Re: Електронни четци - IV

  • 15 733
  • 779
# 30
Ще пробвам и аз с конвертиране директно от Читанка. А в какъв формат я сваляш от там, преди да конвертираш в mobi  newsm78? Благодаря   bouquet.
Виж целия пост
# 31
Ето как изглежда картинка на моя Киндъл 3 от книгата "Това се случи на 35 май", която съм теглила от Читанка и съм конвертирала с Калибре:
Скрит текст:
И при мен е така! Peace

Но някои книги явно са правени без илюстрациите към тях, а само текста, напр. повестите за Карлсон нямаха картинки, а в хартиеното издание със сигурност има.
Виж целия пост
# 32
Ще пробвам и аз с конвертиране директно от Читанка. А в какъв формат я сваляш от там, преди да конвертираш в mobi  newsm78? Благодаря   bouquet.

Свалих в epub, защото на флашка имам Cool reader и исках да проверя предварително дали се виждат картинките.
Виж целия пост
# 33
Ако свалят в тхт, конвертирате в моби и очаквате да видите каквато и да е картинка или форматиране... няма как да стане.
тхт е възможно най-простия формат и не поддържа нищо.
Виж целия пост
# 34
Ако свалят в тхт, конвертирате в моби и очаквате да видите каквато и да е картинка или форматиране... няма как да стане.

И каква би била причината някой да си губи времето с такова конвертиране след като киндъла чете txt
Виж целия пост
# 35
Моби версията на читанка е от тхт, затова ако искате пълната функционалност на файловете, по-добре сваляйте fb2 и тогава конвертирайте в моби  Peace
Виж целия пост
# 36
Моби версията на читанка е от тхт, затова ако искате пълната функционалност на файловете, по-добре сваляйте fb2 и тогава конвертирайте в моби  Peace
В такъв случай е напълно безполезна.
Виж целия пост
# 37
Аз си свалям на четеца от mobi архива и книгите са форматирани. Не чета книги с картинки, така че за тях не мога да кажа нищо, но всичко останало си работи - различни шрифтове за цитат, пояснителни бележки, съдържание.
Виж целия пост
# 38
Ако свалят в тхт, конвертирате в моби и очаквате да видите каквато и да е картинка или форматиране... няма как да стане.

И каква би била причината някой да си губи времето с такова конвертиране след като киндъла чете txt

Намам идея защо.... но хора разни...  само споделям мнение Peace
Виж целия пост
# 39
Моби версията на читанка е от тхт, затова ако искате пълната функционалност на файловете, по-добре сваляйте fb2 и тогава конвертирайте в моби  Peace


при мен си излизат както трябва

няма проблем с четенето
Виж целия пост
# 40
То си излиза както трябва, но има функции, които не могат да се ползват. То не е и задължително де  Wink
Виж целия пост
# 41
В миналата тема обсъждахме възможностите за защита на плажа, това решение намерих аз.

Не е толкова тънко като онези пликове, по-плътен материал е, много удобно беше, само за 60 ст.  Simple Smile
Виж целия пост
# 42
То си излиза както трябва, но има функции, които не могат да се ползват. То не е и задължително де  Wink

Кои са тези функции? Да разбера какво ми липсва.
Виж целия пост
# 43
Не се сърди, човече, а коя е книгата? Simple Smile Просто се зачетох механично в текста и ми стана любопитно, може би ще ми допадне. Hug
Виж целия пост
# 44
И на мен ми стана интересно и потърсих, мисля че книгата е тази
http://chitanka.info/book/2720-kypinovo-vino  Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия