Звездни компромати-227 част

  • 57 415
  • 729
# 555
Скрит текст:
Не съм й почитателка, но тук много ми харесва.
Какво е това, с което е облечена? Страхотно е  Heart Eyes
Костюмче.  Ели Сааб Pre Fall 2015
http://www.style.com/fashion-shows/pre-fall-2015/elie-saab/collection
Ах, да й имам костюмчето  Heart Eyes
--------------------------------------------------------------------
Гледам ги плеймейтките й осъзнавам, че съм претръпнала вече откъм силиконови подобрения, но обръснатата полуглава продължава да ме втрисва.
Няма нищо секси.
Много ми е лесби.
Много ми е BDSM.
Виж целия пост
# 556
Скрит текст:

В България било лошо времето...спокойно, прибрах се и докарах слънцето..Николетка

Soulmate*,ние да не сме някакво тайно общество.Тя е писала в този сайт не се е крила.....а и този който пита ако се порови ще прочете назад в темите ника и .
Отврат бе Sick
Кое точно те отврати?
Не мисля, че дължа обяснение, но щом настояваш- всичко. От-до.

Показаната от Меркантилница колекция е разкошна!
Виж целия пост
# 557
Скрит текст:

В България било лошо времето...спокойно, прибрах се и докарах слънцето..Николетка

Soulmate*,ние да не сме някакво тайно общество.Тя е писала в този сайт не се е крила.....а и този който пита ако се порови ще прочете назад в темите ника и .
Отврат бе Sick
Кое точно те отврати?
Не мисля, че дължа обяснение, но щом настояваш- всичко. От-до.
Щом ти харесва да си така ,ок.Добре е да се знае ,че превземките в повече са смешни ......меко казано
Виж целия пост
# 558
Така е, смешни са. Но ми се струва, че в случая се превземаш ти Laughing.
Виж целия пост
# 559
На мен много ми харесва червилото на Николета.
Виж целия пост
# 560
Така е, смешни са. Но ми се струва, че в случая се превземаш ти Laughing.
Peace
Съгласна с joy! Препържения вид на загоряла филия и постоянните напъни на г-жата да се гологъзи и навира израстъците си в лицата на завиждащото простолюдие идват в повече на средноинтелигентните индивиди, още повече далеч от чалга средите, в които горепосочената вирее. Въпрос на добър вкус според мен е човек да няма влечения към подобни.
Виж целия пост
# 561
Тази Камелия не беше ли гадже преди на Люси от No Angels ?
Виж целия пост
# 562
Да беше. Peace
Виж целия пост
# 563
Бръмчи си по известни ,да не е балама  Crazy
Виж целия пост
# 564
О моля ви не изпадайте в спор "Николета"  Praynig


Джен Лав и на мен не ми харесва руса, а иначе толкова много я харесвам  Heart Eyes
Виж целия пост
# 565
Новата приятелка на Антонио Бандерас
Виж целия пост
# 566
Мале, какъв хубав мъж беше в Десперадо, а в какъв смотан чичак се превърна...  Confused
Виж целия пост
# 567
И само Кейт:
Виж целия пост
# 568
Не всички остаряват като катедрали..
Виж целия пост
# 569
Не всички остаряват като катедрали..
Няма спор Peace просто толкова го харесвах този южен тип мъж и с дългата коса...  А сега... Бляк!  Sick Твърде огромна е разликата, за да я понеса безмълвно.  Crazy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия