Сладкарничка за книги-тема 24

  • 23 343
  • 742
# 255
Кости, честити подаръци, Миж много добре се е погрижила за настроението ти!  Party Гривничката изглежда много нежна, на живо сигурно е още по-хубава. А бухльо направо ми разби сърцето  Grinning
Чакаме Точ  Party
Вени, може да ти донеса книжката на Нел, да я изпратиш с другите й придобивки? Ако пък ще те забави в служебните ти пощенски ходения, мога и аз да й изпратя  Hug
Имам още една Фирмин, купих общо три. Иска ли я някой?
Виж целия пост
# 256
Имам още една Фирмин, купих общо три. Иска ли я някой?
Аз  Mr. Green И ми я добави към сметката с останалите две книжки.
Виж целия пост
# 257
Сега се сетих за точната дума, която описва подаръка ми от Миж - стилен!

И че прояви тактичност да не снимаш кутията /нали предупредих, че не ме бива в опаковките  tooth/
Wink

За бухалчето така си помислих, но реших да пиам, да не се изложа Grinning
Ходих да разгледам по-хубаво керамичната играчка, наистина е уникална! А да знаеш колко специална се чувствам, след като сподели, че е от Виена - една от мечтаните ми дестинации Heart Eyes
Благодаря ти Hug с това ми даваш частичка от Виена Hug

Ангелчето е вече на елхата, имам едно подобно, но бяло.
Книжката ще я почна по-нататък, въпреки че ме сърбят ръцете да я подхвана сега Laughing Но сега се затрупах с книжни такива (Нели, Вени Hug )
Гривната ще я сложа за първи път на Отварянето на магазина, което ще стане след седмица
Скрит текст:
надявам се Praynig
.

Вени не се притеснявай, че топката не е стъклена. Много е хубава и вече на видно място Grinning
А да не споменавам, че изобщо не трябваше и да слагаш подаръци в кашона Naughty А то беше едно Кашонище Shocked Стреснах се като го видях. Викам си, верно, че книгите са големки, ама чак пък newsm78  Laughing

Нели къдв си, да те напрегръщам и теб Hug
Виж целия пост
# 258
Кости, помниш ли, че щеше да казваш нещо. Обаче забравих дали когато разбереш на кого си другарче или когато твоето другарче си получи изненадата?
Виж целия пост
# 259
Цитат
Браво на нея за стилния подарък!
Именно!

Аз съм на седмото небе, но за жалост леко ще се срамувам пред другарчето.
Нося аз от тук дребните подаръчета, като пристигнах в българското къщи направо се насочих към кашона от
Скрит текст:
Хеликон
, вадя книгата и ... , обединявам всичко, слагам в кашон, опаковам Embarassed и си викам остана само адреса. Адрес тук, адрес там, адрес няма. Щях да се изям от яд. В бързането сутринта, бях си забравила тефтерчето с адреси вкъщи, гръцкото. И не пратих подарък.
Обаче веднага щом се прибрах, се обадих на татко, продиктувах му адреса, написа го, всичко е вече точно. В понеделник сутрин 8:00 ч. ще е в пощата, да не му мине котка път, щото при нас, обикновено в последния момент все нещо се обърква ooooh! В 9:00 камиона поема пакетите и писмата и вярвам, че вторник по обяд, другарче търпеливо ще е в твоя град. Вече съм пращала там Whistling

Вени когато моето другарче си получи подаръка Wink А ти имаш нещо общо с това, което имам да казвам Wink
Виж целия пост
# 260
Страхотен подарък ти е направила Миж, Кости, честито  bouquet!
Аз пак по малките часове, но се вкарахме следобед в един филм с парното, та обиколихме 2 града за части...всичко е наред вече, само дето за мен ред за тук не остана ooooh!...
Виж целия пост
# 261
Вени когато моето другарче си получи подаръка Wink А ти имаш нещо общо с това, което имам да казвам Wink
Ооо, много си потайна! Като роман за средновековна Англия на Кен Фолет  Wink Joy.
Виж целия пост
# 262
Кости, честити подаръчета...

Имам предположения от кой ми е пакета между Мариета и Зори - незнайно защо  Rolling Eyes ако е едната от вас разконспирирам една подсказка от Нели в началото на играта  Peace
Виж целия пост
# 263
Вени когато моето другарче си получи подаръка Wink А ти имаш нещо общо с това, което имам да казвам Wink
Ооо, много си потайна! Като роман за средновековна Англия на Кен Фолет  Wink Joy.

Толко горещо взе да става, че ако не спреш, ще се издам още преди вторник Laughing
Виж целия пост
# 264
Спирам, Кости  Grinning Hug! Ще говорим във вторник.
Виж целия пост
# 265
Спирам и аз, ще хода да лягам, че съм уморена Hug

Дес според мен Мери е твоето другарче Wink

Лека нощ, скъпи мои!
Ако се изгубя леко от хоризонта, не се притеснявайте за мен. Просто майсторите привършват и идва моят ред  да се развихря Laughing
Виж целия пост
# 266
Вени, може да ти донеса книжката на Нел, да я изпратиш с другите й придобивки?
Маришка, забравих да ти отговоря няколко пъти - извинявай  ooooh!! Носи я утре, аз ще пращам сигурно във вторник или сряда.
Виж целия пост
# 267
Дес според мен Мери е твоето другарче Wink
Ами ако не съм   Wink
Виж целия пост
# 268
А моето кое е ?  Gift
Виж целия пост
# 269
Мислех ,че е Костииии ама взех да се съмнявам  Outta Joint
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия