Звездни компромати -226 част

  • 75 188
  • 769
# 285
Марчето и Гришо
Виж целия пост
# 286
Според мен устните на Анджи не са пипани Peace
Бях споменала Калина Паскалева. Не ми харесват устните й, но още повече се учудвам с какъв акъл си е окепазила веждите- като пиявици и наполовина от естествената си дължина, ако има нещо естествено, останало в нея.. Стоят супер странно ooooh!
Виж целия пост
# 287
Тази Калина беше хубава преди, макар и малко вулгарна за моя вкус, сега не прилича на нищо. Не мога да разбера какъв е този зор да правят нещо по лицата си, особено млади, добре изглеждащи момичета. За престижно ли се смята, сякаш, ако няма корекции е някоя задръстенячка.
Виж целия пост
# 288
 Снимките на Абрамович и Даша нови ли са? Нали уж ги бяха списали да се гушкат с Лео?
Виж целия пост
# 289
Нови са.
Виж целия пост
# 290
Снимките на Абрамович и Даша нови ли са? Нали уж ги бяха списали да се гушкат с Лео?

Съвсем нови са, явно е, че са стъкмили клюката за Лео и Даша..  от една прегръдка за поздрав, измислят цяла сага  Crazy
http://www.dailymail.co.uk/tvshowbiz/article-2883541/Roman-Abram … -Year-s-bash.html
Виж целия пост
# 291
Е, той и Роман си се занимава с разни гимнастички ли, балерини ли бяха.
Ходи по клубове с футболистите...
Те си се знаят  Whistling
Виж целия пост
# 292
Стайлинга на Маша и Гришо не ми харесва особено. newsm78
Виж целия пост
# 293
Стайлинга на Маша и Гришо не ми харесва особено. newsm78

Ти какво би им препоръчала?
Виж целия пост
# 294
Голяма съм клюкарка  Blush Mr. Green


Славена Вътова беше днес пред кабинета за скрининг в майчин дом  Party придружаваше я дама по възрастна от нея. Доста е симпатична на живо. Ако е бременна да и е живо и здраво  Simple Smile
Виж целия пост
# 295
За Абрамович се носят слухове, че изневерява на Даша с някаква руска балерина.
А Jake Gyllenhaal май ходи с актрисата от The affaire, забравих и името.
Виж целия пост
# 296
Стайлинга на Маша и Гришо не ми харесва особено. newsm78
Много добре им е стайлинга  Peace
Виж целия пост
# 297
Джо Кокър е починал
http://www.vesti.bg/sviat/bi-bi-si-dzho-kokyr-e-pochinal-6029353
Виж целия пост
# 298
Нееее! Не, не, не!!!  Cry Cry Cry
Бог да го прости  Flowers Rose Flowers Rose
Виж целия пост
# 299
 Тъкмо и аз прочетох Sad Слушам "With a little help from my friends" сега.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия