Да преправим старите мебели с любов - тема 28

  • 128 176
  • 804
# 210
Спунк , отново се нахъсах да се "пробвам" да го преобразя... ако не стане, ще отиде на боклука.
Mary Stefanova , благодаря ти за идеята!
Виж целия пост
# 211
^Jade^ , не го изхвърляй. Първо може да смените контакта с по компактен. Продават различни размери крачета за мебели, които да повдигнат шкафа до желаната височина и така ще може да влезе контакта.
Виж целия пост
# 212

^Jade^ , не го изхвърляй. Първо може да смените контакта с по компактен. Продават различни размери крачета за мебели, които да повдигнат шкафа до желаната височина и така ще може да влезе контакта.

Само ви чета, момичета, интересно ми е, иначе нищо нямам за показване, ни жилище обзавеждам, ни ремонт.........всъщност ремонт предстои. От линк в темата си харесах шкафчета, слагам ги заради ^Jade^.

Скрит текст:









Виж целия пост
# 213
     Да, дърво с бяло изглежда много интересно.
     Почти същия шкаф обърнах вертикално, махнах вратичките и боядисах рамката бяла, а вътре розово и бледо лила - за детска стая. / Собствениците бяха решили да го изхвърлят в началото - след промяната го приеха.../
Виж целия пост
# 214
Страхотни сте!
Виж целия пост
# 215
Здравейте. Знам, че не е много по темата, но търся за ръчния шлайф на  Lidl резервни шкурки. Не ми се чака да ги поръчвам от сайта им и се чудя дали не съвпадат с шкурките за някоя друга марка и в коя верига магазини ги има. Много ще съм благодарна за всеки съвет.
Виж целия пост
# 216
Имам ето такъв Parkside -
Скрит текст:
, неговата шкурка беше ужасна, никога пак не бих купила, но успешно става с шкурки Бош  Peace Те са по няколко броя в комплект, само евентуално някоя дупка още е хубаво да им се пробие, за да съвпадне с лидълските отвори, но това става лесно, ако имате замба.
Виж целия пост
# 217
Аз, след като чаках 3 седмици да докарат в Бриколаж от резервните шкурки за моя шлайф, си купих обикновена шкурка от железарията и ѝ пробих дупки. Отне ми не повече от 3 мин. , за да надупча 4-5 шкурки.
Виж целия пост
# 218
А как залепи обикн. шкурка за шлайфа  newsm78 Неговите са залепващи, на принципа на велкрото  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 219
Здравейте! Може ли пластмасова маса от този вид http://www.amo.bg/products/view.html?iid=1079&cid=1018, да се боядиса отгоре с латекс и със С200 да се залепи салфетка, с цел декупаж. И отгоре лак на водна основа?
Виж целия пост
# 220
Ами, на моя шлайф не се лепят, а се захващат ей такива "щипки":

Виж целия пост
# 221
Здравейте! Може ли пластмасова маса от този вид http://www.amo.bg/products/view.html?iid=1079&cid=1018, да се боядиса отгоре с латекс и със С200 да се залепи салфетка, с цел декупаж. И отгоре лак на водна основа?

Принципно всичко може да се боядиса, но не знам дали няма да се напука боядисаното, т.к. тази пластмаса е "гъвкава" (така де, огъва се, лееко, но все па се пгъва, като се сложи нещо тежко върху нея) и съответно може да се напука, ама какво толкова.
Виж целия пост
# 222
Да я направи с напукващ ефект,без декопаж.
Виж целия пост
# 223
Момничета вижте каква сътраница намерих днес, ровейки се в темите за боядисване и махане на лак от мебели http://houselove.org/ и блогът http://ronaldtanner.com/blog/category/house-love/
Виж целия пост
# 224
Здравейте! Някой има ли представа, какъв е еквивалентът на бороконтакт на немски? Искам да преправя едни отвратени врати от пдч и това е единствената възможност!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия