Звездни компромати -226 част

  • 75 185
  • 769
# 645
Не с маслен дегримьор и после с олио за измиване на лице. Peace
Срам, но уж съм суетна, а не бях чувала за водоустойчив ФДТ, и почистване.
Отивам да питам в темата, и там Денси да ми разяснява.
Виж целия пост
# 646
Мнооого харесвам Еди Сибриан още от тийн.  Heart Eyes
Виж целия пост
# 647
Мнооого харесвам Еди Сибриан още от тийн.  Heart Eyes
+1 че го харесвам от давна. Мой тип мъж е
Виж целия пост
# 648
Лана дел Рей ми е супер отблъскваща.  Лицето й е като намачкана хартия - едно безформено, увиснало. Прилича ми на Лара Флин Бойл. И на двете лицата им приличат на прегазено животно
Виж целия пост
# 649
Хайди Клум колко деца роди и има супер тяло, завиждам
Виж целия пост
# 650
Мнооого харесвам Еди Сибриан още от тийн.  Heart Eyes
Едно време имаше един сериал Сънсет бийч (??), била съм сигурно на 10-12 години, голяма любов ми беше Еди. Много ги харесвам с Лиан, скоро имаше слухове, че са се разделили.
Как им завиждам на звездите за тези плажове, тук е такъв студ.За Коледа бе +20 °C, а сега ме страх да погледна колко - °C е. cold
Виж целия пост
# 651
Това акълът ми отказва да го асимилира  Crazy
Ми гледайте ги още и ги коментирайте...  То рейтингите им правят хонорарите!
И ти си права  Peace
Не знам нито по коя телевизия го дават прословутото й предаване (не знам дори в какъв формат е), честно! Не съм забелязала и в кой точно ден от седмицата темата навърта 25 страници с "Ооо, колко е грозна, черна, сбръчкана, съсухрена, тъпа, проста, късокрака..." Аз не мога да си причиня половин или 1 час нещо, което ме дразни, само за да си чеша после клавиатурата. Но, факт  Peace
Виж целия пост
# 652
Хайде Азо пак получил от любовта си патъци изчанчени.
Виж целия пост
# 653
Посиня ми мониторът, пък Joy
Виж целия пост
# 654
И подредената маса за празника на Азис в очакване на гости!!


https://www.facebook.com/photo.php?fbid=640308519408857&set= … ype=1&theater
Виж целия пост
# 655
Много спите, клюкарки  Laughing За много години!
Новогодишни новини:

Joseph Gordon-Levitt се е оженил за приятелката си, снимката е стара, но сватбата е потвърдена пред People, била е на 20 декември.
Джейсън Бътон също се е оженил
Крис Мартин и Дженифър Лоурънс вечерят заедно
Виж целия пост
# 656
За много години!!! Да е мирна, щастлива и благодатна  Hug

Булката на Джоузеф онази същата ли е? Дето на едни снимки беше бяла като тебешир?  Blush
Виж целия пост
# 657
И подредената маса за празника на Азис в очакване на гости!!
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=640308519408857&set= … ype=1&theater

Малко хейтърски ще подходя по новогодишному, трапезата е много красива, но защо вилицата е от дясно newsm78 newsm78 newsm78 с нож ли се хранят?
Виж целия пост
# 658
А аз стигам до "принц" и оттам нататък вече съм сляпа и безмълвна пред всичко друго  Laughing
Виж целия пост
# 659
И подредената маса за празника на Азис в очакване на гости!!
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=640308519408857&set= … ype=1&theater

Малко хейтърски ще подходя по новогодишному, трапезата е много красива, но защо вилицата е от дясно newsm78 newsm78 newsm78 с нож ли се хранят?
Всички гости са левичари, затова !
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия