Звездни компромати -226 част

  • 75 188
  • 769
# 300
Нищо не мога да слушам...
Гушата ме заболя.
Все едно загубих татко отново  Sad
Виж целия пост
# 301
Тъкмо влязох и аз да споделя, че Джо Кокър е починал http://www.bbc.com/news/entertainment-arts-30582761. Flowers Rose Flowers Rose Sad
Виж целия пост
# 302
нещо се присетих за предстоящата сватба на Мичето и Хррриси....как така баща и син ще си кумуват един на друг Thinking не е ли против каноните на Църквата?
Виж целия пост
# 303
http://www.blitz.bg/news/article/309853
"Мис" България

RIP Joe Cocker
Виж целия пост
# 304
Един женски върколак в дясно и един върколак-хермафродит в средата:
https://www.facebook.com/HILIFE.BG/photos/ms.c.eJxlkksOQyEMA29U5 … =1&permPage=1
Виж целия пост
# 305
Един женски върколак в дясно и един върколак-хермафродит в средата:
https://www.facebook.com/HILIFE.BG/photos/ms.c.eJxlkksOQyEMA29U5 … =1&permPage=1

Забележете обаче как е озаглавен албумът : МЛАДОСТ И АРТИСТОКРАТИЗЪМ НА МИС БЪЛГАРИЯ 2014  smile3544
Интересно, Тоцито и Женя нали не се дишаха, откакто той й правил черен ПР, пропуснала съм сдобряването.
Виж целия пост
# 306
 Антония отблизо е много променена в лице. Прекалила е с подобренията и прилича на добре поддържана и лъсната 40 годишна жена - https://scontent-b-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-xap1/v/t1.0-9/s720x7 … 7&oe=54F914AB

 Дружбата между Антония и Евгени, 2 част - https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xap1/v/t1.0-9/ … 026d633860e848f4f

 Каква осанка има новата Мис България  -  https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xaf1/v/t1.0-9/ … 5fe225ca86cec2855

Пак тя, много красива  - https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xaf1/v/t1.0-9/ … df3d33318f990564d

 Елена Ангелова трябва най-накрая да отиде на фризьор - https://scontent-a-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-xpf1/v/t1.0-9/s720x7 … 3&oe=54F8FC5F

 Страхотни рокли, особено лявата  Heart Eyes - https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xap1/v/t1.0-9/ … e5878b48a93befa2b


п.п. Случайно се натъкнах на снимка на сина на Сашка Васева - Христо Никола, много красиво момче! - https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xpa1/v/t1.0-9/ … 7228c9b571183079c
Виж целия пост
# 307

 Каква осанка има новата Мис България  -  https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xaf1/v/t1.0-9/10172731_10152505488860843_4114417529530403206_n.jpg?oh=0e8d56c36dc768aa7f16651a7819d614&oe=5506D871&__gda__=1430158789_54f6511c16029755fe225ca86cec2855


Антония може да не беше красива като за Мис, но има царствена осанка. А това момиче  ooooh!

 Синът на Сашка хем прилича на нея, хем е много хубав  Grinning
Виж целия пост
# 308
Дори да беше най-красивата в лице, Симона не би трябвало  да стане Мис България  с този адски къс врат и ужасен гръб!! Красотата е в голяма степен и в осанката, в излъчването , а това тук го няма. Twisted Evil
Ето снимки на известни личности с насложени татуировки.
http://hashtag-bg.com/articles/7582/
 Например първата снимка на Одри Хепбърн, ясно показва, колко е важно да имаш дълга и красива шия, и хубави рамена!! Peace
Виж целия пост
# 309
Колкото и да се зарекох да си мълча,това момиче не е за Мис България.Няма осанка,няма стойка,няма врат.Простовато е на вид.И тези ретро букли.Даже усмивката й е крива.Честно Антония имаше поне осанка и стойка ,ако и да не беше и тя много баш!Обаче поне Антония като я съблечеш беше като газелка в тялото.
Не ми харесва новата.

При Антония до голяма степен грозното идваше от кича в грима,облеклото и ужасните грозни вафли в косата.После взе да се коригира по лицето и докара този застарял и изхабен вид.
Виж целия пост
# 310
Дори да беше най-красивата в лице, Симона не би трябвало  да стане Мис България  с този адски къс врат и ужасен гръб!! Красотата е в голяма степен и в осанката, в излъчването , а това тук го няма. Twisted Evil
Ето снимки на известни личности с насложени татуировки.
http://hashtag-bg.com/articles/7582/
 Например първата снимка на Одри Хепбърн, ясно показва, колко е важно да имаш дълга и красива шия, и хубави рамена!! Peace
То няма място за сравнение между Одри и която и да е от нашите миски. И не само Одри, преди красивите жени са излъчвали класа, а сега "красивите" българки са толкова пошли, че нямам дум
Виж целия пост
# 311
Покъртителна е новата ни ''Мис''. И да - не е нито красива, нито изящна. Обикновена, към ''хубавка'' физиономия, слабичка и толкоз.
Осанка и излъчване на барманка в крайпътен мотел.
Виж целия пост
# 312
Покъртителна е новата ни ''Мис''. И да - не е нито красива, нито изящна. Обикновена, към ''хубавка'' физиономия, слабичка и толкоз.
Осанка и излъчване на барманка в крайпътен мотел.
Много високо мнение за нея имаш.
Виж целия пост
# 313
Това видяхте ли го?
"Изцепка: Новата Мис България си подложи дупето за барабанче!
Интернет гръмна срещу Симона, тя "върлувала" с ник pikli4kata в сайтове за запознанства"
Виж целия пост
# 314
 Sick
Ама, как може да сме толкова много... чалга  Crazy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия