Звездни компромати -226 част

  • 75 188
  • 769
# 600
Валери надали е чак толкова прост, че когато е поспечелил няколко милиона, да не ги е инвестирал в нещо, което да му носи дивиденти. Сигурно си има човек, който да се занимава с финансите му. В противен случай би било много глупаво.
Виж целия пост
# 601
Загледах се в снимките на Венета и разпознах хотела, в който е в момента. В сравнение с миналата година в снижила цените наполовина. Явно и сред известните има криза  Grinning
Виж целия пост
# 602
Валери надали е чак толкова прост, че когато е поспечелил няколко милиона, да не ги е инвестирал в нещо, което да му носи дивиденти. Сигурно си има човек, който да се занимава с финансите му. В противен случай би било много глупаво.
Би било глупаво, но той не е доказал / поне с публичните си изяви/, че е от умните.
Виж целия пост
# 603
Ето колко струва Валерко според "Transfermarket".
Виж целия пост
# 604
На мен пък като цяло идеята за поредни църковни бракове ми е странна. Гражданският като че ли ми е по ок, макар пак да ми е странно поредни бракове, все бяла рокля, шаферки, думите "докато смъртта ни раздели". Ама пред Бог не трябва ли да има някакъв лимит на вричане?

Има лимит на църковните бракове. До 5 пъти можеш да се венчаеш в църква.
Виж целия пост
# 605
Има лимит на църковните бракове. До 5 пъти можеш да се венчаеш в църква.
Егати лимита!  ooooh! Joy Начи и пред Господ има отбивка от принципите.  Crazy Уж още от първия път е: докато смъртта ви раздели.  В съвета поне това не ни заричат.
Виж целия пост
# 606
Има лимит на църковните бракове. До 5 пъти можеш да се венчаеш в църква.
Егати лимита!  ooooh! Joy Начи и пред Господ има отбивка от принципите.  Crazy Уж още от първия път е: докато смъртта ви раздели.  В съвета поне това не ни заричат.

Е, нали и църквите трябва да се изхранват някак  Wink
Виж целия пост
# 607
 може пък 4 пъти вдовица Rolling Eyes
Виж целия пост
# 608
На Албена Вулева май Недик й сложи циците. По едно време доста се беше охранила, но започна да спортува покрай него.
Виж целия пост
# 609
Помня, че преди години имаше едни голи снимки, заснети на много неподходящо място и че беше плоска като момченце...  newsm78
Виж целия пост
# 610
Беше, ама после се появи Недик.
Виж целия пост
# 611
Беше, ама после се появи Недик.
Кой е Недик?
Виж целия пост
# 612
Гаджето ѝ. Даваха го на някалко пъти, когато Албена се подвизаваше в ББ. Запомних го с потресаващото количество пърхут в косата.  Blush
Виж целия пост
# 613
Бахти живота!Да се плющиш с някви да ти сложат цици,нос,коса,парцали...
Виж целия пост
# 614
Загледах се в снимките на Венета и разпознах хотела, в който е в момента. В сравнение с миналата година в снижила цените наполовина. Явно и сред известните има криза  Grinning

С тия прости оливерници по масата... Не вярвам да е от най- престижните хотели.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия