Сладкарничка за книги - тема 26

  • 20 502
  • 731
# 225
pisenxeto, четеш ни редовно. Добър вечер! Бъди добре дошла при нас.

 Точи, остана половината фъч. Омахаха другата. Значи - ще се прави пак. Открих си грешки, които ще поправям следващия път. И си търся хубаво какао. Ама хубаво - да има аромат, да е много много тъмно. Ще търся, но ще се снабдя.

Ето, Точ, виж тук:

Скрит текст:
    баклавататиквеник ееее, като мен
Виж целия пост
# 226
Здравейте,
Ще ми се да се включа във вашия отбор. Казвам се Лидия и съм от Варна. Имам две деца на 2 и почти 8г. Обичам да чета, да пътувам, да готвя и да танцувам. Това е от мен.
Нели, чудесно е какаото на др.Йоткер. Има го в Лидл за 1.29лв. Аз само такова ползвам.
Виж целия пост
# 227
Здравейте,
Нели, чудесно е какаото на др.Йоткер. Има го в Лидл за 1.29лв. Аз само такова ползвам.


  Hug Мерси! Ще го потърся, харесвам  продуктите с тази марка.

 Аз един каня, друг идва.  Grinning
Виж целия пост
# 228
Добър вечер и от мен , сладкишки  Hug

Нези , миличка , стискаме големи палци всичко да е добре , снаха ти да се чувства спокойна и здрава и в скоро време вече ще чакаме да ни съобщиш радостната вест . Всичко ще се нареди , не се притеснявай  Hug

Вени , направих салатката , много бързо се прави , точно както ги харесвам . Позволих си да сложа малко риган в пласта на картофките даже за аромат  Whistling  Hug  Благодаря за рацептата .
И банската капама направихме , и колко пари се оръсих по магазините не е истина . Ама няма начин и племенника и татко са именници на 1 януари . Развързах дълбоко кесията този път .  

Отивам да чета , ужасно съм изморена , не знам какво ми става в последно време че така се чувствам и всеки ден съм със зверско главоболие , хапчета като бонбони ги лапам  Laughing

Айййй , Нели , фъча изглежда суууупер , както и баклавата , майсторка си  Hug

Виж целия пост
# 229
Нели, творенията ти изглеждат чудесно! С удоволствие бих си хапнала. Hug

Нара, нека очите ти починат малко. Възможно е главоболието да е от това. Няма смисъл да се тъпчеш с хапове. Дано бързо влезеш във форма. Hug

Мисля да си легна рано тази вечер, че утре ме чака работа. Но още не ми се спи...
Виж целия пост
# 230
Нели, в Лидл продават и друго какао - в картонена кутия, мисля по 200 г - тъмно е и много хубаво. При нас има  и едно от 80-100 грама, също в по-голяма картонена кутия, тъмно кафява с една вятърна мелница на опаковката - разкошно е - много тъмно, нежно и ароматно. Съжалявам, но снощи изхвърлих опаковката, иначе щях да я снимам да ти я покажа. Нищо, следващия път.
Виж целия пост
# 231
 Здравей, Лидка!  Hug Не ти го казвам за първи път днес, нали?!  Hug Така се прави, влизаш, представяш се и...оставаш. Дано тук да ти хареса, ти имаш нашата обща страст - книгите и четенето, така че, мястото ти е тук. Ще се радвам, ако ти допаднем. А и с теб варненският отбор става по-голям.  Simple Smile

Нарче, остави очите да починат. Наистина може главоболието да е от преумора на очите. Аз това съм го изпитвала и тогава ми идва да си отрежа зелката.

Мариетко, виждам, че си публикувала преди мен, буташ се, но мерси и на теб!  Hug

 Другият фъч ще го направя с ново какао, искам кафяв сладкиш, не бозав на цвят. Освен това обичам какаото да мирише, като отвориш пакета, да ти се прииска да си близнеш.
Виж целия пост
# 232
Привет на Скай  Hug
Хубаво е да ставаме повече! Дано и други от четящите ни решат да се включат при нас  Simple Smile
Има едно момиче, което много често ни чете и мисля, че я "познавам" от Предай нататък Simple Smile Дано и тя да се престраши да се разпише при нас  Hug

Браво, Нелчо! Ти си готова с десерта  Hug


Виж целия пост
# 233
Нелко браво на теб   chef

Аз ползвам напоследък това на Биосет, но 22%, което е
http://www.bioset-bg.com/hotphp_kkk_bg.php
Много наситени и черни стават сладкишите  Peace
Преди използвах само на Йон  Peace

Скай привет и от мен Simple Smile Peace
Виж целия пост
# 234
Нелиии,десертите  ти изглеждат страхотно!  Heart Eyes
Добре дошла на СкайHug
Още веднъж ,благодаря ви за окуражаващите думи,става ми едно такова хубаво и по-леко като ги чета!  Hug
Обръщам се към Вени,но и друг може да се включи- търся "Вещицата " на Филипа Грегъри,за дъщеря ми. Наумила си е,че иска да я чете. Та ,ако някой я има ,ще ми я заеме ли?  Детето пази книгите.  Peace
Виж целия пост
# 235
О, Нези, по-добре да не я чете точно тази книга  Confused
Аз съм с изключително неприятни спомени от нея - гадна книга е  Sick
За вуду-магии, мъртви, които ги съживяват с восъчни кукли  и т.н.  Tired И всичко това поднесено по гаден начин.... Неслучайно в ГР й е толкова нисък рейтингът на тази книга- Не бих я препоръчала на никого!!!

Аз я имах, но не помня размених ли я, в Продавалника ли отиде----  Rolling Eyes
Както и да е, щастлива съм, че я нямам вече!  Grinning

П.П. Сега видях, че съм й дала 1 звезда. Ако имаше рейтинг с отрицателна стойност, бих дала него!  Naughty
Виж целия пост
# 236
О,Мижжж,така ли? Ще се опитам да я разубедя тогава.  Peace
Виж целия пост
# 237
Ох,изчетох ви  Party

Първо да кажа че стискам палци всичко с снахичката на Нези да е наред Hug
На Скай одбре дошла ,станахе + още една варненка   bouquet

Аз днес се подстригвах,пазарихме за НГ и прескочих леко до мола .Леко ,леко 1 панталон,блуза и парфюм  Mr. Green
Сега отивам да почета подаръка си от Петя сърчице  Heart Eyes
Но ще ви държа под око а и съм за за идеята на Нели за кафето  Crazy
Виж целия пост
# 238
Прибрах се от работа  Tired Много студ събрах днес. Сега се опаковах с вълнени чорапки (Миж  Wink ) и съм се увила в леглото. Но съм ви чела системно през целия ден, че иначе нямате изчитане. Пък и темата е станала кулинарна в последните си страници и не мога да блесна с някой умен пост на място  hahaha Чак и Вени ме предаде  Crossing Arms Laughing

Нези, вярвам, че всичко ще бъде наред и Новата година ще донесе най-прекрасното подаръче във вашето семейство и ще сте здрави всички  Heart Eyes Hug

Скай, добре си дошла при нас  Hug  Дано се чувстваш уютно и приятно в нашата компания, и да ти е ежедневно удоволствие темата, както е за всички нас!

За тези от вас, които нямате ФБ, да ви предам поздрави от Милето - на планина са до 3-ти и си изкарват по скиорски вълшебно  Heart Eyes

Лека нощ ви желая! Запътвам се към Джойленд  Flutter
Виж целия пост
# 239
Привет на Скай  Hug
Хубаво е да ставаме повече! Дано и други от четящите ни решат да се включат при нас  Simple Smile
Има едно момиче, което много често ни чете и мисля, че я "познавам" от Предай нататък Simple Smile Дано и тя да се престраши да се разпише при нас  Hug

Браво, Нелчо! Ти си готова с десерта  Hug



Здравейте и от мен. Аз съм Ганка, живея в Берковица, имам син на 13 години. Обожавам да чета книги и походите в планината, и не на последно място харесвам футбола, запален фен на Левски. Чета Ви от доста време, но все не се престрашавах да пиша. Включих се и в Предай нататък книга. Престраших се след думите на Миж.  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия