Звездни компромати-227 част

  • 57 419
  • 729
# 525
Чудя се нещо. Носовете им ли ги правят така или е модерно да се снимаш с разширени ноздри, като разярен бик. Thinking
Виж целия пост
# 526
Ще ви върна малко назад, но, Моля, за непросветените като мен да ми кажете кой е никнейма на Иринчето или поне как да го търся... Благодаря!   bouquet
Виж целия пост
# 527
Ще ви върна малко назад, но, Моля, за непросветените като мен да ми кажете кой е никнейма на Иринчето или поне как да го търся... Благодаря!   bouquet
irini
Виж целия пост
# 528
Ще ви върна малко назад, но, Моля, за непросветените като мен да ми кажете кой е никнейма на Иринчето или поне как да го търся... Благодаря!   bouquet

Не си губи времето. След като имаше дълга тема за триъгълника Ирина - Иван - Вихра. По молба на Ирина всички постинги бяха изтрити от модераторите. И правилно!
Виж целия пост
# 529
Ще ви върна малко назад, но, Моля, за непросветените като мен да ми кажете кой е никнейма на Иринчето или поне как да го търся... Благодаря!   bouquet

Що ти е? Музата за статии ли ти свърши?

MG18, не че защитавам Ирина, напротив, но не мисля за редно, тук да се появи някой анонимен и веднага да се дава профил на човек, който си е изливал душата тук в продължение на години. А на този анонимен дори и профила не мога да му видя, препраща ме пак към темата  newsm78 не е регистриран ли?
Виж целия пост
# 530
Има няква нова опция. Има и тема тук, в клюкарника.
Виж целия пост
# 531
Майко мила, изпратих преждевременно една от любимите си актриси в Отвъдното. Да ме прощава баба Бети, много я харесвам, и ето че сега имам повод да се зарадвам. Факт е, че я бях отписала.  ooooh! И не съм я сбъркала със споменатата Вирна Лизи, понеже онази изобщо не я знам.  Peace

Тонка, сигурно я бъркаш с Джоан Ривърс.
Виж целия пост
# 532

В България било лошо времето...спокойно, прибрах се и докарах слънцето..Николетка

Soulmate*,ние да не сме някакво тайно общество.Тя е писала в този сайт не се е крила.....а и този който пита ако се порови ще прочете назад в темите ника и .
Виж целия пост
# 533
Тъй де, тъй. Нека се порови  Mr. Green
Виж целия пост
# 534

MG18, не че защитавам Ирина, напротив, но не мисля за редно, тук да се появи някой анонимен и веднага да се дава профил на човек, който си е изливал душата тук в продължение на години. А на този анонимен дори и профила не мога да му видя, препраща ме пак към темата  newsm78 не е регистриран ли?
Регистриран е, просто е решил, че не иска интересът му към тази Ирина да се свързва с ника му.
Иначе който си е изливал душата в продължение на години във форум, трябва да е наясно, че това може да стана достояние всеки желаещ.
Виж целия пост
# 535
На мен ли така ми се струва или Златка пак си е увеличила устните? Доближава Мара вече  ooooh!
като видях снимката и ужасно ми заприлича на Hunter Tylo от Дързост и красота - след корекциите по нея  Shocked
Виж целия пост
# 536
Аз не виждам прилики
Виж целия пост
# 537
Не съм й почитателка, но тук много ми харесва.
Какво е това, с което е облечена? Страхотно е  Heart Eyes
Виж целия пост
# 538
Скрит текст:

В България било лошо времето...спокойно, прибрах се и докарах слънцето..Николетка

Soulmate*,ние да не сме някакво тайно общество.Тя е писала в този сайт не се е крила.....а и този който пита ако се порови ще прочете назад в темите ника и .
Отврат бе Sick
Виж целия пост
# 539
На мен ли така ми се струва или Златка пак си е увеличила устните? Доближава Мара вече  ooooh!
като видях снимката и ужасно ми заприлича на Hunter Tylo от Дързост и красота - след корекциите по нея  Shocked


На мен ми заприлича на Мегън Фокс с устата на Кайли Дженър.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия