Перилни препарати и омекотители - 28

  • 78 054
  • 723
# 525
Новата ми любов  Heart Eyes- тези омекотители Ленор
Скрит текст:

и

Следващата ми покупка ще е златния от същата серия  Laughing


В момента съм със златния - разкошен е Peace!


Ароматът на златния същия ли е като на lenor magnifique във старата опаковка?
Виж целия пост
# 526
Преди време някъде мярнах реклама на продукт за дезинфекция на дрехите при пране, ще го потърся.
А с доза прах за бяло дали ще успеят да се прочистят маркучите към барабана или да добавя още нещо към него (на празна пералня)?

Аз ползвам този антибактериален препарат, когато пера на ниска температура и за дрехите на детето. Прибавям го към праха за пране.
http://www.amazon.co.uk/Dettol-Antibacterial-Laundry-Cleanser-Sp … 0M2ZWMB964MX579GN
Много съм доволна.
Виж целия пост
# 527
И от какво си доволна. Laughing
Виж целия пост
# 528
Преди време някъде мярнах реклама на продукт за дезинфекция на дрехите при пране, ще го потърся.
А с доза прах за бяло дали ще успеят да се прочистят маркучите към барабана или да добавя още нещо към него (на празна пералня)?

Аз ползвам този антибактериален препарат, когато пера на ниска температура и за дрехите на детето. Прибавям го към праха за пране.
http://www.amazon.co.uk/Dettol-Antibacterial-Laundry-Cleanser-Sp … 0M2ZWMB964MX579GN
Много съм доволна.
Аз излишни пари не давам за такива продукти, напълно излишни са/мое мнение/.
Виж целия пост
# 529
vessita, дезинфектант при мен не помогна - употребих 2 бутилки Импресан, но дрехите си миришеха. Правих редовно профилактика, прах на високи градуси - все същото. Смених пералнята с нова (не заради миризмата, разбира се) - отново определени дрехи миришеха, когато ги перях с течен препарат (с прах - не). Нещата се оправиха изцяло и напълно, когато по съвет в темата ги изпрах с Омо. Сега мога да ги пера и с гел, и с омекотител, най-после миришат на чисто, а не на блато.
Опитай, може и при теб да свърши работа (цветните дрехи няма да се унищожат от едно изпиране с универсален прах).

pitinko68, ако изпраните на 40 градуса с течен препарат дрехи миришат лошо, значи не се изпрани хигиенично.  Peace Препоръката ми беше отправена към човек с такъв проблем, което не означава, че всички останали трябва да се хвърлят да си изваряват дрехите на 90 градуса с белина.

иванита, надявам се, че това не беше ирония.
Това ще си го запиша в тефтера!! Simple Smile


Виж целия пост
# 530
Ev_e  Simple Smile, нищо лично, но си мисля, че и продължителността на програмата има значение при пране на цветно пране на ниски градуси. 
Виж целия пост
# 531
Ev_e  Simple Smile, нищо лично, но си мисля, че и продължителността на програмата има значение при пране на цветно пране на ниски градуси. 
Със сигурност   bouquet
Пропуснах към списъка да добавя и това - пране на дълги програми, с допълнително плакнене, че новите перални са прекалено икономични.
(Ако постоянно се перат дрехите на 30-минутна програма, човек си проси приятната миризма на блато, мръсен канал и... още нещоLaughing
Виж целия пост
# 532
E_ve,, никаква ирония  Peace
 Казвам го съвсем сериозно. Много полезни съвети, ама аз ако си остана само с четенето, ще забравя всички съвети. Затова записано- да не забравям. Peace Simple Smile
Виж целия пост
# 533
Не знам дали е от неточните градуси или от некачествен препарат, обаче ми се е случвало като извадя дрехите да ухаят хубаво и след 10 мин от тях се носи много лоша миризма.
Виж целия пост
# 534
Благодаря на всички ви за съветите.
Ще започна да използвам Омо Simple Smile Дано помогне.
Успокоих се, че не само аз имам такъв проблем Simple Smile
Поздрави!
Виж целия пост
# 535
Аз взех едно Тео бебе алое , доволна съм  Peace
Виж целия пост
# 536
Новата ми любов  Heart Eyes- тези омекотители Ленор
Скрит текст:

и

Следващата ми покупка ще е златния от същата серия  Laughing


В момента съм със златния - разкошен е Peace!


Ароматът на златния същия ли е като на lenor magnifique във старата опаковка?


Ами не мога  да кажа точно, тъй като в момента нямам от втория, но по спомен е сходен ароматът, само че този е много, много по-траен.
Виж целия пост
# 537
Наминавам да се похваля с две нови придобивки към шкафа с препарати за пране:

Скрит текст:

Скрит текст:


Прах за цветно Ариел, един бял Суплин и синьо Куанто, но тия горе са ми новост....Скъпи ми се сториха, но пък ми е интересно и взех за проба
Виж целия пост
# 538
foxy-the infant prodigy, аз не виждам снимките newsm78
Виж целия пост
# 539
И аз не виждам.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия