Re: Електронни четци - IV

  • 15 733
  • 779
# 15
И аз се записвам като любител на технологиите.  Rolling Eyes От 3 години съм с Киндъл 4. Имах за няколко месеца Нуук с подсветка, но така и не му свикнах и го продадох. Сега се оглеждам просто. Трябва нещо много да ме впечатли, за да си го взема.
Виж целия пост
# 16
Аз ползвам Киндъл, мъж ми Нук, децата  Сони.
Всеки е доволен от четеца си.  Simple Smile
Виж целия пост
# 17
Здравейте!
Аз съм с Kindle 4 wi-fi от няколко месеца. Един от най-ценните подаръци, които съм получавала Simple Smile .
Виж целия пост
# 18
Здравейте.
Някой може ли да ми помогне - в какъв формат трябва да са книгите за Киндъл (Пейпъруайт), за да се виждат и картинките, а не само текст  newsm78?
Благодаря ви   bouquet
Виж целия пост
# 19
mobi. И в другата тема ти отговорих.
А ти какъв формат ползваш, че не ги виждаш?
Виж целия пост
# 20
Здравейте, на гърба на kindle ми пише INPUT 5 25v---MAX500mA,a на зарядното на gsm iNPUT: AC 100-240V ;50/60HZ 150mA;OUTPUT:Dc5V-----800mA, да ли могат да се използват заедно?
Виж целия пост
# 21
mobi. И в другата тема ти отговорих.
А ти какъв формат ползваш, че не ги виждаш?
Здравейте и благодаря за отговора   bouquet.
Аз ги свалям в уърдовски формат, т.е."txt" де. Всъщност в Читанка го няма този mobi формат. Става ли да сваля в друг и да конвертирам в mobi? Ще се съхранят ли картинките?
Благодаря.
Виж целия пост
# 22
mobi. И в другата тема ти отговорих.
А ти какъв формат ползваш, че не ги виждаш?
Здравейте и благодаря за отговора   bouquet.
Аз ги свалям в уърдовски формат, т.е."txt" де. Всъщност в Читанка го няма този mobi формат. Става ли да сваля в друг и да конвертирам в mobi? Ще се съхранят ли картинките?
Благодаря.

Читанка я има цялата в моби формат
http://mobireaders.org/
Виж целия пост
# 23
Линк към моби книги от читанката: http://chitanka.no-ip.org:4801/mobi
Виж целия пост
# 24
mobi. И в другата тема ти отговорих.
А ти какъв формат ползваш, че не ги виждаш?
Здравейте и благодаря за отговора   bouquet.
Аз ги свалям в уърдовски формат, т.е."txt" де. Всъщност в Читанка го няма този mobi формат. Става ли да сваля в друг и да конвертирам в mobi? Ще се съхранят ли картинките?
Благодаря.
Да, след конвертиране картинките се запазват. Аз така правя.
Виж целия пост
# 25
Благодаря ви за изключително полезната информация и линкове  Hug. Аз така и не успях да подкарам картинки на Киндъла. Свалих доста детски книжки + приказки. Или свалям такива, дето просто си нямат картинки  newsm78 или аз не мога да ги активирам. Този път са в правилния формат. Гледах на упътването, че трябва да си swipe-на пръстите или да тапна от двете страни, но както и да го почуквам  Crazy и потърквам, освен да ми смени шрифта, друго не постигам  Embarassed.
Може ли да ми кажете някоя книга с картинки, която да сваля и тествам  Blush? Благодаря   bouquet.
Виж целия пост
# 26
Ето как изглежда картинка на моя Киндъл 3 от книгата "Това се случи на 35 май", която съм теглила от Читанка и съм конвертирала с Калибре:
Скрит текст:
Виж целия пост
# 27
Хм. Реших и аз да пробвам книга с картинки на моя Киндъл 4 и дръпнах именно тази направо във формат mobi от читанката и картинките не ми се показваха. (Може пък в точно нея изображенията да са в неподдържан формат от този модел... иначе имам една книга на четеца, където на първите страници ги има сканирани предната и задната корица и си се показват.)
Виж целия пост
# 28
Ще пробвам довечера с тази книга, да видя дали ще ми се покаже картинка. Благодаря   bouquet.
Виж целия пост
# 29
Като видях снощи снимката на Лиляна, реших да проверя какво е чел сина ми. Нямаше картинки. Книгата съм сваляла на четеца от mobi архива на Читанка.
Разархивирах я в epub на компютъра. Имаше картинки.
Сега от любопитства я свалих директно от Читанка и я конвертирах в mobi онлайн. Има картинки.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия