Re: Електронни четци - IV

  • 15 733
  • 779
# 750
Шефът Антонио, като ти се дочете на тъмно, светкаш си лампа и готово. За какво са ви тези допълнителни  джаджи и лампички за четците?
За да не пречиш на другия например. Аз понякога чакам и в колата докато децата са на тренировки и ми е доста удобно.
Виж целия пост
# 751
Мами здравейте. Приятеля ми си хареса ето този калъф за Kindle Paperwhite

http://olx.bg/vintage-book-kalf-za-kindle-paperwhite-chisto-nov-i57409772

Но на мен не ми изглежда безопасен, няма ластичета които да захващат четеца и въобще не ми изглежда надежден. Някой вземал ли си е такъв, бихте ли изказали мнение ?  Praynig  Hug Може да слагате и линкове какви сте си взели вие  Laughing   bouquet
Виж целия пост
# 752
Мами здравейте. Приятеля ми си хареса ето този калъф за Kindle Paperwhite

http://olx.bg/vintage-book-kalf-za-kindle-paperwhite-chisto-nov-i57409772

Но на мен не ми изглежда безопасен, няма ластичета които да захващат четеца и въобще не ми изглежда надежден. Някой вземал ли си е такъв, бихте ли изказали мнение ?  Praynig  Hug Може да слагате и линкове какви сте си взели вие  Laughing   bouquet


имам подобен за Киндъл 4

Киндълът ляга много точно и се захваща за пластмасовата рамка на гърба на кълъфа

ластици не му трябват,

моят е без магнит и пак стои плътно затворен като е в чанта, просто така е изработен
Виж целия пост
# 753
Момичета, има ли начина да се skip-не отключването на Nook-а при събуждане на четеца? Приплъзването на катинарчето имам предвид. Може ли да се събужда без да минаваме през това "отключване"?
Виж целия пост
# 754
Момичета, има ли начина да се skip-не отключването на Nook-а при събуждане на четеца? Приплъзването на катинарчето имам предвид. Може ли да се събужда без да минаваме през това "отключване"?

Не мисля. Толкова ли ти е сложно? Grinning
Виж целия пост
# 755
Не ми е сложно Simple Smile. Взех Nook на майка ми и на нея понякога и се опъва това приплъзване на катинарчето. Не знам защо не и се получава винаги, та исках ако може да и го спестя Simple Smile
Виж целия пост
# 756
Здравейте, някой има ли такъв четец?
Обмислям покупката му за подарък на майка ми. Тя сега чете на киндъл без подсветка и използва нощна лампа, но баща ми доста й мрънка Mr. Green
http://www.argos.co.uk/static/Product/partNumber/2936426.htm
Виж целия пост
# 757
Здравейте, Киндълчето ми пристигна днес  newsm44 и сега се опитвам да си кача книги от Калибре. Изпратих си две, отваря ми ги, но когато реших да пратя още, в Калибре изобщо не ми намира устройството. Може ли малко помощ? Praynig
Виж целия пост
# 758
Здравейте, някой има ли такъв четец?
Обмислям покупката му за подарък на майка ми. Тя сега чете на киндъл без подсветка и използва нощна лампа, но баща ми доста й мрънка Mr. Green
http://www.argos.co.uk/static/Product/partNumber/2936426.htm


Използвам такъв от половин година и съм очарована! Много е добър,подсветката му е чудсна,изобщо нямам забележки ! ]
Виж целия пост
# 759
И въпросът ми не беше: "Как е по-добре да се чете-на светло или на тъмно?"

На светло.
На тъмно само в извънредни случаи - ако няма свободна стая и трябва да делиш такава с някой друг.

За лампите - смени крушката. И на моята лампа оригиналната беше слаба. Аз чета много рядко с нея и даже последния път си ползвах фенерчето на телефона  Laughing
Виж целия пост
# 760
Здравейте, Киндълчето ми пристигна днес  newsm44 и сега се опитвам да си кача книги от Калибре. Изпратих си две, отваря ми ги, но когато реших да пратя още, в Калибре изобщо не ми намира устройството. Може ли малко помощ? Praynig
Програмата като не го намира, ти виждаш ли го като устройство?
Виж целия пост
# 761
Здравейте, Киндълчето ми пристигна днес  newsm44 и сега се опитвам да си кача книги от Калибре. Изпратих си две, отваря ми ги, но когато реших да пратя още, в Калибре изобщо не ми намира устройството. Може ли малко помощ? Praynig
Програмата като не го намира, ти виждаш ли го като устройство?
Като кликна с десен бутон върху заглавието на книгата, която искам да си пратя, после-на изпращане към устройство и опцията Send to main memory не е активна.
Виж целия пост
# 762
Здравейте, Киндълчето ми пристигна днес  newsm44 и сега се опитвам да си кача книги от Калибре. Изпратих си две, отваря ми ги, но когато реших да пратя още, в Калибре изобщо не ми намира устройството. Може ли малко помощ? Praynig
Програмата като не го намира, ти виждаш ли го като устройство?
Като кликна с десен бутон върху заглавието на книгата, която искам да си пратя, после-на изпращане към устройство и опцията Send to main memory не е активна.
Устройството ти е свързано с кабел, нали? Виждаш ли го като допълнително устройство на компютъра си? Като всяко друго устройство, трябва да се вижда в структурата ти от папки и устройства - флашки, принтери, дялове на твърдия диск, там трябва да е и Киндъла. Там виждаш ли го?
Виж целия пост
# 763
Лиляна, да, там го виждам.
Виж целия пост
# 764
Тогава сигурна ли си, че ти е конвертирана книгата?
Опитай да я конвертираш в моби и да я копираш ръчно папката .документс на киндъла.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия