БИГ Brother All Stars 2014г. - ФИНАЛ - 5

  • 22 285
  • 429
# 360
И от мен светли празници, момичета   bouquet
Виж целия пост
# 361
Цитат
"Феномен в родния ефир"
  Joy
Виж целия пост
# 362
Ама, ... моля Ви се абсолютно естествен пред народната библиотека
Тодор Слвков Любимата звезда на България

...

Даааааа. Защото не е лицемер.  Wink

Весели празници и от мен!



Все си мисля, че още ще пишем в темата.  Simple Smile
Виж целия пост
# 363
Весели празници! Simple Smile
Виж целия пост
# 364

Все си мисля, че още ще пишем в темата.  Simple Smile

Да, да и трябва! Нали предстоят гостуванията на звИздИтИ при Гала. Peace

Просто след като ви прочетох, това което съм изтървала, и ми стана малко тъжно, че свърши и побързах да ви благодаря, и най - вече да не забравя да ви поздравя. Иначе трябва да продължи темата.   bouquet

Утре ще бъде Катя.
Виж целия пост
# 365
Чета с недоумение, че снощи никой не е пожелал "весели празници" няма да се самоцитирам щото е градне простотия, влизам само да сложа това. Има снимки от партито, някой не ги и познавам  Shocked а нямам пропуснат сезон. Липсва ми и Здравко  Mr. Green  няма го на фотките.
https://diemabg.wordpress.com/2014/12/16/%D1%82%D0%BE%D1%88%D0%B … %B5-%D1%86%D0%B8/
Виж целия пост
# 366
След като разгледах  снимките, останах с впечатлението, че Тошко изобщо не знае къде се намира.Толкова е фиркан. Пък те го чакали при Гала Joy Joy Joy Ще почакат няколко дни докъто се осъзнае Joy JoyМоже пък другата седмица да е трезвен. Нали по Коледа ставали чудеса  Joy Joy
Виж целия пост
# 367
Повечето изглеждат зле на снимките, сигурно е заради алкохола и лошата светлина, но най-зле от тези, които разпознах, ми се видяха Албена Вулева и жената на Христо. Тошко все едно са го върнали вчера от каторга или от лагера в Белене, но той и трезвен никак не изглежда добре Sad Само Лили от ББ3 и Боби Турбото ми харесаха на фотките. Твърде малко познати лица на участници и почти никой от победителите в отделните сезони - що така? Нещо не им се е получил юбилея, май..
Виж целия пост
# 368
На снимките се вижда активната борба на Вулева с чалгата. Тактиката е в стил Троянски кон. Grinning
Виж целия пост
# 369
На снимките се вижда активната борба на Вулева с чалгата. Тактиката е в стил Троянски кон. Grinning
И аз това си помислих  Mr. Green
Виж целия пост
# 370
Има снимки от партито, някой не ги и познавам  Shocked а нямам пропуснат сезон. Липсва ми и Здравко  Mr. Green  няма го на фотките.
https://diemabg.wordpress.com/2014/12/16/%D1%82%D0%BE%D1%88%D0%B … %B5-%D1%86%D0%B8/
Като гледам от сезоните доста народ липсва, да не кажа, че почти никой не е дошъл  Confused. Много ми хареса на снимките Лиляна. С годините става все по-хубава

Мъжът с нея е "гласът" на Биг Брадър  Peace
Виж целия пост
# 371
Да, наистина Лилито изглежда добре.

 Найден видях, ама от неговия сезон имаше толкова образи - Стойка, Гроши, доктора, Зара, Елджан/дали се казваше точно така?/, Мел, Здравко и Христина, Миро и Елена и нейния възлюбен, баба Вили, Панайот и Пеньо и т.н....

Тошко не само на партито, още на излизане от къщата беше се качил на черешата.  Simple Smile

Жената на Христо много зле ми изглежда, прекалила е с корекциите многоооооооо.

А тоя Евгени какъв "стайлинг" извади...  #Crazy
Виж целия пост
# 372
Найден видях, ама от неговия сезон имаше толкова образи - Стойка, Гроши, доктора, Зара, Елджан/дали се казваше точно така?/, Мел, Здравко и Христина, Миро и Елена и нейния възлюбен, баба Вили, Панайот и Пеньо и т.н....
Ама как пропусна да споменеш за Тишо, че е бил в сезона на Найден  Laughing. И като казах Тишо се сетих - Венета не се видя нито в студиото, нито се вижда на снимките от афтърпартито  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 373
След малко: Катето при Гала.  Simple Smile
Виж целия пост
# 374
След малко: Катето при Гала.  Simple Smile

Скука!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия