Звездни компромати-227 част

  • 57 413
  • 729
# 675
Конкурсът всъщност е „Фотомодел на Вселената”.
По принцип на всички такива конкурси избират и "най-красиво тяло", "най-красива усмивка", "най-красив национален костюм" и подобни.
Виж целия пост
# 676

За първи път да ми хареса Елън Помпео.
Виж целия пост
# 677
Марчето  на  участие
АДЕНА, защо никога не ползваш главни букви, ако не е тайна? newsm78
Виж целия пост
# 678

АДЕНА, защо никога не ползваш главни букви, ако не е тайна? newsm78
Не знам - сега, като прочетох това, се разрових в предишните си постове, и наистина много рядко слагам главни букви. Иначе препинателните знаци са ми ок поне Mr. Green . Ще ползвам вече Peace

Ким Кардашиян -
http://i.dailymail.co.uk/i/pix/2015/01/09/24872CBF00000578-29029 … 1420775167473.jpg
Дженифър Лопез -
https://scontent-b-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-xpa1/v/t1.0-9/109060 … f&oe=5538FEEC
Виж целия пост
# 679
Марчето  на  участие
АДЕНА, защо никога не ползваш главни букви, ако не е тайна? newsm78

Тази танцьорка има ужасяващо телосложение
Виж целия пост
# 680
Ама това Мария ли е? Не е ли Галена? Боже какво прави чалга конфекцията с последователките си  Mr. Green
Виж целия пост
# 681
Марчето, дето е мега хай се'щ се и по-долу от Шанел не пада с това тоалетче и перлените гривнички в гадната чалга дупка ми е малко...  Sick
Виж целия пост
# 682
Марчето  на  участие
АДЕНА, защо никога не ползваш главни букви, ако не е тайна? newsm78

Тази танцьорка има ужасяващо телосложение
Ама какви са й шукаритетни гащите  hahaha
  bouquet
Виж целия пост
# 683
Гери-Никол от Х фактор

пак
последно пак тя
Виж целия пост
# 684
Марчето  на  участие
АДЕНА, защо никога не ползваш главни букви, ако не е тайна? newsm78

Тази танцьорка има ужасяващо телосложение
Ама какви са й шукаритетни гащите  hahaha
  bouquet
Ама никой не обърна внимание на обувките (кецките)  Mr. Green
А вижте братята какви са Дядо Мразовци:
https://www.facebook.com/klitschkobrotherscom/photos/a.216147528 … ype=1&theater
Виж целия пост
# 685
Аз чакам някой да ме информира какви подробности е разкрила Златка около загубата на бебето си.

Мара да купи по едни нови гащи на танцьорките си, че не върви да са толкова изпаднали.
Виж целия пост
# 686
На мен тоалета на Мария много ми харесва, включително как е съчетала цвета на кожената рокля с цвета на ботушите и мисля, че е съвсем нормално облекло за клуб, дори и той чалга да е, а дали е Шанел, нямам представа.

Карате ме да се замисля, яко някоя харесва чалга музиката и може да си позволи Шанел, то в никакъв случай да не посога към Шанел-а, защото е чалгарка ли...?

Щом си облечена в Шанел, тогава какви трябва да са вкусовете ти и предпочитания? Само ресторанти и театрални постановки и опера ли?

Не знам...но не съм склонна да се присмивам на Мария, че се е натокала в Шанел, Диор и т.н. и пее в чалга клуб.

Повече ме издразни Николета, че на щедрото, преливащо деколте беше метнала Шанела. Пошло ми е и в този случай не ми се връзва.
Виж целия пост
# 687

Мара да купи по едни нови гащи на танцьорките си, че не върви да са толкова изпаднали.
Искаш да кажеш Криси,ама той човека не може на цялата рода да купува ,сега и на танциорките Laughing
Виж целия пост
# 688
Taнцьорките са на заплата към дискотеките. Защо Мария да им купува гащи?  newsm78
Виж целия пост
# 689
На мен тоалета на Мария много ми харесва, включително как е съчетала цвета на кожената рокля с цвета на ботушите и мисля, че е съвсем нормално облекло за клуб, дори и той чалга да е, а дали е Шанел, нямам представа.

Карате ме да се замисля, яко някоя харесва чалга музиката и може да си позволи Шанел, то в никакъв случай да не посога към Шанел-а, защото е чалгарка ли...?

Щом си облечена в Шанел, тогава какви трябва да са вкусовете ти и предпочитания? Само ресторанти и театрални постановки и опера ли?

Не знам...но не съм склонна да се присмивам на Мария, че се е натокала в Шанел, Диор и т.н. и пее в чалга клуб.

Повече ме издразни Николета, че на щедрото, преливащо деколте беше метнала Шанела. Пошло ми е и в този случай не ми се връзва.


Демонстрирара висок стандарт и има напъни за класа, от каквато е напълно лишена разбира се, превзема се и се самозабравя, а ходи да се вее из потни, пияни тълпи и да мятка гюбеци. Далеч съм от мисълта, че Шанел или която и да е друга марка сама по себе си е еталон за каквото и да било, но в случая на Марчето и в тона на "музиката", която изпълнява, смятам, че едно ансамбълче от Илиенци би било по-подходящо. Сори.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия