Пейпал - помощ - 11-та тема

  • 91 155
  • 764
# 645
Здравейте,искам да попитам какво следва след това:
Потърсих помощ,чрез Пей Пал за не получена стока в оказания срок от немски сайт/направо да не повярваш/
Писах им чрез Пей Пал,защото освен,че не получавам нищо,не отговарят и на трите емайла с които се опитвам да разбера,какво става със закупената стока.

Какво следва сега?
Стоя и чакам,те да се свържат с продавача и после????
Благодаря Ви.
Ако сте пуснала диспут, изчаквате срока, който пей пал им дава да Ви отговорят. Като влезете в профила си в пей пал може да следите сроковете. Но това е ако сте пуснала диспут, ако просто сте им писала и не отговарят, не чакайте, а открийте диспут:)
Виж целия пост
# 646
Здравейте!
Искам да попитам
Сменик си евровата карта с нова
Регистрирах я в пей пал
изписа ми
When you add your bank account, you can withdraw funds from your PayPal balance to your bank account.

сега аз ли трябва да пиша кода на банката или това ще стане автоматично..
Виж целия пост
# 647
Да,благодаря ви.
Пуснах диспут и им писах чрез Пей Пал. И след няма и половин час,ми отговориха и веднага пуснаха стоката с ДЧЛ.
Интересно,но преди това не ми отговориха на три мейла:)))
Доволна съм от Пей Пал.
Виж целия пост
# 648
Здравейте!
Искам да попитам
Сменик си евровата карта с нова
Регистрирах я в пей пал
изписа ми
When you add your bank account, you can withdraw funds from your PayPal balance to your bank account.

сега аз ли трябва да пиша кода на банката или това ще стане автоматично..


Нищо повече не трябва да правите.
Добавянето на карта е достатъчно. Банкова сметка - само в САЩ.
Виж целия пост
# 649
Много благодаря за отговора  bouquet
Виж целия пост
# 650
Здравейте,искам да попитам понеже акаунта ми е лимитиран и немога да си го премахна, понеже вече ми е ненужен,ако го оставя така дали ще има някъкъв проблем,понеже получавам известия да го възстановя а не ми се занимава пак да вкарвам карта и кодове....
Виж целия пост
# 651
Здравейте,искам да попитам понеже акаунта ми е лимитиран и немога да си го премахна, понеже вече ми е ненужен,ако го оставя така дали ще има някъкъв проблем,понеже получавам известия да го възстановя а не ми се занимава пак да вкарвам карта и кодове....

Няма проблем.
Виж целия пост
# 652
Направих поръчките веднага след като си направих акаунт в paypal и незнаех за разликите в курсовете. направих настройките сега - поръчките още не са изпратени, но парите са блокирани в картата. Като се направи крайното плащане по кой курс ще се изтеглят?
Има ли смисъл, ако може да се откажат и да се наредят наново?
 
Виж целия пост
# 653
от един китайски сайт трябва да ми възстановят пари и ми искат Пейпал сметка, разбрах че това е моя мейл. Но като си дам мейла нямали някакъв риск newsm78 да ми хакнат акаунта.
Виж целия пост
# 654
от един китайски сайт трябва да ми възстановят пари и ми искат Пейпал сметка, разбрах че това е моя мейл. Но като си дам мейла нямали някакъв риск newsm78 да ми хакнат акаунта.

Няма риск, стига да е защитен с добра парола. Давайте смело.
Виж целия пост
# 655
 newsm10
Виж целия пост
# 656
С новия облик на Пейпал ,някой има ли идея откъде мога да  сменя курса на валутата, така че да  таксува по курса на  банката  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 657
Долу има бутон който те връща към старата версия на ПП,аз го смених като гледах от обяснението от първа страница Peace
Виж целия пост
# 658
Влизам в старата версия ,но не мога да видя къде горе е  Профила ,и моите пари   както е описано на 1ва страница
Виж целия пост
# 659
Влизам в старата версия ,но не мога да видя къде горе е  Профила ,и моите пари   както е описано на 1ва страница
Виж мнение 630 на предната страница
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия