Искам да кажа ... (15)_15.12-21.12

  • 38 785
  • 811
# 495

Всички ми харесват и с удоволствие бих ги употребила  Mr. Green
Виж целия пост
# 496
Това не трябваше да го отварям.
Отвратително!
Виж целия пост
# 497

Това не трябваше да го отварям.
Отвратително!
Малко по-ведро. Това са шеговити пособия. Не съществуват в действителност.
Виж целия пост
# 498
Искам да кажа, че карах зимни кънки! Много яко, бе, не съм забравила нищо, уетях по уеда, както би казал г-н Миков!

Виж целия пост
# 499
На дупето си колко пъти тупна  Whistling


Да. Това не са реални продукти, а част от рекламна кампания на бразилско шоу.
Виж целия пост
# 500


 Joy

Бива си ги!

Виж целия пост
# 501

Това не трябваше да го отварям.
Отвратително!
Малко по-ведро. Това са шеговити пособия. Не съществуват в действителност.



А трябва!  Laughing
Виж целия пост
# 502
Толумбе, ни-то един път! Иначе щеше да има тема в Клюкарника - усетихме ли земетресение.
Но миналата седмица се изпружих в цял ръст насред мола и без кънки. По корем, с плонж.
Виж целия пост
# 503

Това не трябваше да го отварям.
Отвратително!
Малко по-ведро. Това са шеговити пособия. Не съществуват в действителност.

Слава Богу, защото наистина се изумих...
Виж целия пост
# 504
Другарки! Настъпи моментът с опаковането на подаръците! Отлагам, отлагам, но все мен ме чака. Вчера си избрах моите подаръци. За мъжа ми още нищо не съм измислила.


Съчувствам за тинейджърите. Какво ли ме чака мен...
Виж целия пост
# 505
Тийнейджъра моя с едно KFC или една пица е спечелен. То верно, че е още малък, ама проявява признаци на различни настроения. Днес му взехме KFC и той ми пуска смс и ми благодари. Обачеее, закъснеем ли да го вземем от училище - фучи и се сърди здраво. Пуска смс-и, че е сърдит, как винаги е последен и ни чакал още от детската. Как да му обясниш на това дете, че все пак не сме със свръх способности на момента в който той звънне да се телепортираме пред училището.

Аз за мъжа ми само козметика стандартна, която ползва ще взема, защото имаше рожден ден края на миналия месец и тогава му купих хубав парфюм, а пък всичко си има, в събота ще се разхождам със сестра ми и ако нещо ме впечатли може да се изкуша, няма как без пакет за него, все пак много е слушкал Mr. Green
Виж целия пост
# 506
Синът ми е ходил вчера с баща си да купуват подаръци от негово име за мен, за брат му и за сестра му. Купил ми е готварска книга. Малко ми е тъпо, че това е решил да ми подари. Но мъжът ми каза, че с такава радост ми я е избрал
Аз на моят мъж му купих една хубава книга. Виждала съм го че я заглежда в книжарниците, но май му се струваше скъпа. Сега ще го зарадвам
Виж целия пост
# 507
Синът ми е ходил вчера с баща си да купуват подаръци от негово име за мен, за брат му и за сестра му. Купил ми е готварска книга. Малко ми е тъпо, че това е решил да ми подари. Но мъжът ми каза, че с такава радост ми я е избрал
Аз на моят мъж му купих една хубава книга. Виждала съм го че я заглежда в книжарниците, но май му се струваше скъпа. Сега ще го зарадвам
Ама и мъжът ти, защо ти е казал Thinking Как ще изиграеш сега изненадана. Моят пази тайна. Между другото и двамата пазят тайна и се смеят и не казват до последно, чак им се ядосвам, че аз си падам от любопитните, хич не мога да търпя.
Виж целия пост
# 508
Ехоо, здравейте. Изчетох Ви. Ние  пътувахме много добре. Нямаше мъгли, особено на връщане беше песен.
Утро, кофти е това, което пишеш. Аз бях от гадните тинейджъри. Точно такава, вечно намусена и постоянно отговярях на нашите. После ме пусна пубертета, завърших, хвана ме живота и след няколко години татко почина. Така и не можахме да се сближим много и да прекараме време заедно. Още ми е мъка.
Виж целия пост
# 509

Ама и мъжът ти, защо ти е казал Thinking Как ще изиграеш сега изненадана. Моят пази тайна. Между другото и двамата пазят тайна и се смеят и не казват до последно, чак им се ядосвам, че аз си падам от любопитните, хич не мога да търпя.
Ааа, то пък оставаше и да не ми каже! Да взема да реагирам негативно на "изненадата". Сигурно ако момчето беше избрало нещо по-безопасно нямаше да ми каже, но за готварската книга е добре да съм подготвена Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия