Всичко за всички марки гел лакове - 6

  • 96 645
  • 736
# 120
Взех си сух брокат, но още не съм го пробвала. Въпроса ми е като го нанеса (не знам как ще се случи това, ще блести сигурно целия апартамент Joy ) и мина с топа, четката на лака не се ли цапа и тя с брокат? Почиства ли се по някакъв начин?
Виж целия пост
# 121
Взех си сух брокат, но още не съм го пробвала. Въпроса ми е като го нанеса (не знам как ще се случи това, ще блести сигурно целия апартамент Joy ) и мина с топа, четката на лака не се ли цапа и тя с брокат? Почиства ли се по някакъв начин?
цапа се и затова мразя да работя с брокат,броката трябва да се фиксира под ув лампа и след това с мека четка се забърсва да падне излишното и слагаш топ лака и разбира се по четката полепват малко частици и аз специално я забърсвам със салфетка постоянно  Grinning Embarassed
Виж целия пост
# 122
Ясно... ще падне голяма цапаница Joy Благодаря ти Simple Smile
Виж целия пост
# 123
Наистина имам нужда от Вашата помощ Praynig
Много се чудих каква марка лакове да си купя, май се спрях на Блускай, най-често тях коментирате, а и като цена са по-достъпни. С основа Блускай трябва ли да матирам ноктите?

От това, което четох ЛЕД лампите са по-добри и по-бързо става с тях. Колко вата трябва да купя, видях, че се предлагат 6W, както и някаква комбинация 36W (12W UV + 24W LED)?
Препоръчайте ми някаква лампа или съветвайте какво да гледам.

Благодаря Ви предварително!   bouquet
Виж целия пост
# 124
Благодаря ти  За отговора, а с каква лампа си ?

Обикновена UV  лампа 36 W
Виж целия пост
# 125
Ради според теб,а и другите момичета,които ползват Блускай-тези лакове дали са истински (да не си купя някоя китайска смотана реплика,че смятам професионално да ги ползвам)...излизат доста на сметка  newsm78
http://olx.bg/11-br-bluesky-shellac-i67292092
Виж целия пост
# 126
Ради според теб,а и другите момичета,които ползват Блускай-тези лакове дали са истински (да не си купя някоя китайска смотана реплика,че смятам професионално да ги ползвам)...излизат доста на сметка  newsm78
http://olx.bg/11-br-bluesky-shellac-i67292092
Може и да са истински, не се вижда особено на снимката... Но щом са ползвани е нормално и цената вече да е по- ниска. Peace
Виж целия пост
# 127
Ради според теб,а и другите момичета,които ползват Блускай-тези лакове дали са истински (да не си купя някоя китайска смотана реплика,че смятам професионално да ги ползвам)...излизат доста на сметка  newsm78
http://olx.bg/11-br-bluesky-shellac-i67292092
Ще си позволя да коментирам и аз,според мен не са истински.На снимката се вижда,че на шишенцата под Bluesky пише Shellac color,а на моите,които са от сайта на Bluesky е написано Gel Polish Color,което ме навежда на мисълта,че показаните на снимката от OLX са имитация.
Виж целия пост
# 128
Момичета искам да ми кажете лампите които са в сайта на блу скай стават ли за професионална употреба или да си взема на друга фирма нещо по скъпо! Благодаря ви за това че винаги сте толкова отзивчиви и любезни! Благодарна съм че винаги откликвате!
Виж целия пост
# 129
Ради според теб,а и другите момичета,които ползват Блускай-тези лакове дали са истински (да не си купя някоя китайска смотана реплика,че смятам професионално да ги ползвам)...излизат доста на сметка  newsm78
http://olx.bg/11-br-bluesky-shellac-i67292092
Ще си позволя да коментирам и аз,според мен не са истински.На снимката се вижда,че на шишенцата под Bluesky пише Shellac color,а на моите,които са от сайта на Bluesky е написано Gel Polish Color,което ме навежда на мисълта,че показаните на снимката от OLX са имитация.
В началото, когато пуснаха Блускай на пазара бяха имитация на CND Shellac и точно така пишеше на шишетата. Ако лаковете са купувани отдавна може и да са си оригинални, но тогава пък най- вероятно срокът на годност вече им е минал...
Виж целия пост
# 130
Ясно,благодаря Ви момичета  Hug

Момичета искам да ми кажете лампите които са в сайта на блу скай стават ли за професионална употреба или да си взема на друга фирма нещо по скъпо! Благодаря ви за това че винаги сте толкова отзивчиви и любезни! Благодарна съм че винаги откликвате!
И аз се интересувам от въпроса за професионална лампа?
Виж целия пост
# 131
По скъпите са им нови,сега ги виждам в сайта им и много ми харесаха. Сигурно 24 вата лед и още 12 UV е много силна лампа,но и цената е яка. Имаше преди някаква кръгла розова LED лампа за 250лв,дето сега я няма,мисля че това е професионална лампа на блускай
Виж целия пост
# 132
Здравейте. Искам да си правя гел лак вкъщи Simple Smile Незнам дали ще се справя, но вече имам лампа....хи хи, първата крачка е направена (въпреки, че лампата май е смотана, де).
Засега не съм се ориентирала какви база, топ и лакове да ползвам?!  Shocked Мнения и отзиви приемам всякакви!

Случайно влязох в един козметичен магазин и попитах за гел лакове - имаха на Red Carpet и още една марка, която за съжаление не запомних. Но е такъв, който се нанася и изпича директно - без база, без топ, без махане на лепкав слой! само знам, че е италианска марката. Някой да знае за такова нещо?! И дали е Ок?!
Виж целия пост
# 133
Тези без база и топ са забранени в ЕС,защото базата е защитен слой. Когато са 3 в 1, позволяват на пигментите да попаднат директно върху нокътя и може да навредят. Личи след използването на 3в1 че нокътя се е оцветил,затова са ги забранили
Виж целия пост
# 134
Здравейте отново! След неуспешни опити с ChuJie сега си взех база, топ и цвят на Bluesky. При маникюристка са ме правили с Bluesky и съм била много доволна. Гледала съм много пъти как се поставя, чета указанията и ги спазвам точно и въпреки това на 4тия ден ми се обели нокът. На какво може да се дължи? Слагам обезмаслител, пека на лед лампа за 1 мин.(въпреки че пише 30 сек), махам лепкавия слой със спирт.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия