Звездни компромати -226 част

  • 75 189
  • 769
# 525
И какво му е толкова ужасяващото,не видях някакви грозни снимки,влезте в готварския форум и ще видите ,че е пълно с такива
Виж целия пост
# 526
Няма да гледам тогава. Оня ден в един супер се разплаках заради малки прасенца - красиви и с хубави мигли. Изпънати и вкочанени. Бррр. Изнесох се с 200...

Антония- кичозна е, но пък поне е безвредна и изглежда щастлива със себе си и живота, с който я е дарила съдбата.
Абсолютно  Peace
И въобще не се преструва.
Виж целия пост
# 527
За мен малки прасенца, приготвени в тава или замразени изглеждат ужасяващо, за други  може да са апетитни.
Виж целия пост
# 528
Ами и на мен не са ми приятни замразените прасенца, но определено ги намирам симпатични, когато са добре изпечени. Сладките зайчета също.
Виж целия пост
# 529
Хъ да си додем на думата.Знаех с Тонка сме от една порода.Това си е храна бе.Не си го вземаш за домашен любимец.Пържолките в Била да не са от луната?

На мен Антония ми допада в косата и грима.Вярно роклята не е за сутрешно шоу,ама на кой му  пука?Тя и Мария беше в сутрешен блок с кожи и дълга рокля.Стандарт си е за БГ. Mr. Green
Виж целия пост
# 530
Ох, и аз обожавам вратни пържоли, но от неопеченото прасенце ми стана гадно  Sick и не само от това на Мария.
Виж целия пост
# 531
Не е лошо печеното прасе, но снимката му в сурово състояние (както и на другите там продоволствия на Марето) не ми харесва, естетически. Като е изпечено и аранжирано по става за гледане.
Антония и нейния паж ме развеселиха сутринта, а бях доста сдухана покрай разни събития, добре че бяхте вие, та да ги гледам. Всеки път като я слушам ме изпълва с изумление колко много си вярва, удивителна е. Признавам й едно, много увлекателно и информирано разказва за местата, които посещава и забелязах, че е изчезнало треперенето в гласа, та става за слушане (по-приятна ми е от Гала с нейните тъпи възклицания).
Виж целия пост
# 532
Актьорът Джон Хърт ще получи рицарско звание
Виж целия пост
# 533
Хъ да си додем на думата.Знаех с Тонка сме от една порода.Това си е храна бе.Не си го вземаш за домашен любимец.Пържолките в Била да не са от луната?
И аз обичам пържолки и тва онва и знам, че не растат на колци, де  Laughing
Просто онези прасенца... Главичките им бяха наредени до сами витрината и имаха очи с мигли. Красиви и мъртви. За бройлерите, например, не ми е жал, защото нямат глави и очи.

Гришката  Heart Eyes
Виж целия пост
# 534
Не е лошо печеното прасе, но снимката му в сурово състояние (както и на другите там продоволствия на Марето) не ми харесва, естетически. Като е изпечено и аранжирано по става за гледане.
Антония и нейния паж ме развеселиха сутринта, а бях доста сдухана покрай разни събития, добре че бяхте вие, та да ги гледам. Всеки път като я слушам ме изпълва с изумление колко много си вярва, удивителна е. Признавам й едно, много увлекателно и информирано разказва за местата, които посещава и забелязах, че е изчезнало треперенето в гласа, та става за слушане (по-приятна ми е от Гала с нейните тъпи възклицания).

На мен пък ми се стори, че гласът й трепери повече от друг път.. някак неестествено, сигурно от присъствието на Александр. Mr. Green Гала е повече от предвзета тук..
Виж целия пост
# 535
И аз забелязах треперене в гласа ѝ, което друг път не ми беше правило впечатление  Peace
Виж целия пост
# 536
И аз забелязах треперене в гласа ѝ, което друг път не ми беше правило впечатление  Peace
Според мен трепереше не от вълнение,а от студ  Mr. Green
Виж целия пост
# 537
Във Вип /или Биг/ брадър, в който участваше, гласът и постоянно трепереше, все едно ще заплаче. Но тогава си го обяснявах с това, че много я нападаха.
Виж целия пост
# 538
Има си хора с особености на гласа при говорене. На Антония Петрова гласът винаги си е треперещ и повишава октавата като много се вживее в разказа, избива го на фалцет. Много дразнещи са ми хихикащите. Такава е Евелина Павлова. Направо ме влудява като говори, толкова ужасно много ме дразни гласа и.
Дразнещи са ми и Ива Дойчинова, която говори така сякаш постоянно получава оргазъм, а Диана Найденова пък направо е смешна с нейния нагласен мазен тембър, опитващ се да звучи секси като на Шехерезада, която разказва приказките си, ама все едно са от Кама Сутра. Crazy
Да не пропусна Ирина на Иван, която пък направо ще ме разплаче от отегчение и сълзлив патос като говори, в противовес с излъчването и същността си.
Виж целия пост
# 539
Дразнещи са ми и Ива Дойчинова, която говори така сякаш постоянно получава оргазъм...
Ох бе, Бижу  Joy  Joy  Joy По-точно не би могло!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия