Звездни компромати -226 част

  • 75 189
  • 769
# 540
Съвсем скоро гледах концерт на Бионсе, направи ми впечатление аксесоара на главата й или шапката Simple Smile Помислих си колко ли време ще отнеме на родните ни "звезди" да я изкопират и ето идеята е открадната, макар и леко изменена.  Peace

Бионсе
Скрит текст:
Ветрилото на Мария
Скрит текст:
Виж целия пост
# 541
Сега по Нова даваха, че Синодът забранил Марето и Християн да се женият в Александър Невски  Mr. Green Изключения се правили, но за тях нямало да направят. А тя вече го е написала в поканите... Колко тъжно  Mr. Green
Виж целия пост
# 542
Каква ѝ е драмата на Мария? Че иска да се жени в Александър Невски ли? А защо точно там?
Виж целия пост
# 543
Каква ѝ е драмата на Мария? Че иска да се жени в Александър Невски ли? А защо точно там?

Малката дама в големия храм. Само той е достоен за нея.
Виж целия пост
# 544
Каква ѝ е драмата на Мария? Че иска да се жени в Александър Невски ли? А защо точно там?
Тя иска там, ама не й дават, а жената вече е разпратила поканите, в които пише, че там ще бъде там сватбата  Mr. Green За нейно нещастие обаче няма да й се получи.
Виж целия пост
# 545
Каква ѝ е драмата на Мария? Че иска да се жени в Александър Невски ли? А защо точно там?

Малката дама в големия храм. Само той е достоен за нея.
Mr. Green  точно...ама пак завиждаме,начи!Колко сме лошииии!Но сега не го мисля и Хррриси-то...как ще угоди на наш Мара,а  Thinking Колко ли тръшкане и рев е имало.
Виж целия пост
# 546
Е с какъв акъл го е написала в поканите, че ги и разпратила, след като няма потвърждение от църквата? Или тя се мисли за голямата работа?  ooooh! Много на сериозно са се взели някой хора.
Наскоро гледах интервю с Райна Кабаиванска. Ето това е класа и стил, тя ги излъчва без да говори даже  Peace
Виж целия пост
# 547
Каква ѝ е драмата на Мария? Че иска да се жени в Александър Невски ли? А защо точно там?

Малката дама в големия храм. Само той е достоен за нея.
Mr. Green  точно...ама пак завиждаме,начи!Колко сме лошииии!Но сега не го мисля и Хррриси-то...как ще угоди на наш Мара,а  Thinking Колко ли тръшкане и рев е имало.
Просто е решила, че за Хриси няма невъзможни неща. Предполагам са предложили сума с благотворителна цел, но от църквата са им отказали, т.е. или им се е сторила малка сумата, или са решили да спазят наистина правилата....второто ми е странно, но достойно за похвала.
Мария ми прилича на човек постигащ целите си, има време до сватбата, ще видим къде ще е църковния брак Sunglasses. Кога точно е датата на сватбата на Мария?
Ирина и Иван сключиха ли брак, или всичко беше ПР, или намек от Ирина към Иван Wink
Виж целия пост
# 548
Е с какъв акъл го е написала в поканите, че ги и разпратила, след като няма потвърждение от църквата? Или тя се мисли за голямата работа?  ooooh! Много на сериозно са се взели някой хора.
Наскоро гледах интервю с Райна Кабаиванска. Ето това е класа и стил, тя ги излъчва без да говори даже  Peace
Ето видео от предаването на Николета, където четат поканата. Ясно си пише час на венчавката и че ще е извършена в Александър Невски.

Ето и новината от днес

Ето и цялата статия]
Виж целия пост
# 549
Според мен се търси шум около събитието.Като не става в кадералния храм,на една крачка е "Света София",тъй че какво пише в поканите-все тая.
Виж целия пост
# 550
На предната сватба на Мария май пак имаше драма с църквата. Бяха писали една в поканите, пък се венчаха в друга. И кумовете бяха сменили в последния момент,  имаше нещо такова.
Виж целия пост
# 551
Струва ми се , че не може два пъти да се венчаеш в църква, защото няма такова нещо като "развод" за църквата. Освен това имаше нещо за роднинската връзка между младоженците и кумовете newsm78.
Виж целия пост
# 552
Може да се разведеш с позволение на владиката. Иска се специално разрешение и вече го дават. Все пак сме в 21 век.
Виж целия пост
# 553
Много дразнещи са ми хихикащите. Такава е Евелина Павлова. Направо ме влудява като говори, толкова ужасно много ме дразни гласа и.
Охх, много ме дразни и мен Евелина Павлова  Stop
Виж целия пост
# 554
 Вобще не вярвам да не им се получи в Ал.Невски. Все пак това е църква, църквите, особено свещенниците, не се славят с неподкупност. За Хриси парите не са проблем, трябва да им се получи.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия