре и според очакванията. Това е и причината от Изток-Запад да не продължат да издават автора. Набързо изкоментирахме и групата във ФБ - явно и на него не му е приятен тона - помоли ме, когато прочета "Прилив" да споделя мнение.

Нелка, всъщност "Йоан Асен", а и другите книги от поредицата са ги преиздали съвсем скоро! На практика заслугата не е моя, а на издателството. От ескалатора веднага видях щанда и корицата на книгата срещу мен. Викам си "Бързооо, тая сигурно е последната останала книга!". Засилих се и я грабнах, а човека ми я дърпа от ръцете и я слага пак така изложена. Абе, викам, искам точно тая книга и точно тая корица, не искам от другото издание. И тогава господинът обясни, че имат допечатка и просто ще ми извади нова книга, а не стояла на щанда  hahaha.
Виж целия пост
# 216
На Сарду книгата ми беше харесала, само краят ми стоеше бутафорно... Даже го бяхме коментирали с теб  Hug
Виж целия пост
# 217
На Сарду книгата ми беше харесала, само краят ми стоеше бутафорно... Даже го бяхме коментирали с теб  Hug
Да, точно така беше! Много интересна през цялото време и на финала... пръц. Очаквах друго.
Мижи, чакай да ти кажа тук, че ме мързи да ходя в другата тема. Не отписвай Озон! Те работят със страшно много издателства, в момента отново имат безплатна доставка, при това за цялата страна, а не само за София. Не съм поръчвала много пъти от тях, може би 2-3, но са били точни и коректни.
Виж целия пост
# 218
Какъв жанр е "Опрости нам греховетеnewsm78 ? Интересна ли е ?

Мижче , и аз искам да е лято и да се съберем отново на по биричка - две , да си говорим , живот и здраве пак ще направим морска среща  Heart Eyes

Аз ще започна "Щастливите хора четат и пият кафе" , отивам даже да почета малко докато чакаме Кости да дойде да пукаже на тия хора (нас ) подаръка си  и кое е това златно другарче което си има  Whistling

Виж целия пост
# 219
Какъв жанр е "Опрости нам греховетеnewsm78 ? Интересна ли е ?
Историческа е, Нари, искаш ли я? Тъкмо си е в мен  Hug.
Виж целия пост
# 220
Какъв жанр е "Опрости нам греховетеnewsm78 ? Интересна ли е ?
Историческа е, Нари, искаш ли я? Тъкмо си е в мен  Hug.

Ами може , Вени , стига да не е проблем , ако я върна към 6-7 януари , като отворят пощите , страх ме е да не ти трябва , а да е в мен. Но ако искаш мятай я към морето  Hug
Виж целия пост
# 221
И на мен много ми беше харесала "И опрости нам греховете"  Peace
Но що така направи тоз човек на финала  Confused
Можеше да е далеч по въздействащо, но въпреки това книгата си заслужава.
Виж целия пост
# 222
Ами може , Вени , стига да не е проблем , ако я върна към 6-7 януари , като отворят пощите , страх ме е да не ти трябва , а да е в мен. Но ако искаш мятай я към морето  Hug
Хич не ми е спешна, Наричка. Аз я четох, Кали, Мижи и Вивиан също, т.е. изобщо не бързай. И през май да я прочетеш, няма проблеми  Hug.
Виж целия пост
# 223
Историческа е, ама по-скоро трилър  Mr. Green
Мисля, че ще ти хареса, Нарче  Hug

Вени , мерси за мнението за Озон, не съм поръчвала от тях до сега  Hug
Виж целия пост
# 224
Момичета, тази снимка е от нета, аз правих същото, не изглеждаше толко добре, но беше по-вкусно Laughing
Сега мисля да тегля на Мижик уестърна, ама първо правя пица и се чудя имам един манголд, суров на салата ли да го направя или утре да го сложа към крем супата newsm78 Как да е...

Сливка ме кефи Hug Laughing

Кво друго, нИ сЪ сещам ако има нещо-питайте Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия