Звездни компромати -226 част

  • 75 189
  • 769
# 270
За устните - зависело от организма как му се отразява. На някои им стават добре, но като се мине време стават бучици, като херпес дето е. Анджелина Джоли също има такива, от попълване. Първия път не ставало. Втория, третия път се насищало повече мястото, не се разграждало толкова бързо или никак, не знам, но стават дефекти, при повечето, според мен. Познавам жена, която си е слагала няколко пъти, съвсем нормално стои, като изключим едно херпесо подобно в единия край. Тя мисли, че не личи, но според мен личи. Тя и за веждите, за челото и около носа си мислеше, че не личи, а то си личи, аз се сетих, преди да ми каже. Никол Станкулова има намеса. Като им свикнеш да ги гледаш в един момент разпознаваш. То стои по- твърдо, напращяло, дори да е в нормален размер. Не се движи като естествена част на лицето. Леко се забелязва, не е натрапващо, но си личи.

Наскоро като показвахте снимки на Изабел Аджани и Моника Белучи това ми направи силно впечатление - какви хубави, плътни устни, без следи от хиалурон или други. А с възрастта се свиват, преди 30 години още започват да се губят. Не ги знам тях как са си съхранили устните.
Аз доколкото знам хиалуронът се разгражда напълно от организма(6м-1г), а силиконът се капсулова след 2-3г и става на бучки.
Виж целия пост
# 271
Не съм специалист, не знам, препредавам от жената, която си е слагала 2-3-4 пъти, не знам колко точно. В един момент се насищало мястото и не се разграждало. Имаше бучица, не я питах кога ѝ се е появила, тъй като тя твърдеше, че не личи намесата, как да ѝ кажа - а тая бучка от какво ти е? Нямаше да ѝ стане приятно и не съм имала това за цел.
Анджелина според мен си е попълвала в по- късните години, за да компенсира свиването. Разбира се, че от дете е с тези устни, знаем го, виждаме и по децата ѝ се предава.
Виж целия пост
# 272
Много снимки от сватбата на Елтън Джон
Виж целия пост
# 273
Не е интересно като няма булка  Laughing
Виж целия пост
# 274
На тия години се чудя за къв им е тая показност и тоя цирк...що не си живеят спокойно живота Rolling Eyes
Виж целия пост
# 275
Хиалурона трябва всеки ден да се масажира и няма да стане на бучки  Peace
Виж целия пост
# 276
На тия години се чудя за къв им е тая показност и тоя цирк...що не си живеят спокойно живота Rolling Eyes
Е, за тях това е не само личен, а и политически акт. Все пак борбата за равни брачни права на гей общността е дългогодишна. Имат право да отправнуват успеха си.
Освен да си направят сватба като лично събитие.
Виж целия пост
# 277
Роман Абрамович и Дария Жукова

Джо Манганиело и София Вергара

Оливия Уайлд

Гуен Стефани

Джесика Алба с малката си дъщеря

Бай Линг отново гола под якето

Хайди Клум с децата и гаджето си

Виж целия пост
# 278
Аз казвам какво съм чула с ушите си от нея. Дали е глупост или не, не мога да кажа.
Аз вярвам на своите уши и точно в ББ коментираха, че нейните са много хубаво направени и е подчертан контура без да са надути устните, така с че Камалия този път еднакво сме чули.


Наскоро като показвахте снимки на Изабел Аджани и Моника Белучи това ми направи силно впечатление - какви хубави, плътни устни, без следи от хиалурон или други. А с възрастта се свиват, преди 30 години още започват да се губят. Не ги знам тях как са си съхранили устните.
О дете имам пухкави устни. На 45 съм и не са намалели изобщо, само се обезцветиха от ползването на червила предполагам.


мисля,че Анджелина Джоли не си е правила устните,такива са и още от дете,после като е била девойка съм я гледала в някои филми и все са си били пухкави http://www.bulgaria.utre.bg/images/galleries/2014/05/3350//g/angelina21.jpg
http://www.topnews.ru/upload/photo/516a3d09/2970a.jpg
Мисля, че на Анджелина е добавяно в устните. Не са точно и такива като е била дете.
Виж целия пост
# 279
На Хайди момчето е 1:1 със Сийл  Grinning Много прилича!
Виж целия пост
# 280
Аз казвам какво съм чула с ушите си от нея. Дали е глупост или не, не мога да кажа.
Аз вярвам на своите уши и точно в ББ коментираха, че нейните са много хубаво направени и е подчертан контура без да са надути устните, така с че Камалия този път еднакво сме чули.

Става въпрос за формата с Къци, Фънки и т. н. Беше в изповедалнята и си казваше какво и е правено, спомена гърди, нос (друго не помя), за устните каза, че са си нейни (цитирам по памет).

Виж целия пост
# 281
В кой формат черната беше заедно с русата Златка? Точно на нея обясняваше, че и е правена устата. Аз не следя ББ редовно, не знам кое в кой сезон е било, но тогава на дивана седяха и разказваше подробно, щото русата и тя искаше да си помпа устата.
Виж целия пост
# 282
В кой формат черната беше заедно с русата Златка? Точно на нея обясняваше, че и е правена устата. Аз не следя ББ редовно, не знам кое в кой сезон е било, но тогава на дивана седяха и разказваше подробно, щото русата и тя искаше да си помпа устата.

В следващия ББ, който спечели, него го гледах отчасти, явно след първото си участие е правила корекции.
Виж целия пост
# 283
Тук   според мен    още не са пипани
Аз виждам голяма разлика в сравнение със сега. Това, че не са напомпани не означава, че не са пипани.  Peace
Виж целия пост
# 284
Нали се изяснихме вече  Peace, след като сама е казала, значи са правени. Написах какво съм чула аз, което явно е стара информация.

Втората снимка не се отваря.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия