Сладкарничка за книги - тема 27

  • 22 912
  • 703
# 255
Нели, да са ти живи и здрави близките!

Кои бяха феновете на Филипа Грегъри? Вени и Нарчето май  newsm78  кои романи препоръчвате за първа среща с авторката?
Виж целия пост
# 256
Момичета Миж и Нади,  аз имам Фантомна болка и мога да ви я пратя за четене.  Peace  Hug

О, супеееер!!!  Party Hug
Ще се възползвам след първата тогава  Simple Smile
То ние сме си тук по-добре от Предай нататък  Joy

Цвети * , аз като фенка на Филипката /е, в отпуска съм малко от нея, де  Laughing / ти препоръчвам с две ръце да започнеш от "Другата Болейн" или от "Вярната принцеса"   Hug
Виж целия пост
# 257
Благодаря ви за пожеланията момичета  Hug
Имам си прекрасен и мил съпруг...най-добрия.....  Mr. Green

Нели,Деси,Петя желая от сърце и на вашите близки всичко най-хубаво.От добро,по-добро  Hug       bouquet

Аз да си покажа книжките от ''Книжен пазар''
На по 'младичките'от мен сигурно нищо няма да им говорят заглавията,но за мен са класика  и исках да ги имам в домашната библиотека  Peace
Чела съм ги и въпреки това не ми омръзнаха.
Скрит текст:
''Богат-беден'';''Брулени хълмове'';''Фортуната и Хасинта''.
Даже и една бонус безплатна ми сложил човечеца с люти афоризми на Радой Ралин.... Mr. Green


Да питам,някоя от вас има ли тази:


Ще ми се да я прочета ... Rolling Eyes

Мариета,нищо не каза за книжката с леприкони,да пращам ли?
Изчезвам да пека курабийки за именика... Heart Eyes
Виж целия пост
# 258
Добро утро момичета, преди да си направя второ кафенце да ви гушна и изчезвам.

Днес е първият учебен ден след празниците на малката и имам куп задачки за вършене преди да я прибера от училище. Обичам ви!  Hug

Да са живи и здрави именяците ви!
Виж целия пост
# 259
 Crazy и понеже Нарчето иска дупето ми да расте та като ида да и се карам в Бургас да ме види от далеч ми е пратила и не един, а цели 2 шоколада Shocked
Хахаха, Лофче,  Joy виж, стратег била Нарчето, чак за срещата ви си планира нещата  Laughing  
Нел, Деси, Петя - светли празници и във вашите семейства!  Party
Ей сега легнах за един сън набързо с Гушко и какво съм сънувала след коментарите тук - представете си - че съм на почивка в някакъв курорт на морето  Grinning Shocked Едно слънце, една синева, обаче на мен ми студено и си спя и си викам - сега зима ли е, лято ли е... (това понеже съм заспала отвита  Joy )
Дочетох Трънските разкази на Рейнчето  Party Впечатлена съм от човека. Другата негова книга - Кастинг за Месия - как ви се струва?
Да ви кажа, преди да се включа тук, при мене нечетена книга не стоеше - купувам - чета, купувам-чета, това беше. Сега имам 5-6-8-9 книги, които ми отлежават на библиотеката и ми пълнят окото  Flutter Много хубаво така.  Заразихте ме  Joy  Joy
Дев, хубави попълнения  Flutter
Виж целия пост
# 260
Мерси, Миж. Hug Надникнах в темата за исторически романи и прочетох доста добри отзиви за "Другата Болейн". И други заглавия ми направиха впечатление.

Дев, честити придобивки! Чела съм само първите две.

Навън е ужасен студ. А само си представям поледицата утре сутрин.
Виж целия пост
# 261
Честит празник на празнуващите и техните семейства!!
Много здраве и дълъг, и смислен живот!


И аз имам един Йордан и една Йордана, та по едно кафе от мен.. ирландско.  Mr. Green
Скрит текст:

Кали, благодаря за темата!!   bouquet

Нели, колкото и да те учат, да станеш родолюбец, не го ли носиш в кръвта си, няма как да се получи..
Аз гласувах в темата, но не се натоварвам с неприятни емоции и нямам очаквания.
Не можеш и не е редно да задължаваш другите да гласуват за българска книга. А и има много, които не четат българска литература... и такива, които в годината прочитат 1-2 книги общо.
Според мен така е по-добре, отколкото някоя от всичките подобни на книгатакоятоненазоваваме, да поведе гласуването.  Laughing

Авлига, стискам палци времето прекарано вкъщи, да не го усещаш като тежест.  Hug Намери му положителните страни - сигурна съм, че не са малко.. И аз като Мижжж - мисля, че тази работа не беше за теб. Твоето място е друго и по-добро.  Peace

Миле, здрасти!!  wavey

Bubbly, тези изпълнения с четене до сутринта, сигурно от поне 10 години не съм ги правила.. и вече не ги мога, със сигурност..

Работната година започна.. и моите битки тепърва предстоят.
Виж целия пост
# 262
Ох Нарче развълнувах се и забравих да кажа, че ти пуснах пакетче с твоята книжка може да го потърсиш в четвъртък за по-сигурно, пак си е до поискване  Hug

Ето изненадата от Нарчето, малко в бързината  Mr. Green

Скрит текст:

Да ви покажа и с какво ме изненада мама за Коледа, сама ми я е ушила и сега обеща още да ми направи  Heart Eyes

Скрит текст:
Виж целия пост
# 263
 Честити подаръци, Лофче! Душица!  Heart Eyes Жестът на майка ти ме трогна много.  Heart Eyes
 Не съм снимала моята майка какви подаръци ни е направила за всички за нова година. На дневна светлина ще снимам.

 Щастлива съм и аз - дойдоха ми двете книжки от бг мама книжарницата.  Grinning Писах при вас и по едно време ми звъни приятелката ми. Била с близнаците си близо до нас, иска да отида да ме видят. Че отказва ли се на двама петгодишни младежи, те освен всичко обичат да ме гушкат и целуват.  Party Crazy Heart Eyes Излязох и тъкмо се видях с нея, звъни КУРиерът с книгите. Е, сори, ама не се видяхме, оставих го да общува с Десито. Joy А аз след срещата - хоп, в библиотеката. За там - после. Че днес съм с три нови МОИ книги. Голяма радост е това. А и от Вени ще получа утре сигурно.  newsm68

Исе, имам ги твоите книги от книжен пазар. Струват си. Фортуната и Хасинта си я взех миналата зима от антиквар. Обаче моите са две книги, не една. Така и не ги прочетох. На времето май гледах филма. А Исе имаш ли "Просяк - крадец"? Той е продължение на Богат беден.

Рейн, имах нужда от думите ти. Оставям нещата да си текат по реда, който наистина е правилен. Всеки с мнението си. Всеки има междуушие, впрочем. Дано там да не е празно.  Peace

 Благодаря за поздравите за мама и братче, обичам ги!  Heart Eyes
Виж целия пост
# 264
Ооо, Лофче, много ти е хубава роклята!!  Flutter
И подаръка от Нара - също!  

Дев, "Богат - беден" я скъсах от четене, буквално.  Shocked Чела съм я сигурно 10-т пъти. Толкова много ми харесваше.. Хълмовете съм ги чела само 2-3 пъти.  Laughing

Нели  Hug  Hug  Hug
Виж целия пост
# 265
Другарче Лофче , ама свещника много фин изглежда сега като се загледах   Hug Много те гушкам и ти благодаря и за твоя подарък към мен  Hug
А рокличката е страхотна , браво на тази твоя добра мама  Hug   Heart Eyes

Гиговче , прочетох , няма да забравя , прати ми на лични данните си и като ги върнат ти ги пращам  Hug

Ужасно съм изморена , а колко много ми се чете , дано да не заспя рано тази вечер , та да се потопя отново в книгата .  Heart Eyes  

Усещам , че тези дни като отида до пощата трябва да си взема чувал с мен  Joy
Яко нагъвам едно кашу , а как съм гладна не е истина . После пак ще дойда  Hug

Забравих: Рейнка , да са ти живи и здрави именниците и да им е свято името !  Hug
Виж целия пост
# 266
 Сега пък си имаме лаленцеJoy Добре дошла, удобно ли е горе?  Rolling Eyes

Рейнче, и аз от много приказки пропуснах да пожелая здраве, здраве и здраве на твоите близки. Честит да е празникът им и свято да е името им.  Hug
Виж целия пост
# 267
Ох Лофче, това шал ли е?  Heart Eyes

Дрешката от мама е прекрасна!

Честити нови книжни радости на всички! Аз продължавам да се ровча за интересни заглавия  от края на миналата година заслужаващи прелитане през океана.
Виж целия пост
# 268
Миж, такова желание имах и аз да пратя книжка, нищо отново ще има случаи.  Simple Smile Hug

Гане, много благодаря за предложението, утре вече  изпращам твоите книжки, надявам се да успея и да те изненадам с нещо, ама при теб нещо не ми се отдава. Wink  Laughing

Оооо, Нели, ама ти съвсем новото издание на "Последното изкушение" си взела от OLX. Завид.  Crossing Arms
Нека са ти честити всички книжки, чакането си е заслужавало, трябваше да ги получиш точно в този ден. Hug
Виж целия пост
# 269
  Фортуната и Хасинта си я взех миналата зима от антиквар. Обаче моите са две книги, не една. Така и не ги прочетох. На времето май гледах филма. А Исе имаш ли "Просяк - крадец"? Той е продължение на Богат беден.

Нели,обединени са в една книга двете истории  Peace
Цели 712 стр.е....доста.. Whistling
А това за продължението на Богат беден не знаех..добре,че ми каза.
Ще потърся и нея.

Лофче,прекрасна дрешка за книжки  Heart Eyes
Да си я  ползваш с радост !
И да ти е топло с шалчето!
Мисля,Зори беше пуснала един линк за такава,как да си я направим сами.
Може и аз да се пробвам с двете леви... Laughing
п.п Намерих го,на който му е интересно:
http://ellieafter.com/?p=3583

Рейн,да са ти честити и твоите  именици,от здраве да не се отърват   bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия