Звездни компромати -226 част

  • 75 189
  • 769
# 555
Наоми Кембъл

Гуен Стефани

ЛиАн Раймс и Еди Сибриан

Орландо Блум

Кейти Холмс

Фърги

Ема Стоун и Андрю Гарфийлд

Марая Кери

Софиа Вергара и Джо Манганиело са се сгодили след шест месечна връзка

Виж целия пост
# 556
А, последната снимка не е Вергара ,а пак Марая Rolling Eyes
Виж целия пост
# 557
Грешка  Mr. Green , оправих линка.
Виж целия пост
# 558
Честито на София и Джо. Много хубава двойка са.
Виж целия пост
# 559
В кое предаване на Нова са казали за Мария, при Гала ли?
Виж целия пост
# 560
Съвсем скоро гледах концерт на Бионсе, направи ми впечатление аксесоара на главата й или шапката Simple Smile Помислих си колко ли време ще отнеме на родните ни "звезди" да я изкопират и ето идеята е открадната, макар и леко изменена.  Peace

Бионсе
Скрит текст:
Ветрилото на Мария
Скрит текст:

Не ми се отваря снимката на Бионсе.
Виж целия пост
# 561
Седмицата преди Коледа видях един мъж - 100% Манганиело, даже опитах да го снимам, но не ми се получи  Tired Tired Tired Беше немскоговорящ и не спрях да го гледам, много приличаше Crazy

Никак не харесвам София Вергара, но си отиват много като двойка.
Като гледам сте се развълнували за сватбата на Мария и Гущеров - не, няма ограничение за кумуването. Всеки си прави свободни интерпретации, има го написано във всеки църковен календар, както и в Интернет Peace
Виж целия пост
# 562
В кое предаване на Нова са казали за Мария, при Гала ли?
В Здравей България при прегледа на печата.
Виж целия пост
# 563
Благодаря   bouquet
На мнение съм, че за милиони няма закони, та ще се венчаят в Александър Невски   Crossing Arms
Виж целия пост
# 564
Мария още при първия си брак искаше да се венчае в Александър Невски. При Венета го каза. Може би ѝ е мечта, нещо като да се вози на метро.
Виж целия пост
# 565
Венета от Велинград

Всяка година си казвам, че на 30.12 ще я карам по- кротко за да имам сили за Нова година и всяка година се почваме от обяд!!! Наздраве ей така го разбирам живота!!

Венета Райкова Даа така се живее 100 години!! След малко имам час за масаж, после басейнче и довечера пак на маса!!


 hahaha hahaha


А ето я и Николета. Пожелава ни добро утро от Мавриций   Laughing Май някой беше предположил, че ще бъде там  Mr. Green
http://instagram.com/p/xOZJIaP62U/?modal=true
Виж целия пост
# 566
Да и имам мечтите на опитващата се да е лъскава, но все пак парцалеса. Whistling
Виж целия пост
# 567
Може да се надява, че там е най-близо до Бога, той ще ѝ прости всички грехове и ще благослови брака ѝ за вечни времена... Всеки човек би си мечтал за подобно нещо, но нормалните няма да вярват, че отивайки точно в Ал.Невски, тази мечта наистина ще се сбъдне, Господ лично ще ги благослови и лично ще присъства на сватбата им. Rolling Eyes
Виж целия пост
# 568
сега като свърши вип брадъра ,какво ще правят венета и ники кънчев Thinking
Виж целия пост
# 569
Голяма смешка е тази Мария. Една от най-неприятните ми Бг-звезди изобщо.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия