Звездни компромати -226 част

  • 75 185
  • 769
# 660
На левичарите не се сервира по различен начин. Илиана Раева имаше същия тип грешка на масата, която показа. Освен алпакяната тенджерка, която беше сервирана в средата на разкоша.
Виж целия пост
# 661

Всички гости са левичари, затова !

ама всички до един ли Joy Joy Joy по това ли ги избираха Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Виж целия пост
# 662
За много години ,клюкарки! Да илядите!
Виж целия пост
# 663
 За много години gossip girls Simple Smile

Калина
Виж целия пост
# 664
Няма линк...

И от мен Честита да ви е 2015, здрави и успешни бъдете! baloni

Aisleyne Horgan-Wallace Crazy
Кели Брук
Кендъл Дженър
Лейди Гага
Риана
Мейтланд Уорд
Памела Андерсън Confused
Виж целия пост
# 665
Бижу, тия снимки срещу махмурлук ли?  Laughing
Виж целия пост
# 666
Мхм Flutter Crazy
Виж целия пост
# 667
Еванджелин Лили за Ocean Drive Magazine  Heart Eyes
Виж целия пост
# 668
И подредената маса за празника на Азис в очакване на гости!!
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=640308519408857&set= … ype=1&theater

Малко хейтърски ще подходя по новогодишному, трапезата е много красива, но защо вилицата е от дясно newsm78 newsm78 newsm78 с нож ли се хранят?
Всички гости са левичари, затова !
Сигурно и аз ще прозвуча хейтърски , но по тъп коментар не бях чела, а след него и "припяванията ". Вилиците са от правилната страна! Десничарите с лявата ли ръка ядът ?! Или някой не знае ляво и дясно ?!
Виж целия пост
# 669
Виж целия пост
# 670

Вилиците са от правилната страна! Десничарите с лявата ли ръка ядът ?!  дясно ?!
  мне, в грешка си, дори и десничарите ядат с лявата ръка, ако разбира се могат да се хранят с нож и вилица.  Mr. Greenза останалите е без значение.
Виж целия пост
# 671

Вилиците са от правилната страна! Десничарите с лявата ли ръка ядът ?!  дясно ?!

  мне, в грешка си, дори и десничарите ядат с лявата ръка, ако разбира се могат да се хранят с нож и вилица.  Mr. Green за останалите е без значение.

точно Peace Peace Joy Joy
Виж целия пост
# 672
Честита нова година!

Аз си мисля, че просто някой е флипнал снимката във фотошоп и всъщност всичко си е било подредено както трябва  Wink.
Виж целия пост
# 673
След като всички твърдите че съм в грешка може и така да е ! Но съм в пълно недоумение! Базирам се на опита си като сервитьорка в различни ресторанти ( не кръчми ) в които работех докато бях студентка във Варна !  Освен това като се замисля от клиентския си опит, в различните ресторанти вилицата и ножа са били поставяни и в двата варианта newsm78 ! Добре че ме светнахте, че да не се излагам (нали съм си селянка и по душа и по рождение)! Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 674
Честита нова година!

Аз си мисля, че просто някой е флипнал снимката във фотошоп и всъщност всичко си е било подредено както трябва  Wink.

Дааа, като се флипне наобратно всичко си идва на мястото Grinning
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия