Сладкарничка за книги - тема 26

  • 20 502
  • 731
# 240
ganjana5 , добре дошла!  Hug Аз посрещам като домакин, улучи ме навреме, тъкмо щях да напускам форума. Дано да ти хареса тук долу, защото всеки ден те виждах `горе`. Няма страшно, добри сме, задружни, забавни. Ще ни свикнеш, ако се навърташ по-често при нас. Мижжж сигурно теб имаше предвид.

 ако пишеш нещо, може и да поостана.  Wink

Кали, благодари на милото Миле, че мисли и за нямащите Фейсбук.  Hug

Паяче, прекрасна Тара си имате. А и ти си толкова сладка.  Heart Eyes
Виж целия пост
# 241
ganjana5 и от мен привет  Hug  bouquet
Виж целия пост
# 242
ganjana5 и от мен  Hug

Отивам да се къпя ,паля ароматната свещ и лягам с книгата .
Виж целия пост
# 243
Пък и темата е станала кулинарна в последните си страници и не мога да блесна с някой умен пост на място  hahaha Чак и Вени ме предаде  Crossing Arms Laughing
hahaha
Чакай да подкарам сладкишите от шоколадовата книга  Heart Eyes!

Нези, мен Миж ме спаси от тази книга, както вече е ясно и нямам романа. Съжалявам, че не мога да съм ти от полза!
Виж целия пост
# 244
Благодаря Ви момичета за милото посрещане. Да допълня още нещо за мен, имаме си в къщи две котета Рижко и Томи прибрах ги от улицата през месец май. Имаме си куче, не е породисто. Буба я прибрах от парка лятото на 2011 г. Много ми е жал като видя бездомни животни, които са изпъдени от доскорошните си " стопани"...
Отивам да си дочета Мястото на екзекуцията.  Hug
Виж целия пост
# 245
Ганка, привет и тук  Hug
Радвам се, че се включи - не сме чак толкова страшни  Party Само две сме злите лелки тук - аз и Кости  Laughing
Всъщност къде е Кости?  Rolling Eyes тежи ми само аз да съм злата с метлата  Mr. Green

Кали, съвсем друго си е с вълнени чорапи  Heart Eyes Hug
Виж целия пост
# 246
Ето ме и мен, най-после спокойно вкъщи и аз да се насладя на удоволствието да си отворя колетчето от Нееел  Party  Hug
Под елхата го сторих, и ми беше едно такова уютничко и хубаво, по-скоро топлина и обич са думите, отколкото изненада и подобни по-емоционални... и в резон с настроението ми, ето какво има да показвам  Grinning
Скрит текст:




А това пък е от Точ  Hug
Скрит текст:

После обаче, след като направих снимката, видях, че всъщност в снимките на Нелиния подарък на заден план размазано се вижда картичката от Точ на оригиналното й място  Party Обаче качих и двете, въпреки това  Crazy Моля, момичетата, които пускат темите, да ни ма бият много, че ям място...  Crazy
Нел, какво да ти кажа... Книжката е страхотна - още утре ще я четем с Гуши, а чорапките тази нощ ще спинкат в легълцето ми - тъй ми кефна  Flutter няма как, с този усмихнат старец на тях, да останат в позиция да чакат  Grinning само шоколада ми е дерт, щото се чудя как да не го изям...  Joy  Joy  Joy мисля, че ако устискам до утре сутрин, ММ ше удари една подкрепа в тази невъзможна борба  Laughing  Joy
И какво още исках да кажа.... Обичам ви всичките  Hug Нел, ти си знаеш  Hug  Heart Eyes
Добре дошли на новите в темата момичета, срещала съм ви в другите литературни теми, макар че не пиша много там, радвам се, че се присъединявате и тук   bouquet
Виж целия пост
# 247
Добре дошли на новите попълнения Simple Smile  Hug

Нези  fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover Всичко да е наред.


Момичета, да ви пожелая много здраве, щастие, късмет, любов и разбирателство през Новата 2015 година. Благодаря, че ви има.  Hug Hug Hug  bouquet  bouquet  bouquet
Весело посрещане, довечера.

Обичам ви.  bouquet Hug
Виж целия пост
# 248
ganjana5, здравей, съседке Simple Smile (аз съм малко по-надолу към равното)
И на Sky* привет!
В сладкарничката сервираме новогодишни книжки и топло какао, кафе, чай, мляко и други напитки Simple Smile

Да ви е сладко, мили другарчета, нови и стари!
Да ви е хубава новата година и всичко лошо, каквото го е имало, да остане в старата и да не може да мине прага на Новата, и вратата на времето да хлопне върху Лошото и да му премаже пръстите  Joy , а Доброто редом с вас да крачи и да ви черпи шоколадови бонбони и кафе всяка сутрин (която не пие кафе - топло какао или чайче)   bouquet Hug
Виж целия пост
# 249
Така предновогодишно бих искала да се включа във вашата тема и игра - абе докъдето ме допуснете, дори и само да си бъбрим ще ми е приятно. Отчаяна съм за свестни хора, с които да си говорим за книги, а покрай тях и за други интересни неща. Simple Smile
Често пиша в темата "В момента чета", по-рядко съм се включвала в други теми в същия подфорум. Казвам се Мая, на 22 години съм, от София и в момента съм студентка в магистърска програма "Преводач-редактор" в Софийски университет. Насочих се натам, защото най-голямата ми мечта е да се занимавам с книги, по-специално с редактирането им. Имам желание да пиша и критика, защото мисля, че точно това липсва в литературата в нашата страна. Simple Smile Обожавам да чета, винаги имам книга с мен, за мен четенето е като дишането. Знам, че и вие сте така и това ме кара да смятам, че ще намеря много истински приятели тук   Heart Eyes  
Обичам да чета всякакви книги, опитвам се да обръщам внимание на всеки жанр в Художествената литература. За сега рядко чета нехудожествена литература, но със сигурност това ще се промени, дори и само покрай училище.
А когато говорим за хобита - четенето ми отнема почти цялото свободно време, което имам, но в останалото(колкото и малко да е), се интересувам от грим, животинки(по-специално котета), обожавам добрите и интригуващи сериали и винаги съм на лов за някоя нова идея(в момента с приятеля ми гледаме "Декстър", фантастичен е  Heart Eyes ) и обожавам да говоря за истинските неща в живота - чувства, мисли, случки ... от всичко по много. Пиша за един блог, не е изцяло мой, а по-скоро сборна формация от начинаещи автори, които обичат да споделят какво са прочели. Ново начинание за мен е, надявам се да придобия умения да изразявам мнението си за книги Simple Smile
Ако имате още въпроси към мен, питайте - с радост ще споделя Simple Smile  
Пожелавам на всички весело посрещане на Новата 2015 година, нека да е по-добра, човечна, литературна и не на последно място - здрава и успешна Simple Smile   bouquet
Виж целия пост
# 250
Добро утро!   bouquet

От час и половина вече съм станала.. Нечовешко рано.. колко да е рано, малко по-малко, сравнено с работните дни. Grinning

Нези, стискам палци!!  Praynig
Както са казали и другите момичета - празници много ще има. Голяма работа, че днес няма да си е вкъщи.

Кали, вчера забравих да ти кажа, че си мноооого права за котките. Ще спя с нея, само ако тя поиска да спи с мен..  hahaha

Нели, фъча ти изглежда супер!! Баклавата и тя.
Аз купувам какао на Биосет, но за първи път от линка на Точ видях това с 22 % какао. Точ, къде го намираш? До сега в никой магазин не съм видяла.

Скай, ganjana5 и Bubbly, добре сте дошли!   bouquet

Камиче, твоето пожелание утре сутрин пак ще си го чета.  Laughing

Цвети и аз съм непушачка. Скоро ще станат 5 години и цигара не ми липсва - ни с кафето, ни с виното, нито пък след вечеря... Обаче годините пушене са два пъти повече от тези без..  Confused

Още един положителен глас за вълнените чорапки!  Peace

Кости, Кабошар  Hug

Днешният ми ден е почивен, топъл и без къщни ангажименти!  Sunglasses
Не се преуморявайте и вие с готвене и други празнични приготовления.  Hug
Виж целия пост
# 251
Добро утро!
Има и по ранобудни от мен... Simple Smile

Нези,дано нещата с бъдещата мама вече са стабилизирани Praynig
Още мъничко остана......
Желая на цялото семейство най-хубавия подарък през новата година:спокойно и здраво бебче  Hug

Добре дошли на новите момичета!
Надявам се при нас ви хареса.

Незнам дали ще имам възможност да се включа по късно,затова искам да ви пожелая весело и щастливо изкарване в Новогодишната нощ!

Приемете моите най-светли пожелания
за здраве, много слънце и вдъхновение
през Новата година!
Нека в дните ѝ да ви съпътстват
много любов и много истински неща!
Нека да има много нови начала ,
щастието да е ваша сбъдната мечта!

Hug Hug Hug

Виж целия пост
# 252
ДУ  Grinning

Добре дошли на новите момичета!  bouquet

Bubbly, чудесно представяне. Срещам те често в "В момента чета". И аз съм като теб, чета почти всякаква художествена литература. Но все пак някои жанрове и автори са с предимство. Wink

Настаних се с кафето, и честно казано не ми се занимава с приготовленията за довечера. Искам да си лежа и да си чета на спокойствие.

Имам ли компания тази сутрин? Coffee
Виж целия пост
# 253
Цвети, благодаря. Благодаря и на другите момичета за топлото посрещане.  Hug

Цвети, имаш компания, аз тази нощ не можах да спя, не знам от вълнение ли, от какво ... ама си дочетох книжката (четях "Библиотеката на мъртвите"), написах ревю за нея, започнах следваща ("Степният вълк" - Херман Хесе) и чак успях да си нахвърлям записки за нея, че ми е за училище .... какво ми стана не знам.
Сега се лакирам (френски маникюр) за предстоящата празнична вечер ... гладна съм като вълк ама с тия ръце нищо не мога да пипна  Laughing, а и сигурно ще поспя следобяда преди да започна да се гримирам за после ...  ooooh! Тежък график!  Whistling  Laughing
Пожелавам на всички добро утро и да прочетете поне една страничка днес  Peace
Виж целия пост
# 254
И аз не спах добре..по-скоро заспах доста късно. За сметка на това пък четох. Трябва да се мобилизирам и да поизчистя. После се отдавам на себе си. Баня, лак, коса...не знам дали ще ми стигне времето. Много съм добра в това да се мотая. Laughing

Рейн, и твоята воля е желязна. Браво. Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия