Всичко за всички марки гел лакове - 6

  • 96 641
  • 736
# 105
За много години!!!


Цитат
Само дето са на 2 различни фирми, но иначе пак е разтворим гел.

Четох, че е добре да се ползват продуктите само на една марка, за това и търсих теният продукт.
Много съм доволна от всичко на Gelish.


Daylily Ето този е разтворим http://www.amazon.com/Harmony-Gelish-Soak-off-Polish-Structure/d … s=gelish+soak+off
щом пише soak off значи е разтворим.
Виж целия пост
# 106
Благодаря, : iveta76 !

Това го гледах снощи и според това клипче

https://www.youtube.com/watch?v=nuWYl6j3_1s

се оказва, че този продукт в същият, като основата, която ползвам?

Поръчах само акрилик, както препоръчват в клипчето
http://www.amazon.com/gp/product/B00BGIWIC8/ref=oh_aui_detailpag … ie=UTF8&psc=1

Виж целия пост
# 107

Ради относно бижутата за нокти,издържат ли до махането на гел лака,и за поставянето както с камъчетата ли се процедира,преди да се изпече вторият пласт,печене и след това топ?
Бижутата ги лепя с капка гел, след което завършвам с топ лак. Само върху лака няма да се задържат. Peace

Блускай BLZ16 ->
Виж целия пост
# 108
Ради благодаря за отговора  bouquet
Виж целия пост
# 109
Bluesky Gel Polish 535, 501


Bluesky 504  и сух брокат-
Виж целия пост
# 110
Bluesky Gel Polish 504, 501 -

Виж целия пост
# 111
Ради Д правиш прекрасни неща! Може ли да ми препоръчаш тъй като искам  Да си взема 4-5 цвята наблускай гел лак кои номера са , искам бал за лентата на френски основа която на често използваш която клиентите ти харесват, червен знам че има много нюанси но пак от твоята практика, както и млечно розово и по розово не цикламено! Благодаря ти!
Виж целия пост
# 112
Ради Д правиш прекрасни неща! Може ли да ми препоръчаш тъй като искам  Да си взема 4-5 цвята наблускай гел лак кои номера са , искам бал за лентата на френски основа която на често използваш която клиентите ти харесват, червен знам че има много нюанси но пак от твоята практика, както и млечно розово и по розово не цикламено! Благодаря ти!
Благодаря ти, Таня.
За френски основа ти препоръчвам 504 и 501 за бялата лента. Червено- зависи дали искаш да има блясък в него или по- скоро крем? Аз лично много харесвам D14 от DANCE серията, но той е с много фин брокат вътре. Иначе 521 е също хубаво червено. Бебешко розово, което е сладко на цвят е 547. Другото розово, което имам аз е 522- средно розов нюанс, но той не е много покривен.
Виж целия пост
# 113
Благодаря ти за помощта и насоките!
Виж целия пост
# 114
Още малко ще бъда нахална! Ради ти каква база и топ слагаш и доволна ли си! Чувала съм че някой не са доволни от основа и топ на блу скай!
Виж целия пост
# 115
Основата на bluesky е възможно най добрата,топа също е качествен. Всичко трябва да е на една марка за да издържи колкото трябва и най вече,после да се свали лесно. Ако правиш някакви комбинации рискуваш да стане несваляем гел лака
Виж целия пост
# 116
Още малко ще бъда нахална! Ради ти каква база и топ слагаш и доволна ли си! Чувала съм че някой не са доволни от основа и топ на блу скай!
Всичко на Блускай ползвам и съм много доволна.
Виж целия пост
# 117
Благодаря ви момичета! Всъщност притеснявам се че се матира плочкатана нокътя, аз за това бях питала за комбинацията между cnd и blue sky. Но се притеснявам дали ще е достатъчно издържлив така!
Виж целия пост
# 118
Благодаря ви момичета! Всъщност притеснявам се че се матира плочкатана нокътя, аз за това бях питала за комбинацията между cnd и blue sky. Но се притеснявам дали ще е достатъчно издържлив така!

Вече цяла година ползвам основа SND и лак и топ Блускай, държи ми по 20 ден Peace
Виж целия пост
# 119
Благодаря ти  За отговора, а с каква лампа си ?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия