Сладкарничка за книги - тема 25

  • 29 227
  • 726
# 225
Сериозно  , Миле Laughing  Венката по бързина на четене нивгаш не мога да я мина .  Hug

Не ми говорете за храна , от сутринта съм гладна , къде е 12 -13 часа да яяяяяммммм , яде ми се супа топчета  Whistling

За готвенето какво да кажа , почти не готвя , преди готвех , ям веднъж и после изхвърлям . Вече захитрях или при мама ходя , или нещо готово , в редки случаи някои спагети да направя . Тук таме нещо сладко , ама като се замисля ..... само готови неща си купувам .
Виж целия пост
# 226
ДУ!
Нари, за два дни я прочетох - събота и неделя  Grinning. В събота нищо почти не съм вършила, бях си сама у дома и цял ден пазих дивана с книга в ръка Sunglasses.

Специален поздрав с виц от дир.бг:
Жената се научи да готви и сега аз трябва да се науча да го ям!
 Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 227
Добро утро  bouquet!
Натанцувана и недоспала ида...нагледах се на едни женски тУалети, мале-мале, цццц Crazy...

Готвя всеки ден, много ядат бе, лАми  Crossing Arms. Но аз съм до обяд и това си е предимство. И всеки с претенции, няма нещо, което да ядат с кеф и тримата. Разглезила съм ги много явно Twisted Evil.

Още два дни и от 24-ти на обяд се отдавам на заслужена почивка. И понеже много съм слушкала, сама ще си нпаравя коледен подарък Whistling. Ще се пУфаля после.

Кали бе, да не ни е готово Онова място Rolling Eyes? Някой по-назад е споменал нещо, викам - да не опущя  hahaha

Нези, стиснати палци и от мен Hug!
Виж целия пост
# 228
Много съм приказлива днес,ама сега ми е паднало.
По принцип съм на мнение,че както го научиш и както свикне той.В крайна сметка ние сме тези дето се вихрим в кухнята./изключение е свекър ми Mr. Green  не дава на свекървата да припари до печката,само за миенето я вика/.
Зълва ми например не готви.Ама хич.Не знам с какво се хранят тези хора.Ходят от време на време при свекърва ми хапнат там и това е.Но пък и мъжа й не съм го чула нито веднъж да я упрекне,че не е сготвила.И тя е учителка,и тя има половин ден свободен.Но не си мърда пръста.
Виж целия пост
# 229
Миле той ММ не е капризен яде каквото готвя, но закуска за вечеря не признава. А аз наистина си го глезя, ама все пак не работя в момента деца нямаме и общо взето поне за готвене време имам много. И все пак аз не умея и много неща де  Mr. Green

От сутринта яхнах метлата. Подарихме на мама за РДто нов телефон, има го от 24 часа и вече успя да си спре изцяло звуците на телефона. ooooh! /при това на режим за глухи хора  Shocked/ И като ме убеждава, че нищо не е барала ама ми се кара  hahaha
Виж целия пост
# 230
ДУ!
Нари, за два дни я прочетох - събота и неделя  Grinning. В събота нищо почти не съм вършила, бях си сама у дома и цял ден пазих дивана с книга в ръка Sunglasses.

Специален поздрав с виц от дир.бг:
Жената се научи да готви и сега аз трябва да се науча да го ям!
 Joy Joy Joy


Бързаче си ти  Hug

Вица е един път  Joy  Милия мъж  Joy

Вчера дядо Коледа ме пита каква книга искам за Коледа .  Поръчах му тази книга да ми купи http://www.helikon.bg/books/76/-%D0%9C%D0%BE%D0%BC%D0%B8%D1%87%D … D0%B0_190024.html  Да си призная тази розова кола ме завладя , много ми е романтична , дано да е интересна - "Секс  , лъжи и Че Гевара" много добре звучи  Joy
Виж целия пост
# 231
Добро утро  Hug

Бързичко прелитам преди да тръгна за работа. Искам да ви кажа, че снощи прочетох "Ключът към бездната" на Сомоса и останах като гръмната  Shocked Заслужаваше си цялото тягостно четене на тази книга. И не две, а четири звездички ще й дам, тъй като уникалността на тази книга се разбира чак в последната глава. Има една игра на думи, която няма как да бъде усетена до последното изречение на книгата и която наистина обяснява всичко прочетено. Гениален е Сомоса! Луд и гениален. Не бих препоръчала книгата, не е за всеки. Но тези, които харесват и оценяват книгите  на Лъвкрафт, трябва да прочетат и тази. Цвети, към теб намигам  Wink
Мери, благодаря ти, че ми я даде   bouquet И благодаря на телешкия си инат, че не се отказах да я прочета до края.

Мариетка, не е още. Ама няма как да пропуснете, не се притеснявай  Peace

Вени е състезател по четене, признала съм я. Една и съща книга обикновените хора ако я четат за два дена, тя я чете за два часа. Висш пилотаж е това, мда  newsm52

Успешен ден на всички!
Обичам като грее слънце, днес ще ми е усмихнато  Grinning . Дано и за вас да е така!

Виж целия пост
# 232
Вениии, как можа да си починеш така уикенда!!!  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Мариетко, нищо не си изпуснала. Някой благодареше на Кали за новата ни тема (местенце).  Wink

Хахаха, Ловче, да живеят техничните майки! Няма да забравя моето майче - звънят й, тя натиска зеления бутон, гледа екрана и вика - нищо не чувам. Е, как ще чуваш - сложи си телефона на ухото все пак.
И нейният все е без звук - не знам как го правят, сигурно в едно и също училище са ходили.  hahaha hahaha hahaha

Кали  Hug
Виж целия пост
# 233
Майка ми преди няколко седмици беше успяла да ми блокира номера  Whistling
Да не ви обяснявам, че аз едвам успях да намеря как и откъде става това, тя успяла без да знае как  ooooh!

Нарче, гледах я вчера тази книжка в "Хеликон"  Hug
Ще очаквам отзиви  Simple Smile
Виж целия пост
# 234
Пф, вашите са аматьори! Ние взехме на детето нов лаптоп, а стария, който няма навършена една година, го дадохме на нашите. На втория ден беше залят с вода  ooooh!!
Виж целия пост
# 235
Хахха успокоих се, че не е само моята  Mr. Green А и ние сме лоши подарихме и телефон с тъч скрийн и като я гледаш как натиска с нокти си умирам от смях  hahaha

Преди малко реших да си подредя книжките за четене, е много са станали  Shocked Не знам как аз нищо не съм си купувала  Tired Whistling Скромно само 30  Mr. Green

Скрит текст:
Виж целия пост
# 236
Това е от поколенията.
Ако бяха три годишни деца,щяха в ютуб клипове да качват.
И моята майка знае само двете слушалки с различен цвят.И държи телефона на едно място.Като й звънне тя говори от там без да мърда.Отскоро се е научила,че този телефон е преносим и може да ти звънне и в рейса.
Виж целия пост
# 237
Мижче , по - вероятно ми изглежда да ти я дам на теб да я четеш или на друго момиче и да чакаме отзиви , аз до нея не знам кога ще стигна  Laughing

Оххх тези телефони , батко подари на майка телефон наскоро , татко го хареса и си купи и той същия и двата с еднакви калъфчета . Като приключат разговора с който и да е , не натискат червената слушалка а оставят така телефона . Татко се наши - час и нещо оставил отворен телефона към майка . Забравих да питам колко му е сметката  Joy  Отделно нищо не разбират . Само питат това как , онова как , а аз както имам нерви да обяснявам ....  Laughing

Лофче , позната снимка  , все едно аз съм я правила . Забравям да снимам и моите непрочетени , смятам даже да ги опъна на земята и да снимам. Само да се подсетя ще го направя тези дни .  Crazy
Виж целия пост
# 238
Моите родители са млади, майка ми си ползва интернета на телефона повече от мен. Обаче понякога ме кефят с разни такива изцепки  Laughing. Да са ми живи и здрави, големи сладури са!
Виж целия пост
# 239
Мери, как е при мама?
Качващо килограми  Joy Hug и готини тонколони  Crazy по принцип не обичам да слушам постоянно музика, но си имам нови тонколони от няколко месеца и не мога да им се нарадвам  Blush а пък със слушалки в ушите може никога да не ме видите, освен ако не гледам филм или не слушам нещо точно определено, не музика  Grinning

Ако Нара чете бавно, аз трябва да съм охлюв, който се учи да чете  Laughing Ама вчера във влака и у нас бая си почетох, днес вечерта ще свърша Чаените листа (Вени сигурно ми се смее, тя да беше прочела цяла книга за 3 часа във влака..  hahaha  че и нова сигурно щеше да почне), стига толкова информация за сладки, ще взема да се специализирам Grinning И започвам една от книжките на Мариета за Беър Грилсчо  Heart Eyes

Кали, радвам се, че книжката ти е харесала, макар и явно трудна за четене, и моя ред ще дойде, ама догодина  Grinning

Синя слива,  Joy Joy Joy Joy Joy аз нали си имам нов телефон, дадох стария (нокия ц6, той е на умирГане, ама..) на мама, да видим какво ще измъдри. Другите телефони са й с копчета  Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия