Звездни компромати-227 част

  • 57 415
  • 729
# 75
Мишел Обама според мен в доста неподходящ тоалет, но е написано, че е stylish.

Наистина е доста неподходящ като за първа дама. За къде се е натъкмила така  Thinking

Може да е фенка на Елза от "Леденото кралство".  Laughing
Виж целия пост
# 76
Известни показват за пръв път децата си, родени през 2014 г. (Фотоалбум)
Виж целия пост
# 77
Мишел Обама според мен в доста неподходящ тоалет, но е написано, че е stylish.
На шаферка ми прилича  Crazy
Виж целия пост
# 78
Мишел Обама според мен в доста неподходящ тоалет, но е написано, че е stylish.
Струва ми се, че роклята е много хубава и на живо много ефектна, но от снимката не си личи. Надявам се, че на живо Мишел Обама е изглеждала по-добре, отколкото на тази фотка  Mr. Green
Виж целия пост
# 79
На мене ми харесва това, че тя разчупва етикета и не винаги е строго официална, а изглежда различно, но елегантно за първа дама.
Виж целия пост
# 80
Като прочета за Мария някъде и винаги се сещам как с майка й са спали с един и същ мъж . Т.е. бившо гадже на Мария става после гадже на майка й . Лично мен ме отвращава подобен "морал" . И от тогава все не мога да ги приема нормално .
Shocked  Вярно ли...?Това не го знаех!

За много години! Peace
Виж целия пост
# 81
Е това и аз не го знаех, я кажете кой е този момък?
Виж целия пост
# 82
Роклята и на мен ми харесва. Ако беше друг цвят и си беше прибрала косата в елегантна прическа, щеше да е в пъти по-добре.
Виж целия пост
# 83
Не знам кой е ,май гаджето й точно преди Митко. Това беше изкоментирано от самата нея и водещата, на едно интервю още по време на брака й . Явно за техните представи това са си нормални неща.  Whistling
Виж целия пост
# 84
За много години, клюкарки, бъдете щастливи Hug
Фани, благодаря за новата тема Party
Виж целия пост
# 85
Това за Мария и майка и звучи отвратно...
Виж целия пост
# 86
Николета,отново  Whistling
https://scontent-b-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-xpa1/v/t1.0-9/109174 … 4&oe=55411EF2

https://scontent-b-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-xpa1/v/t1.0-9/s720x7 … 2&oe=552722A2
Виж целия пост
# 87
За много години, клюкарки, бъдете щастливи Hug
Фани, благодаря за новата тема Party

 Hug

Николета и Валери май пак са сами на почивка.
Прави ми впечатление, че основно нашите звезди почиват без децата си, чуждите масово са на семейни ваканции, че и бебета даже са помъкнали. Явно нашият елит много се изморява от гледането на отрочетата си.
Виж целия пост
# 88
За много години, клюкарки, бъдете щастливи Hug
Фани, благодаря за новата тема Party

 Hug

Николета и Валери май пак са сами на почивка.
Прави ми впечатление, че основно нашите звезди почиват без децата си, чуждите масово са на семейни ваканции, че и бебета даже са помъкнали. Явно нашият елит много се изморява от гледането на отрочетата си.
А може да не искат да си снимат детето.
Не знам, аз не примирам от кеф, когато си водя децата на почивка с мен, въпреки че често се случваше преди (когато бяха много по-малки). Ако не бях като майка орлица, щях да ги оставям и аз.
Няма нищо лошо двама млади, влюбени да се отдадат на почивката си сами.
Виж целия пост
# 89
Имам спомен, че  в страницата на Николчето беше споменато, че ще я водят на почивка.
Просто майка й предпочита да се чекне гола и да снима слабините на мъжа си, пред това да се занимава с нея.  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия