Сладкарничка за книги - тема 25

  • 29 226
  • 726
# 210

Ще станем много тук - и аз правя най-редовно баница за вечеря! Wink То е главно защото Точката и мъжа ми могат да си карат само на тестени неща цял живот (тя имаше един период като бебе дето буквално само хляб и вода хапваше) и съм принудена да им угаждам от време на време...

Тази година не можах да направя никакви коледни сладки...  Cry
Утре имам 100 задачи, както съм си болна... Сметки, подаръци, опаковане, билети за пътувания, дрехи и подреждане. И елха нямаме още, но честно казано мъчно ми е само за сладките - все едно не съм спазила някаква традиция, в която съм се врекла. Доста кофти коледни дни ми се очетават на хоризонта.
Виж целия пост
# 211
Чудесен подарък е направила Кости на Нарчето Hug
Нели, честит празник на патеричка в семейството ви   bouquet
Нези,  Hug
Виж целия пост
# 212
Nezi fingerscrossed Praynig
Виж целия пост
# 213
Добро утро  Hug

Нези , стискам палци  fingerscrossed   Hug

Нели , довечера ще го снимам , сега се сетих че не съм качила снимки в албума. И тях довечера .  Hug

Лофчееее, готово ли е кафето , къде си ? Да се разсъня че пак тръгвам на работа , край няма тази работа  Laughing
Виж целия пост
# 214
Добро утро  Hug

Нези стиснати палци и от мен  Flowers Four Leaf Clover

Скарамушче липсата на коледни сладки няма да ви попречи да имате една хубава Коледа. И дано днес свършиш задачите с лекота  Hug

Когато живеех с родителите ми сме вечеряли и баници и принцеси и т.н. С ММ обаче нещата са други нашия човек иска вечеря като в ресторант първо, второ трето и баницата ако има ще я яде вместо хляб и точка  Mr. Green

Другарче Нарче тук съм, забавих се че днес към кафето ще те черпя фреш от портокал и домашна баница с одрински кори от на мама  Heart Eyes
Виж целия пост
# 215
Добро утрооо  Hug

ОТПУСКААААААА newsm44 newsm44 newsm44 newsm44

На работа чаааак след ъммм две седмици  Mr. Green Само ММ липсва  Cry

Нези стискам палци  Hug

Скарамушче пожелавам ти спокойни и светли празници, курабийки винаги можеш да направиш Peace Hug Hug Hug

Нелка още чета книгата и ми е едно ... Миналата година по това време четох Трънски разкази, май ще ми стане традиция най-тежките и силни книги по Рождество да ги чета.

Баница и аз ям за вчеря, ама ММ я признава само за закуска или в краен случай обяд  Mr. Green Принцеси винаги съм яла за вечеря и когато за първи път му направих ме гледа дълго и замислено. Това било закуска и толкоз  Crossing Arms Виж всякакъв вид паста ядем по всяко време - там сме единодушни  Crazy

Днес и аз последни задачки имам. Дано да успея и довечера да ви покажа моята елха  Heart Eyes

Чао душици  Hug
Виж целия пост
# 216
Лофче , няма да откажа едно парче баница , мятай насам  Laughing   Hug

Вени , как така прочете книгата , само за 1 ден , направо ме радваш , аз чета бавно . Видях че 5 звездички си й сложила , супер , значи е много интересна  Whistling   Hug 

Точунка , искрено завид завид , отдавай се на почивка  Peace  Hug
 
Виж целия пост
# 217
Добро утро!
ММ си е същински Балканджия и си обича вечерята да е вечеря.С баница не мога да го нахраня.
Със сандвичи също.Може да има една гола супа,но да е готвено.
Не така стои въпроса с детето обаче.Много злояд.
Виж целия пост
# 218
Може да има една гола супа,но да е готвено.
Мдамммм... За предпочитане около супата да има пържола, но в краен случай и само супа върши работа  Mr. Green
Обикновено като го посрещам от рейс иска да му правя или супа, или някоя постна картофена манджа  Mr. Green
Виж целия пост
# 219
Добро утро  Hug

Искрено завид на отпускарките  Mr. Green Хубаво да си починете  Hug

По темата за изхранването, аз, слава Богу, нямам проблеми с ММ. Никак не ми е капризен, а и не сме особено ящни и двамата  Rolling Eyes
Вечер гледам нещо набързо да приготвя - гювечета, пържолки с картофки и салатка/таратор или поръчваме нещо. Спагети и принцеси са ми поне веднъж седмично в менюто за вечеря. Принцеска със салатка от домати ми е любимо  Mr. Green
Събота-неделя обикновено правя палачинки или кекс, супа или нещо по-завъртяно или изискващо повече време за готвене Laughing
Но това всяка вечер да предлагам първо, второ и трето просто няма как да се случи  Joy Все пак и на работа ходя ....  Laughing

Виж целия пост
# 220
Здравейте, книжарки!  Mr. Green

Хайде, още малко и Коледата иде!



Вени , как така прочете книгата , само за 1 ден , направо ме радваш , аз чета бавно .

Хахаха, Нара  Joy Joy Joy hahaha hahaha добре, повярвах ти!  Mr. Green

Скарамушче, не искам да се натъжаваш. Ако трябва довечера ти спретвам меденото тесто и ти го пращам по куриер.  Hug

Точ, честита ти отпуска!

Алоо, много ги глезите тез мъже! Особено младата булка  Mr. Green Като има работа и деца не знам как ще я мислиш тази с първо, второ и десето. Аз имам късмет с непретенциозен мъж, и най-вече разбран. Вижда ми програмата каква е от сутрин до вечер. Никога и дума не е казал какво няма, защо няма, кога. Каквото, такова.

Мери, как е при мама?

Успешни последни работни дни ви пожелавам!  Hug
Виж целия пост
# 221
ДУ Hug
Приятна кратка седмица ви пожелавам!
Виж целия пост
# 222
Ооо,Миж,аз също не предлагам три степенно меню.Такова само в дг има.Че даже четири степенно Whistling
Аз имам предимство,че в седмицата поне два дена съм до обяд на работа.Следобеда ми е свободен и мога да готвя.Но ако бях всеки ден до 6 или 7 вечерта на работа,със сигурност щеше да има съвсем различен режим на хранене.
ММ не е капризен във вкуса си.Той харесва това,което умея да готвя.Аз може да не си харесам манджата,но той ми е винаги фен.За което съм му много благодарна,защото това да имаш капризен мъж в къщата и да не можеш да му угодиш в яденето или по-лошо да те сравнява с това на майка му е направо ужасът на всяка съпруга.
Виж целия пост
# 223
Така е, Слив! Имаш късмет с момче, което много те уважава и цени!  Peace

О, Гигич, какво дудукаш само, чаровнице! Целият фейс е изпълнен с твоите мигли!  Joy Heart Eyes
Виж целия пост
# 224
О, така е, Слив. Това да работиш до обяд си е голямо предимство, пък макар и два дни седмично  Hug
Аз в най-добрия случай да съм си към 6,30ч вкъщи. Е, познай кога ще хукна да готвя в 7ч  Joy
А и обичам да вечерям рано, а не по нощите. Напоследък и често само замезваме на вечеря с чаша вино и нещо за бодване  Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия