Търся електронна книга - тема 14

  • 138 822
  • 740
# 570
А книгите на Барбара Фрийти, има ли някой?

"Да обичаш непознат"
"Заливът на ангелите"
"Тайната"
Виж целия пост
# 571
А книгите на Барбара Фрийти, има ли някой?

"Да обичаш непознат"
"Заливът на ангелите"
"Тайната"

http://chitanka.info/text/23856-da-obichash-nepoznat
Другите видях,че ги има в Читанка  Simple Smile
Виж целия пост
# 572
Здравейте Simple Smile
Търся си книгите от "Братството на черния кинжал" в моби или епуб. Както и на Лорън Кейт "Паднали ангели" (и четирите книги) пак в същите формати. И също ми е интересно "Вампира в моите очи" на Сейл Дж. дали има някой.
Напълно съм наясно, че всичките книги ги има в Mailbooks, но вече повече от месец ги чакам...По принцип не ми е проблем да почакам още малко, но на всеки две седмици да пускам заявките отново и отново...
Ще съм ви много благодарна ако ми помогнете Simple Smile
Виж целия пост
# 573
Здравейте Simple Smile
Търся си книгите от "Братството на черния кинжал" в моби или епуб. Както и на Лорън Кейт "Паднали ангели" (и четирите книги) пак в същите формати. И също ми е интересно "Вампира в моите очи" на Сейл Дж. дали има някой.
Напълно съм наясно, че всичките книги ги има в Mailbooks, но вече повече от месец ги чакам...По принцип не ми е проблем да почакам още малко, но на всеки две седмици да пускам заявките отново и отново...
Ще съм ви много благодарна ако ми помогнете Simple Smile

http://knigi.spasete.me/index.php?dir=%D0%BB%2F - Тук мернах Братстото, както и "Паднали Ангели" за другата не съм сигурна, но провери  Peace
Виж целия пост
# 574
А книгите на Барбара Фрийти, има ли някой?

"Да обичаш непознат"
"Заливът на ангелите"
"Тайната"

http://chitanka.info/text/23856-da-obichash-nepoznat
Другите видях,че ги има в Читанка  Simple Smile
Благодаря за "Да обичаш непознат"! bouquet  Пък аз гледах, гледах и незнайно как не съм го видяла.  Crazy
И орех78 ми писа!   bouquet

Остават  за издирване:
"Заливът на ангелите"
"Тайната"
Чела съм само "Безмълвно" на авторката, но много ми хареса (равни дози романтика и екшън, напрежение), препоръчвам! Grinning
Виж целия пост
# 575
Здравейте Simple Smile
Търся си книгите от "Братството на черния кинжал" в моби или епуб. Както и на Лорън Кейт "Паднали ангели" (и четирите книги) пак в същите формати. И също ми е интересно "Вампира в моите очи" на Сейл Дж. дали има някой.
Напълно съм наясно, че всичките книги ги има в Mailbooks, но вече повече от месец ги чакам...По принцип не ми е проблем да почакам още малко, но на всеки две седмици да пускам заявките отново и отново...
Ще съм ви много благодарна ако ми помогнете Simple Smile

http://knigi.spasete.me/index.php?dir=%D0%BB%2F - Тук мернах Братстото, както и "Паднали Ангели" за другата не съм сигурна, но провери  Peace

Проверих там, но са pdf файловете. По принцип този формат не ми е проблем, но точно тези са с двойни страници, а чета от киндъл...Затова ги търся в mobi или epub Simple Smile
Виж целия пост
# 576
Здравейте! Моля ви за помош с намирането на една книга - "Страстите на разума" от Ървинг Стоун. Много ще съм благодарна. Ако може да е на български

Няма я, нали?
Виж целия пост
# 577
Някой дали има  Интервю с вампир на Ан Райс... някога я имах на хартия, но с времето се изгуби за мое съжаление....
Виж целия пост
# 578
Дай инфо къде я търси и я няма.
Виж целия пост
# 579
Здравейте Simple Smile
Търся си книгите от "Братството на черния кинжал" в моби или епуб. Както и на Лорън Кейт "Паднали ангели" (и четирите книги) пак в същите формати. И също ми е интересно "Вампира в моите очи" на Сейл Дж. дали има някой.
Напълно съм наясно, че всичките книги ги има в Mailbooks, но вече повече от месец ги чакам...По принцип не ми е проблем да почакам още малко, но на всеки две седмици да пускам заявките отново и отново...
Ще съм ви много благодарна ако ми помогнете Simple Smile

Поиграх си малко да ги конвертирам от pdf към epub. Имай на предвид че някои от книгите са преработени с ABBYFineReader, и не съм ги коригирала изцяло, тоест играх си само с текста, ама съм забравила да махна йероглифите които се получават при разпознаване на корицата. Извинявам се ако и някъде в текста съм пропуснала да коригирам нещо.... Отдавна си играх с тях, и ги конвертирах в pdf, после така си останаха....

http://dox.bg/files/dw?a=7a41d05b12 - Братството на Черния Кинжал  pdf и epub.
http://dox.bg/files/dw?a=6055bbd4ce - Паднали ангели pdf и epub.
Виж целия пост
# 580
Здравейте, някой има ли на Лорън Донър поредицата Новите видове по точно 5,6,7 и т.н. Поисках ги от потребител в mailbooks но още нищо.
Благодаря ви  Simple Smile
willy_nilly_@abv.bg
Виж целия пост
# 581
Здравейте мами читателки, някой да има биографията на Стив Джобс, в електронен формат, четох хубави отзиви за нея, а такаи не успях да я прочета.  Много ще съм благодарна, ако някой ми я изпрати.
design.angelova@gmail.com
Виж целия пост
# 582


Мейлбукс, читанка, флибуста, рулит и гугъл по принцип. Нямам регистрация за торент сайтовете и там не съм търсила. На хартия също е с изчерпан тираж. Последна надежда е тук.
Виж целия пост
# 583
Сега видях, че я има в замунда Rolling Eyes, но на руски #2gunfire
Моля, ако някой я има на БГ да сподели:)
Виж целия пост
# 584
Викта-Тутка, проверих в спасете.ме, в Замунда, Дата, Ескейп и p2p, където зная, че има книги, но - не.
Пък антикварите я дават на колекционерски цени.  ooooh!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия