защото там е нещо страшно. Дали от цигарите или не мия лицето си както трябва, но порите ми доста бързо се замърсяват. По принцип не мислех да използвам лентички, но просто минах през една аптека и си взех на Nivea, струваха около 8лв до колкото помня, като пакетчето съдържа 3 лентички за нос и 3 за брадичката. Преди лентичките си слагах маска Solutions -глинена маска (от Avon) - на цялото лице, но ефект не видях, нито почистване, нито нищо, само ми изсушаваше кожата. Пробвала съм и доста бабини ''рецепти'', като да стоя над тенджера с вряща вода, но парата, която излизаше просто не можех да я изтърпя и освен да се запотявам-друго не стана. Опитвала съм и със мед и лимон да ги премахна (бях чела, че киселината помагала), но отново нищо. А порите ми не са дълбоки, случвало се е да опитам сама да ги изстискам-не са нито много тъмни, нито големи, нито дълбоки..но адски ме дразнят защото едно, че носа ми си е големичък, друго, че кожата ми е бледа и просто тези мръсотийки се забелязват. Може да не се виждат от далеч, но все пак се виждат. Не че ме интересува дали някой ще ги забележи, но самата аз направо се побърквам
. Та исках да попитам дали някой/я от Вас е опитвала да премахне черните точки с лентички- ако ДА, с какви точно и имаше ли ефект, ако НЕ-опитвали ли сте с някакви други кремове, мазила и подобни и кои действат най-много. Както написах по-горе, от тези на Nivea не видях кой знае какъв резултат-въпреки, че седя повече от 30минути (a не 15/20 както пише на опаковката) и следвам всяка стъпка за употребата им както си трябва.Ако можете да ми дадете съвет-някоя маска, която сте опитали и знаете, че върши работа бих била много щастлива. Наистина мноооого.


никакъв ефект ,от скоро използвам този