Перилни препарати и омекотители - 28

  • 78 045
  • 723
# 540
... Ами не мога  да кажа точно, тъй като в момента нямам от втория, но по спомен е сходен ароматът, само че този е много, много по-траен.

Много благодаря ! И да попитам течен Ариел за цветни дрехи само blacк + dark colors ли е или има и друг?
Виж целия пост
# 541
Вики, Мариета - съжалявам, аз ги виждам, явно нещо не съм се справила и пускам директни линкове:

http://www.stuntpakker.nl/ariel-vlekverwijderaar-color-3d-booste … 4-wasbeurten.html

http://kosmetykidladomu.pl/pl/p/ARIEL-3D-BOOSTERS-WHITENER-KAPSU … IAJACE-ARIEL/1054
Виж целия пост
# 542
момичета събирам мнения за детски прахове за пране.позвала съм тео бебе за сега.някои ползвал ли е други видове детски прахове като на марката ДМ,Рексбебе,Бинго бебе,Фрош бебе и др.марки?
Виж целия пост
# 543
Гес, можеш ли да дадеш някаква информация за този прах?

Скрит текст:
Виж целия пост
# 544
fine universal pulver

Като гледаш къде се предлага, веднага можеш да си направиш сметката що за прах е.
Виж целия пост
# 545
момичета събирам мнения за детски прахове за пране.позвала съм тео бебе за сега.някои ползвал ли е други видове детски прахове като на марката ДМ,Рексбебе,Бинго бебе,Фрош бебе и др.марки?

Аз съм ползвала прах Sano maxima sensitive и Персил сензитив (които ми бяха препоръчани от лекар алерголог ), защото дъщеря ми беше с атопичен дерматит. Сано-то ми беше икономически по-изгодно и перях с него и дрехите на големите. Трябва да си кажа, че петната ЗАДЪЛЖИТЕЛНО си ги обработвах предварително със сапун и чак тогава в пералнята.
Виж целия пост
# 546
Аз съм с атопичен дерматит и Бинго сензитив е добър - като цена и  най -вече не ми дразни кожата. Пере добре.
 Да похваля Бинго стар найт - вече две малки опаковки купувам и се справя отлично . Даже вчера изпра кухненска ръкавица изцапана с олио и чевен пипер / топнах я в гювечето без да искам / - метнах я при други дрехи и прах на ниска температура 40 градуса -кратка програма.  Засега съм много доволна от праха . Изпра средно замърсени чорапи - няма и помен от мръсното на петите.
  Май ще си взема голяма опаковка. ... И не ми докарва алергични реакции и сърбежи .
   Аромата не е толкова тежък и натрапчив както повечето препарати за тъмни тъкани .
Сега съм пуснала якето на сина ми с доста добре изцапани ръкави  и ще видим там как ще се справи.

 
Виж целия пост
# 547
Здравейте,
някой има ли представа този препарат за бяло пране някъде да се продава в по-голяма разфасовка?
Много съм доволна от него,но го намирам само в еднократна доза и то от онлайн магазин.  Crossing Arms
Скрит текст:
Виж целия пост
# 548
Това показаното не е ли добавка към праха за пране? Мисля, че това не е прах за пране, поправете ме, ако бъркам...
Виж целия пост
# 549
Това е избелващо прахче. Добавя се към основния перилен препарат за избелване.
Виж целия пост
# 550
Това е избелващо прахче, да  Peace
Виж целия пост
# 551
Влизам да се оплача и гледам темата точно по моя проблем...
Малката ми дъщеря е с обострена атопия в момента.
И си мисля, че аз и го направих...
Нали бях купила два омекотителя Коколино,
пък те с едни убийствено силни и трайни парфюми...  ooooh!

Снощи ходих до Метро и купих един "нашенски" омекотител sensitiv...
Бяха намалени...
Взех този прасковения на цвят с аромат на бадеми... уж.
На мен ми мирише на детски сироп - антибиотик ...
Една мама беше писала, че е доволна
и след изпиране мирише деликатно и приятно, но не бих казала същото...
Все така гадно ми мирише, макар и едва доловимо...
Знаех си, че трябваше да си взема класическото бяло...  Crossing Arms
Засега не взех хипоалергенен прах,
че има три пълни кутии Persil на пералнята и не ми се ще,
ама ако не се оправят нещата,
пак ще се пере със Sano Maxima за неопределно време...  Tired




Виж целия пост
# 552
Влизам да се оплача и гледам темата точно по моя проблем...
Малката ми дъщеря е с обострена атопия в момента.
И си мисля, че аз и го направих...
Нали бях купила два омекотителя Коколино,
пък те с едни убийствено силни и трайни парфюми...  ooooh!


Ей затова съм доволна откакто спрях омекотитела в детското пране.
Повече от 3м.не добавям нищо друго освен прах.
А детето се беше скъсало да киха преди време... Confused
Съвпадение ли ,случайност ли..факт ,че щом спрях да слагам такъв спря и кихането.
Сега ми е обица на ухото+двойното плакнене задължително  Peace
Виж целия пост
# 553
Здравейте,
някой има ли представа този препарат за бяло пране някъде да се продава в по-голяма разфасовка?
Много съм доволна от него,но го намирам само в еднократна доза и то от онлайн магазин.  Crossing Arms
Скрит текст:


Не е препарат, а по-скоро добавка към прането, използва се за избелване. Мисля, че го виждах в ДМ.

Скрит текст:
Виж целия пост
# 554
Аз капвам мъничко омекотител на детските дрехи, иначе не мога да му обуя чорапите после - степани, стегнати, твърди...ужас е направо...
Въпреки, че е със суха кожа моето дете, не забелязвам да му се отразява негативно омекотителят, но аз капвам съвсем мъничко, и то сензитив...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия